Pondělí, 27 března, 2023
Home MULTIKULTURALISMUS Migrace 13 italských policistů pomlácených sprškou cihel v migračním centru v Turíně

13 italských policistů pomlácených sprškou cihel v migračním centru v Turíně

Jedenáct policistů a dva vojáci armády byli o víkend napadeni v repatriačním centru migrantů v Turíně, ve kterém je to jen poslední případ hromadného násilí.

Migranti v tomto centru vyrvali cihly ze zdí budovy, vyšplhali s nimi na střechu ubytovacího modulu, odkud pak policisty těmi cihlami zasypali, takže 13 lidí zranili, hlásí Il Giornale.

Policie prohlásila, že přezkoumávají důkazy z CCTV kamer, aby potvrdili své podezření, že pět migrantů zapojených do tohoto násilí vůči policistům bylo ze Severní Afriky.

K tomuto incidentu dochází jen měsíc poté, co obyvatelé tohoto centra celý ten stavební komplex budov zapálili, čímž způsobili škody za tisíce eur, zničili kantýnu a několik ubytoven.

K dalšímu incidentu došlo o dva týdny později, kdy migranti, kromě toho, že zapálili další objekt, zapálili svoje matrace. Ve vzniklém chaosu bylo zraněno pět policistů.

Město Turín se potýká problémy s ilegálními migranty už roky, kdy bývalou Olympijskou vesnici, postavenou k ubytování atletů během Letní Olympiády 2006, migranti ruku v ruce s krajně levicovými extremisty přeměnili prakticky v no-go zónu, kam nesměla ani policie.

Afričtí migranti vedli bouře ohromných rozměrů také v listopadu 2016, kdy jeden z těch migrantů např. tvrdil, že to patří spolu s teroristickým útokem islamistů v nočním klubu v Bataclanu v Paříži roku 2015 k „pomstě vyloučených.“

Např. asi 300 migrantů patřících k této bouři vyrazilo odsud do ulic a na Italy, kteří procházeli kolem nich, vrhali lahve a kameny za výkřiků „rasisté“.

V prosinci 2018 vůdce populistické ligy Matteo Salvini, který tehdy sloužil jako ministr vnitra, porušil evropské hodnoty tak, že populisticky zařídil vystěhování jak těch extrémních levičáků, tak migrantů z této Olympijské vesnice.

ANDREAS SOLARO/AFP/Getty Images

CHRIS TOMLINSON

4 Feb 2020

Zdroj: https://www.breitbart.com/europe/2020/02/04/italian-police-attacked-with-bricks-in-turin-migrant-centre/

0 0 votes
Article Rating

Sdílejte přátelům

RELATED ARTICLES

Promigrační syrská aktivistka tvrdí, že žít v německém Sasku je horší než syrská občanská válka

„Snášet rasismus v Sasku je horší než každodenní válku v Sýrii.“ Německá spolková země Sasko je v Německu jednou z nejskeptičtějších k imigraci...

Do Německa se týdne propašuje 1 500 migrantů a zhoršuje se to, varuje vrcholný šéf policejních odborů

Andreas Roßkopf očekává, že s příchodem teplejšího počasí ta čísla značně narostou. Do Německa každý týden pašeráci lidí propašují přes...

Maďarsko se uznává jako útočiště konzervativismu, musí ale dále odrážet vlny liberální ideologie

Politolog Sergio Velasco v eseji pro The European Conservative mluvil s prominentními americkými a evropskými konzervativci o tom, proč se rozhodli přesídlit do Maďarska.

Most Popular

Trable amerických bank znamenají konec systému rezervní měny dolaru

Tato bankovní krize není problémem kvality úvěrů, nýbrž vyvěrá z financování amerického neustále nafukovaného zahraničního dluhu, který už nejde financovat.

Populismus roste: Strana holandských sedláků ohromně zvítězila, ač deset další stran mělo větší rozpočet

Holandská populistická strana odporu Selské občanské hnutí (BBB) minulý týden dominovala v provinčních volbách do té míry, že se stala nejsilnější stranou v zemi,...

G7 versus BRICS – jsou naplno ve střetu

Náhledový obrázek: Vůdci G7 na zasedání 28. června 2022 ve Schloss Elmau v německém Krünu. (White House/Adam Schultz) Ekonom,...

Zelená diktatura? Holandští politici se zodpovídají EU, ne voličům

Citát z Breitbart: I přes drtivé odmítnutí zemědělské politiky EU v nedávných volbách nevidí EU žádný důvod, proč by měla Holandsku...

THE EDITORS RECOMMEND

0 0 votes
Article Rating
0
Would love your thoughts, please comment.x