Neděle, 5 února, 2023
Home MULTIKULTURALISMUS Migrace 3 ze 4 muslimských migrantů v Dánsku chtějí zákaz kritiky islámu

3 ze 4 muslimských migrantů v Dánsku chtějí zákaz kritiky islámu

Zpráva o svobodě slova, kterou nedávno publikovalo dánské ministerstvo spravedlnosti, odhaluje, že téměř osm z deseti muslimů, kteří v zemi žijí, chtějí, aby veškerá kritika islámu byla ze zákona zakázána.

Zpráva nazvaná ‚Svoboda slova v Dánsku‘ vyšla minulý měsíc. Ta zkoumala postoje ke svobodě slova zastávané dánskými občany. Mezi zjištění této studie patřilo to, že 76 % migrantů pocházejících z muslimských zemí, nebo jejichž rodiče pochází z muslimských zemí, chce skoncovat s veškerou kritikou tohoto náboženství, jak o tom referuje Samhällsnytt.

Studie však zjistila, že v té samé skupině jen 59 % by rádo, aby bylo ze zákona zakázáno zavádění zákona šaría v Dánsku.

Z celkové populace Dánska, včetně migrantů z muslimských zemí, studie zjistila, že jen 18% by rádo, aby byla kritika islámu zakázána.

Tyto alarmující výsledky jsou podobné těm, které získal holandský výzkumník Ruud Koopmans, který studoval muslimské migranty v Evropě už přes 20 let. Podle letos vydané zprávy předvedl výzkum od Koopmans, že dvě třetiny muslimských migrantů žijících v Evropě jsou toho názoru, že zákon šaría je daleko důležitější než práva těch zemí, ve kterých žijí. Dospívá tudíž k názoru, že muslimy integrovat do Západních společností není možné.

Nedávné incidenty nenaznačují, že by vztahy mezi muslimy a rodilými Dány v Dánsku čekala šťastná budoucnost. Minulý měsíc byl nafilmován migrant vysvětlující dánskému politikovi Ramusi Paludanovi, že Dánové jsou „zvířata“, která muslimové nakonec „vyhubí“, jak už o tom Voice of Europe referoval. A ve čtvrtek dánská policie v Kodani zatkla muže, který je podezřelý z plánování džihádistických teroristických útoků v zemi.

By Michael Lord 2 May 2020

Zdroj: https://voiceofeurope.com/2020/05/denmark-3-out-of-4-muslim-migrants-want-to-ban-criticism-of-islam/

0 0 votes
Article Rating

Sdílejte přátelům

RELATED ARTICLES

Na Maďarsko migranti dále útočí, tento rok jich to zkusilo už 5 500

Maďarsko nezažívá pokles pokusů migrantů, jaký se v zimě očekával, a v posledním roce se potýká s nárůstem pokusů o překročení hranice, sdělil Orbánův šéf-poradce.

Německá strana Zelených vyměňuje svého vlastního ministra spravedlnosti, bílého muže, za černošku bez diplomu z práva nebo politické zkušenosti

Po kontroverzním případu mají bílí muži z německé strany Zelených důvod ke strachu, že je kvůli barvě jejich kůže a pohlaví vyhodí.

EU odmítá Itálii ukáznit, když si neziskovky taxi dovozu migrantů stěžují na její kontrolu hranic

Neziskovky provozující taxi dovozy migrantů podaly k Evropské unii stížnost na novou pohraniční kontrolu Itálie, Unie ale říká, že nezasáhne.

Most Popular

Německá AfD v zemském parlamentu volá po diplomatických hovorech s Ruskem

Vůdce parlamentní skupiny AfD v Sasku Jörg Urban řekl, že tu válku značně financují němečtí daňoví poplatníci. Vůdce parlamentní skupiny...

Rakouská strana FPÖ vyzývá k národnímu referendu o sankcích na Rusko

Dostane-li se FPÖ k moci, bude národní referendum o sankcích na Rusko na stole. Rakouská strana svobodných (FPÖ), tj. v současnosti...

Jak by vypadala inflace v ekonomice skutečného volného trhu

Není nic podstatnějšího než výchozí předpoklad Bernankeho sledujícího situaci s nasliněným prstem ve vzduchu, že centrální banka Fed potřebuje polštář 200 bazických bodů...

Volební kampaň gmail.com

Přemysl Janýr, Vídeň, únor 2023 18. ledna, několik dní před prezidentskými volbami, jsem z nepolitické skupiny přátel obdržel mail s protibabišovským...

THE EDITORS RECOMMEND

0 0 votes
Article Rating
0
Would love your thoughts, please comment.x