Pondělí, 27 března, 2023
Home NWO Mezinárodní konflikty Aby němečtí vojáci po období vlády Van Der Leyen nad resortem obrany...

Aby němečtí vojáci po období vlády Van Der Leyen nad resortem obrany mohli vést současné vojenské cvičení, museli používat svá soukromá auta, ambice na Evropskou armádu se hroutí

Francouzský prezident Emmanuel Macron se každou chvíli chvástal, jaká se vybuduje mocná Armáda EU, ale Macronovy napoleonské ambice naráží na těžký problém, neboť německé ozbrojené síly se hroutí.

Poslední zprávy odhalují, jak mohutné vojenské cvičení, které se napříč Evropou rozběhlo ve čtvrtek, donutilo německé vojáky, aby použili svá vlastní soukromá vozidla, protože chybí bojová vozidla pěchoty a většina je rozebraných.

Nedostatek vozidel pro pěchotu byl tak hrozný, že řada vojáků používala svá vlastní auta, uvedla RT News s odkazem na místní zprávy.

Toto cvičení patří mezi největší manévry za posledních dvacet let a začalo ve čtvrtek pohyby tisíců německých vojáků spolu s vojsky z deseti dalších zemí.

RT News uvedly, že jen asi jedna pětina bojových vozidel pěchoty Puma byla v polovině roku 2019 ještě provozuschopná, což je jeden z hlavních důvodů, proč vojáci z bojových jednotek k přemisťování během manévrů používali nevojenských vozidel.

V roce 2018 měly německé ozbrojené síly 71 Pum, jen 27 z nich bylo bojeschopných a 44 bylo v opravě.

Ozbrojené síly se roky potýkaly s problémy udržet své síly bojeschopné, neboť neměly ani dost vozidel, ani dost vojáků.

Už předtím jsme uváděly, že tanky se rozbijí, jakmile vyjedou, letadla už neumí létat a plavidla nejsou schopna plavby, Německé ozbrojené síly jsou v katastrofálním stavu.

V roce 2017 mělo Německé námořnictvo své ponorky obvykle v opravě, v podstatě byla celá jejich flotila mimo službu, uvedla RT News.

Rovněž přichází zprávy, že nejméně polovina německých rekrutů není způsobilých k nasazení v boji.

Prezident Trump káral vůdce Německa a dalších států NATO, aby zvedli své cíle výdajů na obranu z 2 na 4 %. Dožaduje se, že evropské země buď musí platit svůj spravedlivý tribut, nebo nakupovat zbraně od amerických obranných společností.

Vzhledem ke všem těmto problémům, snad i sdílení zdrojů s jinými zeměmi (jako Francie) by formování armády celé EU říše dávalo smysl.

Německo čeká těžké rozhodnutí, buď zvýší financování svých ozbrojených sil, nebo bude platit jako člen NATO spravedlivý tribut ochráncům.

by Tyler Durden

Fri, 01/31/2020 – 02:45

Zdroj: https://www.zerohedge.com/geopolitical/germany-military-begins-war-drill-ill-prepared-troops

0 0 votes
Article Rating

Sdílejte přátelům

RELATED ARTICLES

Zelená diktatura? Holandští politici se zodpovídají EU, ne voličům

Citát z Breitbart: I přes drtivé odmítnutí zemědělské politiky EU v nedávných volbách nevidí EU žádný důvod, proč by měla Holandsku...

Pro-kremelský vůdce Bulharska říká ne na letadla, rakety nebo tanky pro Ukrajinu

Vůdce členského státu Evropské unie a NATO Bulharska říká, že jeho země svůj arzenál vojenských letadel, protivzdušných raket a tanků nepoužije k posílení...

Cenzurní režim EU se globalizuje

Autoritářský Zákon o digitálních službách znamená smrt svobody slova na internetu. Málo lidí ví, že 16. listopad 2022 byl...

Most Popular

Trable amerických bank znamenají konec systému rezervní měny dolaru

Tato bankovní krize není problémem kvality úvěrů, nýbrž vyvěrá z financování amerického neustále nafukovaného zahraničního dluhu, který už nejde financovat.

Populismus roste: Strana holandských sedláků ohromně zvítězila, ač deset další stran mělo větší rozpočet

Holandská populistická strana odporu Selské občanské hnutí (BBB) minulý týden dominovala v provinčních volbách do té míry, že se stala nejsilnější stranou v zemi,...

G7 versus BRICS – jsou naplno ve střetu

Náhledový obrázek: Vůdci G7 na zasedání 28. června 2022 ve Schloss Elmau v německém Krünu. (White House/Adam Schultz) Ekonom,...

Zelená diktatura? Holandští politici se zodpovídají EU, ne voličům

Citát z Breitbart: I přes drtivé odmítnutí zemědělské politiky EU v nedávných volbách nevidí EU žádný důvod, proč by měla Holandsku...

THE EDITORS RECOMMEND

0 0 votes
Article Rating
0
Would love your thoughts, please comment.x