Pondělí, 27 března, 2023
Home MULTIKULTURALISMUS Migrace Bývalý generální ředitel švédského průmyslového gigantu Scania varuje, že Švédsko směřuje k...

Bývalý generální ředitel švédského průmyslového gigantu Scania varuje, že Švédsko směřuje k občanské válce

Asi bude zapotřebí ozbrojené síly k potlačení nepokojů v migračních oblastech.

Bývalý generální ředitel výrobce náklaďáků Scania varoval, že Švédsko kvůli nekontrolované masové migraci směřuje k občanské válce.

Tento podnikatel Leif Östling v interview se Swebbty řekl, že příchod tolika nových migrantů, které se nepodařilo integrovat do švédské společnosti, vytvořil úrodnou půdu pro násilné nepokoje.

„Zatím jsme nabrali příliš mnoho lidí zvenku. A teď je máme. Ti, kdo přišli ze Středního východu a z Afriky, žijí ve společnosti, kterou jsme my opustili před skoro stovkou let,“ řekl.

V mnoha švédských městech raketově vyrostly útoky granáty, kdy z většiny z těchto nepokojů obviňují gangy migrantů. Rostou i sexuální zločiny a násilná kriminalita.

Östling zdůrazňoval problémy s integrací, když poukazoval na vlastní zkušenosti s vedením Scanie, v níž 90 ze sta somálských migrantů najatých k práci v této společnosti bylo vyhozeno nebo propuštěno, protože buď nebyli schopni chodit do práce včas, nebo pracovat v týmu.

Östling si myslí, že „předávání znalostí“ nezbytné pro to, aby si migranti poradili se Švédskou společností, by mohl trvat generace, než se povede.

Tento podnikatel říkal, že doufá, že problémy této země by mohly být vyřešeny do 10 let, ale jestli se to nepovede, mohla by z toho vykypět občanská válka, kvůli čemuž bude nutno povolat ozbrojené síly, aby si poradily s násilnými nepokoji v migračních oblastech.

Paul Joseph Watson
PrisonPlanet.com
October 28, 2019

0 0 votes
Article Rating

Sdílejte přátelům

RELATED ARTICLES

Promigrační syrská aktivistka tvrdí, že žít v německém Sasku je horší než syrská občanská válka

„Snášet rasismus v Sasku je horší než každodenní válku v Sýrii.“ Německá spolková země Sasko je v Německu jednou z nejskeptičtějších k imigraci...

Do Německa se týdne propašuje 1 500 migrantů a zhoršuje se to, varuje vrcholný šéf policejních odborů

Andreas Roßkopf očekává, že s příchodem teplejšího počasí ta čísla značně narostou. Do Německa každý týden pašeráci lidí propašují přes...

Maďarsko se uznává jako útočiště konzervativismu, musí ale dále odrážet vlny liberální ideologie

Politolog Sergio Velasco v eseji pro The European Conservative mluvil s prominentními americkými a evropskými konzervativci o tom, proč se rozhodli přesídlit do Maďarska.

Most Popular

Trable amerických bank znamenají konec systému rezervní měny dolaru

Tato bankovní krize není problémem kvality úvěrů, nýbrž vyvěrá z financování amerického neustále nafukovaného zahraničního dluhu, který už nejde financovat.

Populismus roste: Strana holandských sedláků ohromně zvítězila, ač deset další stran mělo větší rozpočet

Holandská populistická strana odporu Selské občanské hnutí (BBB) minulý týden dominovala v provinčních volbách do té míry, že se stala nejsilnější stranou v zemi,...

G7 versus BRICS – jsou naplno ve střetu

Náhledový obrázek: Vůdci G7 na zasedání 28. června 2022 ve Schloss Elmau v německém Krünu. (White House/Adam Schultz) Ekonom,...

Zelená diktatura? Holandští politici se zodpovídají EU, ne voličům

Citát z Breitbart: I přes drtivé odmítnutí zemědělské politiky EU v nedávných volbách nevidí EU žádný důvod, proč by měla Holandsku...

THE EDITORS RECOMMEND

0 0 votes
Article Rating
0
Would love your thoughts, please comment.x