Pondělí, 6 února, 2023
Home MULTIKULTURALISMUS Migrace Eric Zemmour vyzývá k reconquistě Francie, ve které si silou dobude zpět...

Eric Zemmour vyzývá k reconquistě Francie, ve které si silou dobude zpět no-go zóny

Migranti tam na policii pohlíží jako na „zahraniční síly“.

Francouzský intelektuál Eric Zemmour vyzval Francii, aby si „opět silou dobyla“ ty notoricky neblaze proslulé no-go zóny, které jsou v poslední době stiženy čerstvými vlnami nepokojů.

Jak už jsme dříve poukazovali, četné oblasti této země v posledním měsíci zažívaly rozvrat následně po incidentu, při němž byl po konfrontaci s policií vážně zraněn motocyklista.

Děsivé francouzské banlieues jsou předměstí na okrajích velkých měst pod kontrolou velkých skupin muslimských gangů, které útočí na policisty, požární družstva a ambulantní vozidla, která se do těchto oblastí odváží.

Ač se média neustále snaží tento problém snižovat, tak chybějící integrace těchto lidí a velká zločinnost znamenají, že se tyto oblasti staly symbolem problémů Francie s masovou imigrací.

Zemmour to řekl při televizním vystoupení v Face à l’Info, kde sdělil své názory na poslední kolo násilností, kdy i on sám byl minulý měsíc na ulici konfrontován s levicovým muslimským aktivistou, a prohlásil, že situace je chmurná.

Zemmour, který tvrdil, že migranti uchvátili kontrolu nad francouzskými předměstími, řekl, že tato území je třeba dobýt zpět silou, jinak bude jejich osud úplně ztracený.

„Myslím, že musíme přistoupit k reconquistě silou,“ řekl Zemmour. „Dále, abychom je dobyli znovu, musíme vyřešit problém s tím počtem lidí.“

„Myslíte si, že vy jste humanističtější než já, domníváte se, že je možné ty lidi asimilovat vzděláním?“

„Na něco takového já už nevěřím. Myslím si, že od určitého počtu – víte, to je teorém od Hegela, který říkám pořád – kvantita přechází v kvalitu. Takže v tomto případě je buď nutno to znovu dobýt silou, nebo se vzdát.“

Tento spisovatel rovněž řekl, že s policií, která se odváží přiblížit se takovým oblastem, se zachází jako se „zahraničními silami“ a že na veřejnosti by mělo být daleko více reportáží vyobrazujících, co se v no-go zónách děje.

Zemmour se objevil v televizi i předtím v březnu, kdy poukazoval, že migranti naprosto ignorují koronavirovou karanténu v této zemi.

A jak jsme v té době referovali, tak tehdy francouzský státní tajemník ministerstva vnitra Laurent Nunez přiznal, že ta drakonická karanténní opatření uvalená na zbytek obyvatelstva, by se v ghettech migrantů této země uplatňovat neměla, aby se tak zabránilo bouřím.

Paul Joseph Watson
PrisonPlanet.com
May 11, 2020

Zdroj: https://www.prisonplanet.com/eric-zemmour-calls-for-frances-no-go-zones-to-be-re-conquered-by-force.html

0 0 votes
Article Rating

Sdílejte přátelům

RELATED ARTICLES

Na Maďarsko migranti dále útočí, tento rok jich to zkusilo už 5 500

Maďarsko nezažívá pokles pokusů migrantů, jaký se v zimě očekával, a v posledním roce se potýká s nárůstem pokusů o překročení hranice, sdělil Orbánův šéf-poradce.

Německá strana Zelených vyměňuje svého vlastního ministra spravedlnosti, bílého muže, za černošku bez diplomu z práva nebo politické zkušenosti

Po kontroverzním případu mají bílí muži z německé strany Zelených důvod ke strachu, že je kvůli barvě jejich kůže a pohlaví vyhodí.

EU odmítá Itálii ukáznit, když si neziskovky taxi dovozu migrantů stěžují na její kontrolu hranic

Neziskovky provozující taxi dovozy migrantů podaly k Evropské unii stížnost na novou pohraniční kontrolu Itálie, Unie ale říká, že nezasáhne.

Most Popular

Německá AfD v zemském parlamentu volá po diplomatických hovorech s Ruskem

Vůdce parlamentní skupiny AfD v Sasku Jörg Urban řekl, že tu válku značně financují němečtí daňoví poplatníci. Vůdce parlamentní skupiny...

Rakouská strana FPÖ vyzývá k národnímu referendu o sankcích na Rusko

Dostane-li se FPÖ k moci, bude národní referendum o sankcích na Rusko na stole. Rakouská strana svobodných (FPÖ), tj. v současnosti...

Jak by vypadala inflace v ekonomice skutečného volného trhu

Není nic podstatnějšího než výchozí předpoklad Bernankeho sledujícího situaci s nasliněným prstem ve vzduchu, že centrální banka Fed potřebuje polštář 200 bazických bodů...

Volební kampaň gmail.com

Přemysl Janýr, Vídeň, únor 2023 18. ledna, několik dní před prezidentskými volbami, jsem z nepolitické skupiny přátel obdržel mail s protibabišovským...

THE EDITORS RECOMMEND

0 0 votes
Article Rating
0
Would love your thoughts, please comment.x