Neděle, 26 března, 2023
Home MULTIKULTURALISMUS Migrace Etiopské aerolinie otvírají nové linky z Norska do Etiopie, aby falešní uprchlíci...

Etiopské aerolinie otvírají nové linky z Norska do Etiopie, aby falešní uprchlíci mohli navštěvovat země, ze kterých „uprchli“

Etiopské aerolinie letos v létě otevřou každodenní odlety z Osla do Addis Abeby, neboť ve velké a neustále rostoucí africké diaspoře v Norsku je po nich vysoká poptávka.

Ředitel rozvoje dopravy u Avinor Jasper Spruit říká, že tato konkrétní trasa je mezi „norskými“ cestujícími nesmírně populární a že Addis Abeba má dobré spojení do ostatních destinací v Africe.

Zemský ředitel Etiopských aerolinek pro Norsko Mussie Fitehamlak říká, že trasu z Osla zavedli, protože při příletech do Addis Abeby i při odletech z ní dobře navazuje na další spoje v Africe.

„Norští cestující budou mít s touto nabídkou každodenní přístup k největším africkým aeroliniím a do celé naší sítě po celé Africe,“ říká.

Budou-li ty letouny téměř plně vyprodány, což se dá předpokládat, bude to znamenat, že týdně bude do Addis Abeby a z ní létat asi 1800 lidí.

Také mezi Addis Abebou a Somálskem je relativně krátká vzdálenost, což znamená, že nejen Etiopané, ale také Somálci a Eritrejci budou tuto trasu využívat.

Somálci, Eritrejci a Etiopané jsou ty největší skupiny Afričanů jak v Norsku, tak ve zbytku Skandinávie.

Velká většina Somálců smí ve Skandinávii zůstat, jelikož jejich domovské země nejsou pro život bezpečné, a proto potřebují ochranu jiného státu. Kvůli tomu si rovněž smí přivést rodiny a příbuzné. Jinak téměř neexistuje žádný důvod, aby Somálci do Skandinávie přicházeli.

Statistiky švédské migrační agentury zjistily, že v té spoustě migrantů, kteří do Švédska loni přišli kvůli práci, nebyl ani jediný migrant ze Somálska, co by přišel za prací.

To by mohlo budit údiv, proč ti Somálci a další Východoafričané ve Skandinávii jezdí zpátky do zemí, ze kterých údajně zoufale potřebovali utéct?

Některé alternativní norské mediální stránky jednak napsaly o etiopských aeroliniích, ale také zjišťují, že Somálci v Norsku jsou neocenitelným zlatým dolem pro Somálce, co zůstali v Somálsku, neboť od tohoto sociálního státu dostávají ohromné sociální dávky, které pak posílají domů.

Nezaměstnanost mezi Somálci žijícími ve Skandinávii je neuvěřitelně vysoká, takže velká většina těch peněz, které posílají zpět do Somálska, jsou peníze ze sociálních dávek – tj. peníze, které by se měly používat k péči o tvrdě pracující a daně platící norské občany.

Jen v roce 2019 bylo fyzickými osobami z Norska posláno fyzickým osobám do Somálska 55,6 milionů euro (1,365375 miliard Kč).

Rita Karlsen z rights.no se ptá: proč se o tom více nemluví?

By Christoffer 15 February 2020

Zdroj: https://voiceofeurope.com/2020/02/ethiopian-airlines-to-open-flights-from-norway-to-ethiopia-so-fake-refugees-can-visit-the-countries-they-fled-from/

0 0 votes
Article Rating

Sdílejte přátelům

RELATED ARTICLES

Promigrační syrská aktivistka tvrdí, že žít v německém Sasku je horší než syrská občanská válka

„Snášet rasismus v Sasku je horší než každodenní válku v Sýrii.“ Německá spolková země Sasko je v Německu jednou z nejskeptičtějších k imigraci...

Do Německa se týdne propašuje 1 500 migrantů a zhoršuje se to, varuje vrcholný šéf policejních odborů

Andreas Roßkopf očekává, že s příchodem teplejšího počasí ta čísla značně narostou. Do Německa každý týden pašeráci lidí propašují přes...

Maďarsko se uznává jako útočiště konzervativismu, musí ale dále odrážet vlny liberální ideologie

Politolog Sergio Velasco v eseji pro The European Conservative mluvil s prominentními americkými a evropskými konzervativci o tom, proč se rozhodli přesídlit do Maďarska.

Most Popular

Populismus roste: Strana holandských sedláků ohromně zvítězila, ač deset další stran mělo větší rozpočet

Holandská populistická strana odporu Selské občanské hnutí (BBB) minulý týden dominovala v provinčních volbách do té míry, že se stala nejsilnější stranou v zemi,...

G7 versus BRICS – jsou naplno ve střetu

Náhledový obrázek: Vůdci G7 na zasedání 28. června 2022 ve Schloss Elmau v německém Krünu. (White House/Adam Schultz) Ekonom,...

Zelená diktatura? Holandští politici se zodpovídají EU, ne voličům

Citát z Breitbart: I přes drtivé odmítnutí zemědělské politiky EU v nedávných volbách nevidí EU žádný důvod, proč by měla Holandsku...

Promigrační syrská aktivistka tvrdí, že žít v německém Sasku je horší než syrská občanská válka

„Snášet rasismus v Sasku je horší než každodenní válku v Sýrii.“ Německá spolková země Sasko je v Německu jednou z nejskeptičtějších k imigraci...

THE EDITORS RECOMMEND

0 0 votes
Article Rating
0
Would love your thoughts, please comment.x