Neděle, 4 června, 2023
Home Nezařazené EU zneužívá norského masakru k zadušení disentu

EU zneužívá norského masakru k zadušení disentu

Evropská unie spustila systém včasné výstrahy proti “extrémismu” i přes skutečnost, že EU se potýká s legitimní kritikou vlastních institucí jakožto “extrémistických”

Evropská unie nemarnila moc času a hned za tepla zneužila tucty čerstvě zabitých norských teenagerů, aby protlačila svou drakonickou agendu, Evropská unie totiž hbitě oznámila, že má v plánu v boji proti “extrémismu” spustil “systém včasné výstrahy”, problém ovšem je, že EU se potýká s legitimní kritikou svých vlastních zkorumpovaných institucí jakožto extrémistických.

„Evropská komise buduje bezpečnostní systém, aby zajistila včasné varování proti hrozbě extrémismu, xenofobie a dalších forem radikalismu, řekl v úterý mluvčí Evropské komise Michele Cercone,“ hlásí RIA Novosti.

Činitelé EU se rovněž v pondělí sešli, aby navrhli „omezit prodej střelných zbraní“ zákona-dbalým občanům, i přes to, že to byla norská politika nedovolit ani policii okamžitý přístup ke zbraním, co přispělo k rozsahu tragédie z útoku v minulém týdnu.

Po celém kontinentě roste euroskepticismus, a proto neo-liberální elita spěchá s ukazováním na ty, kdo se brání vládě lidem nevolené a lidu neodpovídající byrokratické tyranie sovětského stylu, že oni jsou spřeženci s norským masovým vrahem Andersen Behring Breivikem.

Např. skutečnost, že Breivik několik hodin před svých řáděním e-mailoval straně Pravých Finů, byla podbízena jako důkaz, že konzervativní Praví Finové nesou za masakr určitou odpovědnost. Je to jako by obviňovali Johna Lennona a Paula McCartneye za vraždy Mansonovy rodiny.

Ve skutečnosti humpolácký spěch EU k přiživení se na tragédii z minulého týdne má jen málo co dělat se zastavením dalších Breiviků, ale hodně co dělat s udušením kritiky svých vlastních institucí.

EU ve své agendě běžně využívá cejchování „extrémismem“ k diskreditaci legitimní politické opozice, zvláště když chce umlčet ty, kdo mluví proti prosazování masové imigrační politiky EU. V roce 2009 poslanci holandské Strany svobody a prominentnímu euroskeptikovi Geertu Wildersovi odmítli vstup do Británie kvůli jeho politickým názorům považovaným podle zákonů EU za urážlivé.

Podle stejného zákona bylo v roce 2009 tehdejší Labouristickou vládou zakázáno, aby v Británii bylo odvysíláno talk-show z amerického rádia hostící Michaela Savage, neboť měl „extrémistické“ komentáře, které nebyly ani specificky určeny. Zákaz byl před dvěma měsíciznovu potvrzen novou Konzervativci vedenou vládou.

I britský člen Evropského parlamentu Nigel Farage byl v roce 2009 hlavouny Komise EU pokárán jednoduše za to, že kritizoval „důležité lidi EU“.

A opravdu, podle nálezu z roku 1999 Evropského soudního dvora (případ 274/99), je kritizovat EU ilegální a misí této instituce je marginalizovat jakékoliv národní politické strany, které se nepodbízí agendě evropského federálního superstátu tím, že je očerní jako rasistické a xenofobní.

Blog European Disunion poznamenává, že opozice vůči expanzi evropského federálního superstátu byla charakterizována jako rasistická a xenofobní.

„Naznačovat, že všichni ti, kdo jsou proti britskému členství v EU jsou ‚rasističtí‘ a ‚xenofobní‘ je logickým nesmyslem. Kolikrát to ještě budeme muset říkat – vycházet dobře s dalšími národy a lidmi se nerovná tomu, být pod jejich vládou. Opozice EU je už z podstaty definice nikoliv rasistická – neboť EU není rasa. Je to politická instituce. Být rasistou proti EU je jako být rasistou proti NATO nebo proti Skotské národní straně – tedy nesmysl.“

Jelikož vůdci EU přistupují ke každému, kdo kritizuje samotnou EU jako k rasistovi nebo extrémistovi a běžně jednají, aby umlčeli jejich svobodu slova, měli by to být ti poslední, komu by se mělo důvěřovat při dohledu nad „systémem včasné výstrahy“, který slouží k identifikaci hrozeb extrémismu.

Paul Joseph Watson
Prison Planet.com
Tuesday, July 26, 2011

Zdroj: http://www.prisonplanet.com/eu-exploits-norway-massacre-to-stifle-dissent.html (pro NWOO přeložil Miroslav P.)

0
0
votes
Article Rating

Sdílejte přátelům

RELATED ARTICLES

Liberlend u lobističkim dokumentima SAD, Vojvodina glavni partner te „države“

VESTI Autor:Radio Slobodna Evropa20. jul. 202217:3912 komentara Izvor: N1 Poluostrvo od sedam kvadratnih kilometara na reci Dunav...

Sedláci v Itálii, Španělsku a Polsku se přidávají k holandským protestům: „Nejsme otroci“

Sedláci v Itálii, Španělsku a Polsku se přidali k holandským sedlákům, aby protestovali proti ‚Zeleným‘ vládním regulacím, které decimují jejich průmysl, když je nutí...

Předurčená k válce?

Přemysl Janýr, Vídeň, březen 2022 Europe: Destined for Conflict? (Evropa: předurčená ke konfliktu?) byl titul referátu, který přednesl George...

Most Popular

BIS nasadí k monitorování globálních bankovních transakcí AI, prý kvůli „praní peněz“

Spolu s tím, jak MMF momentálně rozbíhá zavádění svého nového systému globální CBDC (digitální měny centrální banky) zvané UMU (též známé jako Unicoin),...

Proč chce Euro-parlament Maďarsku zabránit v předsednictví Rady EU

Evropský parlament se ve svém hlasování podvolil tlaku z Washingtonu, píše sloupkař Magyar Nemzet László Szentesi Zöld. Náhledový obrázek: Euro-parlament...

Polsko má v Evropě nejvyšší růst HDP, předehnalo i Čínu

Zatímco Německo je v recesi, tak Polsko je v růstu HDP daleko před zbytkem Evropy. Data OECD za první čtvrtletí 2023...

‚To migranti budou brzy těmi mocnými,‘ tvrdí významný německý deník vysvětlující, že Němci budou brzy menšinou, budí tím však pobouření

Die Zeit odkaz na tento článek na sociálních médiích smazal, kdy spousta uživatelů vyjádřila nad oněmi tvrzeními poboření, ač mnoho dalších tuto...

THE EDITORS RECOMMEND

0 0 votes
Article Rating
18
0
Would love your thoughts, please comment.x