Neděle, 5 února, 2023
Home NWO Globální oteplování Greta Thunberg vybrala spoustu peněz pro podpůrnou organizaci Antifa

Greta Thunberg vybrala spoustu peněz pro podpůrnou organizaci Antifa

Švédské klimatické orákulum Greta Thunberg nahrála písničku spolu se skupinou The 1975. V tweetu k ní slíbila, že všechny výnosy z této nahrávku půjdou pro extremisticky levicovou ekologistickou organizaci Rebelie proti vyhynutí.

V dubnu tito fundamentalističtí ekologisté vyvolali potíže rozvratem dopravy a zastavením spousty důležitých infrastruktur v ulicích Londýna. Klíčovou postavou tohoto hnutí je švédský přívrženec Antifa, který byl svého času odsouzen za bouře v Gothenburgu v roce 2001 ke čtyřem letům vězení.

Začalo to před pár dny, kdy si Greta Thunberg oblékla levičáky podporující tričko, čímž po celém Švédsku vyvolala pozdvižení. Nyní do toho začala stránka alternativních zpráv Samhällsnytt hrabat trochu hlouběji, aby objevila, proč Greta Thunberg pózuje zrovna v takovém tričku, když jde o kopii loga Converse All Stars, které v úpravě používá Antifa, kdy u nich k tomu patří text: „Antifašisté všech hvězd,“ který jí ale chyběl.

Spolu s kapelou The 1975 Greta Thunberg zase káže konec světa, když konstatuje, že všechna řešení pro klimatickou krizi selhala.

Tweetování o peníze pro Rebelii proti vyhynutí

Po nahrání této písně Greta Thunberg tweetnula: „New track od @the 1975 z dneška a já jsem na něm! Jsem tak šťastná, že mohu spolupracovat s těmito ohromnými lidmi. Všechny naše příjmy z tohoto tracku nazvaného the 1975 – což bude zahajovací track jejich nadcházejícího alba – půjdou pro #ExtincionRebellion (Rebelii proti vyhynutí) Nastal čas pro rebelii!

Skupina ekologických aktivistů Rebelie proti vyhynutí páchá chaos po celém světě, zvláště to letos na jaře odnesl Londýn a ještě zkusili druhý pokus v červnu, kdy se jim povedlo vyřadit mnoho z klíčově důležitých funkcí města.

Tato skupina se také těší, že se jí na podzim povede zavřít letiště Heathrow pomocí nasazení narušitelských dronů.

Jejich klíčovou postavou je švédský trestanec, co seděl za pouliční bouře.

Švédskou sekci Rebelie proti vyhynutí vede levicový aktivista Jonathan Pye, který se účastnil bouří v Gothenburgu v roce 2001, kdy se střed města přeměnil na bojiště, neboť levicoví extremisté protestovali proti návštěvě tehdejšího amerického prezidenta George W. Bushe, když v tomto městě probíhal summit EU.

Jonathan Pye byl odsouzen ke čtyřem letům vězení, neboť byl jedním z buřičů, co na Policii házeli cihly a kameny a zapálil nábytek v restauraci na hlavní třídě Gothenburgu Kungsprotsavenyn.

„Za vraždu to zatím nestálo“

Tehdy byl Pye aktivním členem AFA, tj. švédské sekce Antifa. Ničeho, čeho se dopustil, nelituje, jak řekl v roce 2006 Sveriges Radio.

Potvrdil, že násilí používá promyšleně jako nástroj politického boje. „Když se dopouštím násilného činu, je to stejné, jako kdybych hrál šachy. S chladnou hlavou to takticky promýšlím,“ řekl při tomto interview. O konkrétních podrobnostech, jak útočil na policisty cihlami a kameny se ale nevyjadřoval. Pye rovněž konstatoval, že kdyby se to hodilo, tak by uvažoval o vraždě.

„V daném okamžiku by to za to nestálo, ne snad z morálních důvodů, ale hlavně z praktických,“ řekl Jonathan Pye.

Teď je ale tweet Grety Thunberg záhadně vymazaný a stejně i její obrázek v tom slušivém tričku na podporu Antifáků, jelikož prý ani ona ani její matka si neuvědomovaly vazby na extremisty.

By Katarina 31 July 2019  

Zdroj: https://voiceofeurope.com/2019/07/greta-thunberg-has-collected-funds-for-antifa-supporting-organisation/

0 0 votes
Article Rating

Sdílejte přátelům

RELATED ARTICLES

Volební kampaň gmail.com

Přemysl Janýr, Vídeň, únor 2023 18. ledna, několik dní před prezidentskými volbami, jsem z nepolitické skupiny přátel obdržel mail s protibabišovským...

Objektivnost musí pryč, mediální vůdci volají po skoncování s objektivní žurnalistikou

Předtím jsme už diskutovali o hnutí v žurnalistických školách za odstranění principů objektivnosti v žurnalistice. Novým svorníkem médií je agitační žurnalistika, i když průzkumy...

Ukrajinský náměstek ministra zahraničí žádá o Německé ponorky k napadání ruských lodí

Andrij Melnyk chce německé ponorky použít k „vykopání Ruské flotily z Černého moře“. Náhledový obrázek: Německá ponorka typu 212A v přístavu...

Most Popular

Německá AfD v zemském parlamentu volá po diplomatických hovorech s Ruskem

Vůdce parlamentní skupiny AfD v Sasku Jörg Urban řekl, že tu válku značně financují němečtí daňoví poplatníci. Vůdce parlamentní skupiny...

Rakouská strana FPÖ vyzývá k národnímu referendu o sankcích na Rusko

Dostane-li se FPÖ k moci, bude národní referendum o sankcích na Rusko na stole. Rakouská strana svobodných (FPÖ), tj. v současnosti...

Jak by vypadala inflace v ekonomice skutečného volného trhu

Není nic podstatnějšího než výchozí předpoklad Bernankeho sledujícího situaci s nasliněným prstem ve vzduchu, že centrální banka Fed potřebuje polštář 200 bazických bodů...

Volební kampaň gmail.com

Přemysl Janýr, Vídeň, únor 2023 18. ledna, několik dní před prezidentskými volbami, jsem z nepolitické skupiny přátel obdržel mail s protibabišovským...

THE EDITORS RECOMMEND

0 0 votes
Article Rating
2
0
Would love your thoughts, please comment.x