Pondělí, 20 března, 2023
Home Nezařazené Jak padne Tripolis, NATO vyloupí libyjské zlato

Jak padne Tripolis, NATO vyloupí libyjské zlato

Přesně, jak jsme minulý měsíc předpověděli, síly NATO a jimi podporovaní rebelové z Al Kaiídy spustili mohutný útok na Tripolis, aby rozpoutali loupení a dobývání Libye v čase kritických rozhovorů v OSN vedených o palestinské státnosti, které by měly začít během necelých dvou týdnů
8. července v článku nadepsaném US chtějí Kaddáfího svrhnout do září jsme hlásili, že “Spojené státy a Francie stanovily 2. září jako konečný termín ke svržení libyjského vůdce plukovníka Muammara Kaddáfího silami NATO, které jsou připraveny zasadit, když Kaddáfí odmítne v klidu odstoupit, drtivé údery.

Ty drtivé údery nyní právě probíhají, jak přichází zprávy o více než tisíci mrtvých s tisíci dalších raněných během víkendových bitev vedených válečnými loděmi a bojovými letouny NATO jako součásti „Operace svítání mořské víly“, která byla vedena k zajetí Kaddáfího synů, když se sám Kaddáfí údajně skryl.

Bojové letouny britské RAF byly vyslány, aby zaútočily na klíčové režimní cíle, zatímco média předstírala, že celý ten útok byl autentickým povstáním libyjského lidu a nekonečně přehrávala záběry oslavujících davů.

V další zprávě, kterou jsme vydali 15. července, jsme uvedli, že síly NATO a armáda rebelů spustí konečné bombardování Tripolisu během 6-8 týdnů, pokud Kaddáfí odmítne odstoupit, k čemuž přesně došlo jen zrovna o 6 týdnů později.

Barack Obama a David Cameron nyní spěchají, aby se na tomto představení přiživili drsňáckou mluvou, jako by to oni osobně ty útoky vedli. Ve skutečnosti nepředstavuje dobytí Libye o nic víc než další akcí koloniální loupeže zastupované válečnou mašinérií NATO s tím, že Sýrie je dalším cílem za rohem.

Válka byla rozpoutána za škodolibé podpory západních korporátních médií na základě hoaxu, že Kaddáfího vláda plošně masakruje „protestující“. Ve skutečnosti tito „protestující“ veleli tankům a bojovým letounům. Po týdny tisk establishmentu to, co bylo občanskou válkou, přeonačoval na brutální sérii zločinů proti lidskosti ze strany Kaddáfího režimu, jen dost dlouho na to, aby Spojenými národy prošla rezoluce o „bezletové zóně“, která se okamžitě přes noc přetvořila na masivní bombardování NATO.

Globální centrální banky nyní baží po na ropu nejbohatším Africkém národě, přičemž si současně dělí těch asi 144 tun zlatých prutů – které by nějak mohly nahradit Hugo Chaveze poté, co oznámil, že Venezuela znárodní svůj průmysl drahých kovů. Pokud se ovšem Chavez nestane další hlavou kusu určeného k porcování při další „humanitární intervenci“.

Útok na Libyi Obama rozpoutal i bez souhlasu Kongresu a navzdory radám svých vlastních ústavních právníků a se slibem, že ten konflikt potrvá „dny, nikoliv týdny“ a stal se ostentativní ukázkou toho, že tzv. „válka proti teroru“ se ukazuje být dost krutým hoaxem.

Síly NATO a jimi vyzbrojení, financovaní a vycvičení militanti z Al Kaiídy, kteří před tím zabíjeli vojáky US, se od samého počátku a v rozporu s vlastní zakládající rezolucí chystali nahnat rebely k pochodu na Tripolis. Jak už hlásil Wall Street Journal v článku nazvaném Ex-múdžáhídi pomáhají vést libyjské rebely, jsou to teroristé z Al Kaiídy, kteří přímo spolupracovali s bin Ládinem, kdo byli v povstalecké armádě pověřeni verbováním, výcvikem a polním velením na bitevní linii.

Celkový plánovaný rozsah této války byl o ukořistění Libyie jako dalšího předmostí k pokračujícímu budování impéria na Středním východě a v severní Africe, a právě kvůli tomu neokonzervativní (nocons) z PNAC nařídili „laureátovi Nobelovy ceny míru“ Obamovi, aby v první řadě provedl právě tohle. Tahle dobyvatelská výprava byla o zabezpečení nejbohatších zdrojů ropy v celé Africe, byla o ukradení 6  miliard dolarů ve zlatých rezervách a bylo o zastavení čínského úsilí o cosi blížícího se rekolonizaci Afriky.

Ačkoliv byl Kaddáfí určitě autokratický diktátor, reinvestoval velkou část libyjského ropného bohatství zpět do země, transformoval ji na jeden z nejrozvinutějších národů v celé oblasti, a právě kvůli tomu spousta příslušníků střední třídy ve větších městech zůstala nadále v táboře zastánců tohoto libyjského vůdce.

Vše, co se teď změní, je to, že síly NATO a centrální banky, které jsou za nimi, nakonec využijí této příležitosti řádně Libyi vydrancovat ode všeho, co má. Životní úroveň spadne, kontrolu nad zemí převezmou mocní zkorumpovaní muži s požehnáním globalistů a ti tuto zemi budou držet na lopatkách pro svoje vlastní zájmy, po tu dobu, pokud dovolí letectvu NATO a US stavět po celé zemi válečné základny.

Globalisté se nyní už cítí bezpečně před nějakým protiútokem Kaddáfího sil v poslední minutě, mohou tedy teď svou válečnou mašinérii zaměřit na svrhávání další kostky domina na cestě ke světové dominanci. Zůstává teď ověřit, jestli to bude Sýrie, Irán, Pákistán nebo něco jiného, a vhodný hoax k tomu jako záminku pro invazi vymyslí média západního establišmentu, která servilně zfabrikují perfektní báchorku ke krvavému útoku maskujícímu se za humanitární pomoc.

Paul Joseph Watson
Prison Planet.com
pondělí, 22.sprna, 2011

Pro NWOO přeložil Miroslav P. opravil VJ

České titulky zapnete CC

Kam dál:

0
0
votes
Article Rating

Sdílejte přátelům

RELATED ARTICLES

Liberlend u lobističkim dokumentima SAD, Vojvodina glavni partner te „države“

VESTI Autor:Radio Slobodna Evropa20. jul. 202217:3912 komentara Izvor: N1 Poluostrvo od sedam kvadratnih kilometara na reci Dunav...

Sedláci v Itálii, Španělsku a Polsku se přidávají k holandským protestům: „Nejsme otroci“

Sedláci v Itálii, Španělsku a Polsku se přidali k holandským sedlákům, aby protestovali proti ‚Zeleným‘ vládním regulacím, které decimují jejich průmysl, když je nutí...

Předurčená k válce?

Přemysl Janýr, Vídeň, březen 2022 Europe: Destined for Conflict? (Evropa: předurčená ke konfliktu?) byl titul referátu, který přednesl George...

Most Popular

EU v rámci Velkého resetu odhlasovala zavedení digitální identity k čínizaci Evropy

Europarlament pro celý blok odhlasoval digitální identitu jakožto poslední krok k „čínizaci Evropy“, říká europoslanec. Poslanec Europarlamentu Cristian Terhes...

Žurnalistům během protestů proti Macronovi říkají, že ty skutečné násilnosti ještě neviděli

Francie ty skutečné násilnosti ještě teprve zažije, říká žurnalistům během bouří probíhajících v zemi proti Macronovi francouzský Bernie Sanders. Prominentní...

Zatykač mezinárodního soudu na Putina komplikuje mír, říká srbský prezident

BELGRADE, Serbia (AP) – Vydání zatykače na ruského prezidenta bude mít negativní dopady a válku na Ukrajině jen prodlouží, řekl v neděli srbský...

Maďarsko se uznává jako útočiště konzervativismu, musí ale dále odrážet vlny liberální ideologie

Politolog Sergio Velasco v eseji pro The European Conservative mluvil s prominentními americkými a evropskými konzervativci o tom, proč se rozhodli přesídlit do Maďarska.

THE EDITORS RECOMMEND

0 0 votes
Article Rating
48
0
Would love your thoughts, please comment.x