Pátek, 9 června, 2023
Home Nezařazené James Corbett o letošním setkání Bilderbergu

James Corbett o letošním setkání Bilderbergu

Výroční zasedání panovníků, politiků, magnátů businessu a akademiků známých jako Konference Bilderberg má proběhnout koncem tohoto týden. Letošní piklení proběhne od 9. do 12. června v grandhotelu Kempinski ve Svatém Mořici ve Švýcarsku.
Tato konference letos svede dohromady 130 z těch, kdo jsou v Evropě a Severní Americe, v kdo je kdo, počínaje Davidem Rockefellerem přes Josefa Ackermanna až po královnu Beatrix. Skupina, která převzala své jméno od hotelu, kde se konalo první setkání, tradičně provádí svá setkání s vyloučením médií, s tím že její členové z řad tiskových a mediálních magnátů, co ji navštíví, se zřeknou reportáží o jejím průběhu.

Video v samostatném okněStáhnout, Přeložit

Audio této zprávy

Přepis videa – toho, co říká hlasatel – ne sestřihy reportáží:

Vítejte. Já jsem James Corbett z the Corbett Report s vaší nedělní aktualizací ze Střediska pro výzkum globalizace v globalresaearch.ca. A nyní skutečné zprávy.

Výroční zasedání panovníků, politiků, magnátů businessu a akademiků známých jako Konference Bilderberg má proběhnout koncem tohoto týden. Letošní piklení proběhne od 9. do 12. června v grandhotelu Kempinski ve Svatém Mořici ve Švýcarsku.

Tato konference letos svede dohromady 130 z těch, kdo jsou v Evropě a Severní Americe, v kdo je kdo, počínaje Davidem Rockefellerem přes Josefa Ackermanna až po královnu Beatrix. Skupina, která převzala své jméno od hotelu, kde se konalo první setkání, tradičně provádí svá setkání s vyloučením médií, s tím že její členové z řad tiskových a mediálních magnátů, co ji navštíví, se zřeknou reportáží o jejím průběhu.

Od založení této skupiny v roce 1954 pracuje spousta výzkumníků a nezávislých žurnalistů na odhalení této skupiny a jejích aktivit, ale až teprve s nárůstem on-line alternativních médií, pronikl Bilderberg do pozornosti mainstreamu.

Organizace začala být teprve v posledních letech poněkud otevřenější a nyní provozuje i oficiální  webovou stránku BilderbergMeetings.org , která uvádí členy řídícího výboru skupiny, agendu minulých setkání a tisková prohlášení opakující oficiální ospravedlnění utajení této skupiny:

„Bilderberg je malé, flexibilní, neformální a mezinárodní fórum k neprotokolárním rozhovorům, při němž se vyjadřují rozdílná hlediska a zvyšuje vzájemné porozumění,“ s poznámkou oficiálního tiskového prohlášení z roku 2010 na tiskové konferenci, před dodatkem: „Ze všech těchto schůzek nebyly vydány žádné rezoluce, neproběhla žádná hlasování a nebyla vydána žádná politická prohlášení … všichni účastníci Bilderberg navštívili soukromě a nikoliv v rámci oficiálních funkcí.“

Tento popis není pouze odrazem zdrženlivosti této skupiny. Výroční shromáždění svádí dohromady hlavy států, financí a ministerstev obrany, guvernéry států a další volené zástupce spolu s magnáty soukromého businessu, takže zapojením do této konference účastnici obecně porušují zákony svých vlastních zemí. Např. podle Loganova zákona je zločinem, když kterýkoliv občan US jedná s cizí zemí za USA.

Jelikož jde o shromáždění nejbohatších a nejvlivnějších lidí planety, tak konference nažhavuje kritiku a spekulace o skutečných cílech skupiny. Tyto spekulace nejsou nepodložené, jelikož investigativní žurnalisté jako Jim TuckerDaniel Estulin už byli schopni předvídat množství světových událostí na základě diskusí se svými zdroji, které něco propašovali z minulých konferencí. K těmto příkladům patří:

Úspěšná předpověd Jima Tuckera z roku 2002 založená na špehování Bilderbergu, že v březnu 2003 se spustí Irácká válka.

Odhalení na kameru provedené v roce 2006 Danielem Estulinem, že členové Bilderbergu plánují koncem roku prasknutí bubliny na trhu domů, aby to vykrystalizovalo do obecné bankovní krize.

Předpověď z roku 2009 od Jima Tuckera, že Bilderbergové finanční krize využijí k zákulisním jednáním ve věci těsnější integrace Severoamerických vlád, což bylo zase nedávno potvrzeno nově odhalenými depešemi kanadských diplomatů, které upřesňují to, jak zákonodárci už roky potichu pracují na takovéto integraci.

V roce 1991 byl k účasti na Bilderbergu pozván do té doby neznámý guvernér Arkansasu, v tomtéž roce se stal presidentem Spojených států.

V roce 1993 v řeckých Aténách navštívil setkání Bilderbergu Tony Blair. Rok poté byl jmenován vůdcem Labour party.

Během kampaňového turné v roce 2008 se náhle ztratili Hilary Clinton a Barack Obama, aby u Washingtonu měli tajnou schůzkuJejich soukromé limuzíny vjely do hotelu Chantilly Virginia, kde ve stejný den probíhalo i shromáždění Bilderbergu.

Počátkem tohoto týdne jsem o letošní konferenci a významu setkání Bilderbergu mluvil s Andrew Marshallem, výzkumným členem kolegia Střediska pro výzkum globalizace – Centre for Research on Globalization.

V posledních letech bylo nuceno se zabývat rostoucí profláklostí těchto setkání i zpravodajství mainstreamu, takže ve svých zpravodajských výstupech snižovali význam setkání s důrazem na to, že na konferenci se nečiní žádná rozhodnutí a nestanovují se zde politiky.

Letos to byl švédský zpravodajský server TheLocal.se, který měl první větší výstup zabývající se shromážděním. V článku nazvaném „Vyvrácení mýtu o skupině Bilderberg,“ tato webová stránka citovala ve Švédsku sídlícího akademika, který o tomto tématu napsal novou knihu, v níž se pokouší znemožnit samotnou myšlenku, že by se tam za zavřenými dveřmi mohlo ve skutečnosti o něčem důležitém diskutovat.

„Nápad, že (Bilderbergové) se setkávají se záměrem, aby si odsouhlasili cíle, jak změnit svět, je chybný,“ citují v článku tvrzení Dr. Iana Richardsona.

Toto tvrzení je zvláště udivující ve světle opakovaných přiznání a odhalení, že tato skupina doložitelně spolupracuje na záměrném tvarování mezinárodní politiky a využívá vlivu svých členů k realizaci svých politických cílů.

Uniklé dokumenty (heslo je: „dynabase“) z druhé Bilderbergské konference v roce 1955 odhalují, že se tehdy během tohoto setkání Bildebergové stali stoupenci vytvoření Evropské unie a jednotné evropské měny. O dva roky později byla podepsána Římská smlouva, nyní oficiálně považovaná za zrod Evropské unie, a to mj. účastníkem Bilderbergu Paul-Henri Spaakem.

V březnu 2009 bývalý komisař EU a současný předseda Řídícího výboru Bilderbergu Etienne Davignon přiznal listu The EU Observer, že při vytváření měny Euro v 90. letech byl Bilderberg nápomocen.

Jen o dva roky později, generální tajemník NATO a dvojnásobný účastník Bilderbergu Willy Claes přiznal, že od účastníků Bilderbergu se očekává, že použijí zpráv ze zasedání Bilderbergu, aby stanovovali politiky jejich domovských zemí.

I přes všechny ty odporující důkazy, podívejte se na všechno to zpravodajství z mainstreamových médií v nadcházejících dnech, jak znemožňují všechno to povídání o důležitosti Bilderbergské konference jako konspirační teorii.

Zdroj: http://www.corbettreport.com/sunday-update-20110605/
Nedělní aktualizace 2011/06/05

pro nwoo.org přeložil Miroslav P.

Kam dál:

0
0
votes
Article Rating

Sdílejte přátelům

RELATED ARTICLES

Liberlend u lobističkim dokumentima SAD, Vojvodina glavni partner te „države“

VESTI Autor:Radio Slobodna Evropa20. jul. 202217:3912 komentara Izvor: N1 Poluostrvo od sedam kvadratnih kilometara na reci Dunav...

Sedláci v Itálii, Španělsku a Polsku se přidávají k holandským protestům: „Nejsme otroci“

Sedláci v Itálii, Španělsku a Polsku se přidali k holandským sedlákům, aby protestovali proti ‚Zeleným‘ vládním regulacím, které decimují jejich průmysl, když je nutí...

Předurčená k válce?

Přemysl Janýr, Vídeň, březen 2022 Europe: Destined for Conflict? (Evropa: předurčená ke konfliktu?) byl titul referátu, který přednesl George...

Most Popular

Soros při protiofenzivě předpovídá ukrajinské vítězství a říká, že Rusko je ‚papírový tygr‘

Tento miliardář diskutoval jak o Ukrajinské válce, tak ale i o klimatické změně a hrozbě umělé inteligence (AI). Americký...

Brusel zneužívá Ukrajinskou válku k uzurpaci vojenských pravomocí od členských států, varuje europoslanec

Systém EU ke zvýšení dodávek munice Ukrajině je krokem s důsledky „uzurpace vojenských pravomocí“ v tomto bloku, varoval europoslanec. Poslanec zvolený...

Zelenskyj přiznává hrůzu z Trumpa roku 2024 a prosí o více Patriotů

Ukrajinský prezident Volodymyr Zelenskyj přiznal, že má strach z možného návratu Donalda Trumpa do Bílého domu roku 2024, než poprosil o více amerických...

Sociální média zakazují na svých stránkách kampaň Roberta F. Kennedyho jr.

Vlastník Twitteru Elon Musk pozval demokratického prezidentského kandidáta Roberta F. Kennedyho jr., aby diskutoval na jeho Twitterových stránkách, neboť Kennedy sdělil, že...

THE EDITORS RECOMMEND

0 0 votes
Article Rating
14
0
Would love your thoughts, please comment.x