Úterý, 6 prosince, 2022
Home Nezařazené Konspirační teorie ohledně 11. září vysvětlena v pěti minutách

Konspirační teorie ohledně 11. září vysvětlena v pěti minutách

Ráno 11. září devatenáct mužů vyzbrojených řezačkami na koberec, vedených mužem na dialýze, který bydlel v jeskynní pevnosti přes půl zeměkoule a jenž používal laptop a satelitní telefon, vedl nejúspěšnější průnik nejvíce chráněného vzdušného prostoru na světě, přemohlo posádku letadel, cestující i vojensky trénované piloty, na čtyřech komerčních letech a poté s těmito letadly letělo hodinu a půl, divoce mimo stanovený kurz bez toho, aniž by je obtěžoval jediný stíhač.
Těchto devatenáct odhodlaných náboženských fundamentalistů, jež pili alkoholšňupali kokain a žili s růžovovlasými striptérkami , dokázalo zničit tři budovy se dvěma letadly v New Yorku, zatímco pilot, jenž nedokázal řídit jedno motorovou Cesnu, byl schopen letět s 757 a ve výšce 2400m byl schopen provést 270° otáčku a srovnat se zároveň se zemí a zasáhnout přesně účetně-analytické oddělení v Pentagonu, kde pracovníci ministerstva obrany pracovali na záhadě, kam zmizelo 2,3 bilionu dolarů, které prohlásil ministr obrany Donald Rumsfeld za “zmizelé” z pokladny ministerstva den předtím, tj. 10. září 2001.

Naštěstí novináři věděli, kdo to udělal, během minut, učenci během několika hodin, administrativa to věděla během jednoho dne, a důkazy doslova spadly z nebes do klína FBI. Ale z nějakého důvodu banda šílených konspiračních teoretiků se dožadovala vyšetřování největšího útoku na americké půdě v historii.
Vyšetřování bylo odloženénedostatečně financované, nastavené tak, aby selhalo, mělo střet zájmů – a mělo zastírat od začátku do konce. Bylo založeno na svědectví získané z mučení, jehož záznamy byly poté zničeny. Také se ve vyšetřování zapomnělo zmínit o budově WTC7. A také o Able DangerPtech , o Sibelu EdmondsoviOBL a CIA. A také se zapomnělo zmínit o cvičení, jehož tematika byla: Unesená letadla vlétnou do dvou budov. Cvičení probíhalo ve stejný čas jako výše uvedený incident. Ve vyšetřování lhal: Pentagon, CIABushova administrativa, a co Bush a Cheyney ? Nikdo dobře neví,  co řekli, protože vypovídali v tajnostimimo záznamy, za zavřenými dveřmi, ne pod přísahou. Také je nezajímalo, kdo poskytl prostředky, protože ta to otázka je “velmi málo významná“. Ale komise 9/11 vypověděla všechny otázky veřejnosti (mimo ty, jež kladli členové rodin obětí) a přenesla vinu na zodpovědné (přesto nikdo z nich neztratil práci) a rozhodla, že útoky byli zapříčiněny “selháním představivosti” protože “…si nedovedu představit,  že by někdo mohl vlítnout s letadlem do budovy” mimo PentagonuFEMANORADu a NRO.

DIA zničila 2,5TB dat o “Able Danger”, ale to je v pořádku protože určitě nebyly důležité.
SEC zničil svoje záznamy v oblasti “Insider Tradingu” před útoky, ale to je v pořádku, protože zničit největší vyšetřování v historii je součást procesu zacházení s důkazy.
NIST prohlásil za tajná data, jež modelovala pád WTC7, ale to je v pořádku, protože zveřejnění dat by ohrozilo “veřejnou bezpečnost”.
FBI argumentovala, že všechen materiál související s jedenáctým zářím by měl být držen mimo veřejnost, ale to je v pořádku, protože pravdě podobě FBI nemá co skrývat.

Tento muž neexistoval,  a také vám nemá co říct, co by stálo za pozornost. A pokud říkáte něco jiného, jste paranoidní konspirační terorista. A za sloužíte si, ,aby se vám celé lidstvo vyhýbalo. A totéž  je  s ním a s níms  ním a s ní( a s ní, s ní, a s ním).

Usama bin Laden žil v jeskynní  pevnosti v horách v Afghánistánu, ale nějak se mu podařilo dostat se pryč. Pak se schovával v Tora Bora, ale zase nějak unikl. Pak žil v Aboatobadu po několik let, posmívaje  se nejvíce vyspělému rozvědnému sytému na světě, vybaveném nejsofistikovanější technologií za posledních deset let, vydávaje video za videem naprosto beztrestně (a stávaje se mladším a mladším), než ho nenašel hrdinný nájezd SEAL jednotky. Tento nájezd nebyl na záznamuv němž se nebránil nebo nepoužil svoji ženu jako živý  štít a v němž zasahující tým zpanikařil a zastřelil neozbrojeného muže, pravděpodobně nejlepší zdroj informací na světě o těch zbabělých teroristech. Pak jeho tělo hodili do oceánu před tím, než by o tom někomu řekli. Pak dva tucty těchto členů SEAL týmu zemřelo při nehodě helikoptéry v Afghánistánu.

Tento příběh o jedenáctém září vám byl přinesen médii, jež vás pravdivě informovala  o zabití Kennedyhomiminkách v inkubátorech a o mobilních továrnách a záchraně Jessicy Lynch.
Pokud máte jakékoliv otázky o tomto příběhu, tak jste, obšoust, paranoidní, sociopat, pojídač štěňátek a vrah batolat a budete nesnášen každým v okolí. A pokud máte rád svoji zemi a svoji svobodu, štěstí, duhu, rock’n’roll,  štěňátka, jablečný koláč a svoji babičku, tak nikdy nepojmete v podezření tento příběh a neřeknete to nikomu. Nikdy.
Toto bylo oznámení veřejné služby od: Přátel, FBICIANSADIASECMSMBílého domuNIST a komise jedenáctého září.
PROTOŽE V NEVĚDOMOSTI JE SÍLA. (FILM: George Orwell: 1984)

zdroj: corbettreport.com

Kam dál:

0
0
votes
Article Rating

Sdílejte přátelům

RELATED ARTICLES

Liberlend u lobističkim dokumentima SAD, Vojvodina glavni partner te „države“

VESTI Autor:Radio Slobodna Evropa20. jul. 202217:3912 komentara Izvor: N1 Poluostrvo od sedam kvadratnih kilometara na reci Dunav...

Sedláci v Itálii, Španělsku a Polsku se přidávají k holandským protestům: „Nejsme otroci“

Sedláci v Itálii, Španělsku a Polsku se přidali k holandským sedlákům, aby protestovali proti ‚Zeleným‘ vládním regulacím, které decimují jejich průmysl, když je nutí...

Předurčená k válce?

Přemysl Janýr, Vídeň, březen 2022 Europe: Destined for Conflict? (Evropa: předurčená ke konfliktu?) byl titul referátu, který přednesl George...

Most Popular

Elon Musk je horší než Hitler

Není žádným přeháněním říci, že uchvácení Twitteru Elonem Muskem je nejděsivějším vývojem v nedávné historii. Jen fašista by mohl na lidstvo uvalit svobodu...

Maďarsko EU zablokuje poslání dalších 19 miliard $ Ukrajině, říká Orbán

Jakýkoliv pokus Evropské unie poslat dalších 19 miliard $ Ukrajině Maďarsko zablokuje, vyhlásil Viktor Orbán. Maďarský ministerský předseda Viktor...

Co to proboha dělají USA svým evropským spojencům?

Natasha Wright, Strategic Culture Foundation 29.11.2022, přeložil Přemysl Janýr A co je nejdůležitější, je EU vůbec dost statečná,...

Zbraně Západem posílané na Ukrajinu prosakují do Afriky, říká nigerijský prezident

Nigerijská vláda říká, že zahraniční dodávky zbraní posílané ze Západu ukrajinské vládě se začínají šířit po západoafrickém regionu. Ty ilegální zbraně začaly...

THE EDITORS RECOMMEND

0 0 votes
Article Rating
0
Would love your thoughts, please comment.x