Pátek, 24 března, 2023
Home NWO Globální oteplování Křížová výprava za ujařmení běžného života

Křížová výprava za ujařmení běžného života

Křížová výprava za ujařmení životního stylu a možností vlastní výběru pro běžné Američany pokračuje, aby se propadla do nových hlubin absurdity. K posledním případům, které nás upoutaly, patří zákaz vypouštění heliových balónků a zákaz prodeje z okénka do auta ve fast foodech. Ač ani jeden z těch nápadů není nový, oba představují příklady probíhajícího úsilí extremistických politiků a eko-gangů vynucovat si krok za krokem větší kontrolu nad společností.

Skončí to někdy?

Ve státě New York, který soupeří s Kalifornií v nirváně největšího ekologického extremisty na Zemi, zavedli legislativu, která staví do ilegality vypuštění více než 25 latexových balónů během 24 hodin.

Nejméně pět dalších států zakazuje vypouštění balónků, včetně – hádejte – Kalifornie.

Zákaz vypouštění takových zkázonosných balónů bude zase dalším krokem k „ochraně naší planety,“ tvrdí jeden ze sponzorů tohoto zákona, protože bude ochraňovat hlavně ptáky, kteří se mohou buď zaplést do provázku za balónem, nebo dokonce sežrat latex.

Ptáci si asi ochranu zaslouží, ale zákaz vypouštění balónků, i kdyby snad šlo jeho dodržování vynutit, tak stejně ani zlomečkem nevynahradí ekologické škody spáchané větrnými turbínami, které je v současnosti masově hubí. Jak CFACT už nespočetněkrát v posledních letech hlásil, větrné turbíny v USA každoročně zabijí asi 39 milionů ptáků. Pokrokový průmysl zkouší tuto černou parodii zlehčovat a maskovat ji v zájmu toho, aby větrná elektrika jakožto údajný obnovitelný zdroj energie byla rozšiřována.

Zkáza páchaná větrníky se neomezuje jen na okřídlené živočichy. U pobřeží na moři stavěné větrné turbíny si vybírají svou daň i na velrybách.

Ale vláda státu New York stejně větrnou energii vynucuje. Státní energetický úřad tam právě podepsal monstrózní mega-kontrakt se Sunrise Wind, aby rozestavěli větrné farmy u pobřeží kolem ostrova Long Island.

Když v New Yorku stojí zákonodárcům za to, aby vybojovali záchranu hrstce ptáků, co by mohli sežrat latexové balóny vypouštěné dětmi při oslavách narozenin, tak tím opeřencům pouze prodloužují život, aby se dočkali rozsekání s některou z těch větrných turbín, s nimiž zamořují prostředí.

Zatímco se New York snaží přidat k té skupince států, co zkouší vést svatou válku proti balónkům, tak řada míst po celé zemi zkouší zakazovat nové prodejny do okénka auta ve fast-foodech, kdy posledním příkladem takové pokrokové samosprávy je město Minneapolis. Snažíme se o dvě věci: snížit automobilové emise a odradit od obžerství fast-foodů vedoucí k obezitě, hlásají místní političtí dobro-trusové.

Výzkum z roku 2015 o prodejnách do okénka ve fast-foodech v Los Angeles odhalil blbost takových snah, které nemají žádný pozitivní účinek na zdraví. Lidé se budou cpát ve fast-foodu úplně stejně, jestli mají možnost to koupit do okénka, nebo ne, neboť to jídlo chtějí, zvláště ti z chudších domácností, které tím nevyženete do dražších restaurací. Když to nejde do okénka, tak to zvláště znepříjemní život seniorům a invalidům, kterým dělá trochu potíže vycházet z auta.

Než přijali politiky vybrat si jako své oběti seniory, invalidy a chudáky, kterým snížili přístupnost jejich oblíbených fast-foodů, tak si vynucovatelé zákazů prodeje do okénka měli přinejmenším vyčíslit, jaký prospěch to přinese. To samozřejmě neudělali. Místo toho jen, jak je pro ně typické, chrlili dobro-trusné kecy o snižování emisí a bránění obezitě, kdy vůbec nic z toho nedoložili.

Bez ohledu na fakta nebo důkazy ekologističtí a potravinářští extremisté nadále Američanům kážou, jak by měli podle jejich pokynů žít své životy. To vše v zájmu jejich doktríny o potřebě bojovat proti bájnému člověkem spáchanému globálnímu oteplování, aby zemi zachránili před upečením v nadcházejících letech nebo desetiletích, nebo staletích někdy v budoucnu.

Pokrokové americké státy zakázali papírové stvrzenky, plastová brčka, plastové pohárky a krabice a plastové nákupní tašky. U toho se to ale nemá zastavit. Ten Nový Zelený úděl, který protlačuje tolika celonárodních a místních politiků, je totiž o tom, že se brzy zakáží motory s vnitřním spalováním a používání ropy, plynu a jaderné energie.

Ta morální křížová výprava za naše nepohodlí, za znemožnění vlastní spotřebitelské volby a za nařizování našeho životního stylu, pokud se proti ní nepostavíme, bude jen pokračovat s narůstající mohutností a drsností. Skutečným účelem těchto návrhů je, stejně jako u mnoha jiných věcí v našem životě, o moci a kontrole. Neukojitelná touha řídit ostatní, čehož má být dosaženo jedním stupidním opatřením za druhým, nikdy neskončí, dokud lidé neřeknou, „už toho bylo dost,“ a nezastaví to oni.

By CFACT |October 28th, 2019|

Zdroj: https://www.cfact.org/2019/10/28/the-crusade-to-curb-ordinary-life/

0 0 votes
Article Rating

Sdílejte přátelům

RELATED ARTICLES

Čína s Ruskem zahajují nahrazení dolaru

Rusko podporuje čínský plán na využívání yuanu v mezinárodním obchodu, což by mohlo znamenat ohrožení postavení dolaru jako dominantní světové rezervní měny.

Německá levice protlačuje ‚pokrokový‘ volební zákon: Nejméně 50 % kandidátů strany musí být ženy a volební věk se sníží na 16 let

Německo by mělo vyžadovat „pokrokové“ seznamy kandidátů, na nichž bude nejméně 50 procent žen. Náhledový obrázek: Zákonodárci tleskají na...

EU v rámci Velkého resetu odhlasovala zavedení digitální identity k čínizaci Evropy

Europarlament pro celý blok odhlasoval digitální identitu jakožto poslední krok k „čínizaci Evropy“, říká europoslanec. Poslanec Europarlamentu Cristian Terhes...

Most Popular

Zatčení Trumpa by bylo politikařením, aby ho nešlo volit, řekl mexický prezident

Bývalý prezident USA našel spojence v Andrési Manuelu López Obradorovi, který v úterý reportérům řekl, že by to mělo být na lidech, kdo v příštích...

Proč hypersonické zbraně mění vše

Pokud jde o všechny vojenské záležitosti, řídím se podle hrstky analytiků, mezi nimiž se jako můj asi favorit vynořil chorvatský (penzionovaný) admirál...

Čína s Ruskem zahajují nahrazení dolaru

Rusko podporuje čínský plán na využívání yuanu v mezinárodním obchodu, což by mohlo znamenat ohrožení postavení dolaru jako dominantní světové rezervní měny.

Do Německa se týdne propašuje 1 500 migrantů a zhoršuje se to, varuje vrcholný šéf policejních odborů

Andreas Roßkopf očekává, že s příchodem teplejšího počasí ta čísla značně narostou. Do Německa každý týden pašeráci lidí propašují přes...

THE EDITORS RECOMMEND

0 0 votes
Article Rating
0
Would love your thoughts, please comment.x