Úterý, 7 února, 2023
Home MULTIKULTURALISMUS Migrace Migranti, co dostali vládní poukaz na dovolenou na italské pláži, tam oloupili...

Migranti, co dostali vládní poukaz na dovolenou na italské pláži, tam oloupili turisty

Skupina migrantů, kteří použili „poukazy na dovolenou“ od vlády, aby cestovali na pláž ve městě Alassion, tam byli pozatýkáni, neboť olupovali turisty.

Sedm migrantů ve věku od 18 do 22 let původem ze Severní Afriky a z Pobřeží slonoviny se údajně zaměřovalo na děti. Těm kradli mobily, peníze a kreditní karty. Gang údajně žije v Turíně a do mořského letoviska přicestoval za peníze, které jim vláda poskytla, aby si také užili dovolenou.

Podle policie mnozí z těch migrantů už měli kriminální historii včetně loupežných přepadení. Vyšetřovatelé říkají, že gang své oběti přepadal nakopnutím kolenem do žaludku, než je zmlátili a oloupili. Policie ukradené zboží našla v hotelovém pokoji těchto migrantů, hlásí Il Giornale.

Podle těchto novin nejméně čtyři z obětí kvůli svým zraněním podstoupily nemocniční léčbu. Místní policie ty incidenty popisuje jako reminiscenci na film Mechanický pomeranč.

Policie už potvrdila, že gang byl za třemi loupežemi. V současnosti vyšetřují možné spojení těchto migrantů s dalšími krádežemi v této oblasti. Vyšetřovatelé rovněž zkouší určit, zda gang napadl i jiné obce v přilehlé oblasti.

Zločinnost migrantů je v mnoha částech Itálie nadále velký problém. Zpráva z roku 2018 tvrdila, že až každý třetí zločin je za účasti podezřelých zahraničního původu, i když populace migrantů v Itálii dosahuje jen osmi procent celkového obyvatelstva.

V popředí veškeré aktivity zločinných gangů v Itálii v posledních letech stojí gangy Nigerijské mafie, zvláště ty spojované s nucenou prostitucí a ilegálním obchodem s drogami.

Zpráva z roku 2018 hlásí, že gangy nigerijských migrantů téměř úplně převzaly bývalé turistické letovisko město Castel Volturno.

CHRIS TOMLINSON

8 Aug 2020

Zdroj: https://www.breitbart.com/europe/2020/08/08/migrants-who-travelled-italian-beach-govt-holiday-bonus-rob-tourists/

0 0 votes
Article Rating

Sdílejte přátelům

RELATED ARTICLES

Na Maďarsko migranti dále útočí, tento rok jich to zkusilo už 5 500

Maďarsko nezažívá pokles pokusů migrantů, jaký se v zimě očekával, a v posledním roce se potýká s nárůstem pokusů o překročení hranice, sdělil Orbánův šéf-poradce.

Německá strana Zelených vyměňuje svého vlastního ministra spravedlnosti, bílého muže, za černošku bez diplomu z práva nebo politické zkušenosti

Po kontroverzním případu mají bílí muži z německé strany Zelených důvod ke strachu, že je kvůli barvě jejich kůže a pohlaví vyhodí.

EU odmítá Itálii ukáznit, když si neziskovky taxi dovozu migrantů stěžují na její kontrolu hranic

Neziskovky provozující taxi dovozy migrantů podaly k Evropské unii stížnost na novou pohraniční kontrolu Itálie, Unie ale říká, že nezasáhne.

Most Popular

Polští konzervativci zlořečí pokusu EU uchvátit kontrolu nad lesy

EU se ve svém posledním uchvacování moci pokouší převzít kontrolu nad lesy všech zemí. Komise Evropského parlamentu pro životní...

Německo uvažuje o přesměrování proti-uhelných ‚Zelených‘ dotací do výroby zbraní

Německo v současnosti uvažuje o nižším zaměření na ten dlouhý humbuk ‚Zelených‘ iniciativ, neboť se chvatně snaží vystupňovat zaostávající obrannou výrobu, když nedávno...

Německá AfD v zemském parlamentu volá po diplomatických hovorech s Ruskem

Vůdce parlamentní skupiny AfD v Sasku Jörg Urban řekl, že tu válku značně financují němečtí daňoví poplatníci. Vůdce parlamentní skupiny...

Rakouská strana FPÖ vyzývá k národnímu referendu o sankcích na Rusko

Dostane-li se FPÖ k moci, bude národní referendum o sankcích na Rusko na stole. Rakouská strana svobodných (FPÖ), tj. v současnosti...

THE EDITORS RECOMMEND

0 0 votes
Article Rating
1
0
Would love your thoughts, please comment.x