Neděle, 5 února, 2023
Home MULTIKULTURALISMUS Migrace Migranti plavící se přes Kanál La Manche hrozí pobřežní stráži utopením svých...

Migranti plavící se přes Kanál La Manche hrozí pobřežní stráži utopením svých vlastních dětí

Objevily se nové zprávy ukazující, že ilegální migranti během přeplavení se přes Kanál La Manche často, jakmile je střetnou francouzská plavidla, co je chtějí vrátit do jejich táborů ve Francii, tak často hrozí, že se utopí nebo že utopí své děti.

Migranti často Kanál překračují v ošuntělých nafukovacích dinghy, takže se ve snaze o získání honosnější péče o ilegály ve Spojeném království než ve francouzských táborech vydávají v nebezpečí. Když tato plavidla střetnou lodě pod francouzskou vlajkou, tak často hrozí, že se buď utopí, nebo že utopí své děti, aby se tak vyhnuli záchraně a tudíž vrácení do Francie – nebo obrácení lodi zpět, píše The Times.

Jakmile k tomu dojde, jsou tím francouzská plavidla nucena takové čluny už jen sledovat, dokud je nestřetnou lodě britské pobřežní stráže. Migranti bezpochyby dobře vědí, že jakmile je střetnou britské bezpečnostní síly, tak už budou eskortováni do Británie a bude se s nimi zacházet jako s žadateli o azyl, aniž by byli vráceni do Francie.

Letos počet překročení Kanálu ilegálními migranty dramaticky narůstá. Zatím se letos do Británie úspěšně přeplavilo 1700 migrantů v porovnání s 1890 za celý rok 2019. Z těch všech jich bylo od počátku roku 2019 do Francie vráceno jen 155.

Britská ministryně vnitra Priti Patel slíbila, že z takových přechodů do letošního jara udělá „řídký jev“, ale zjevně se jí to nepovedlo. Nařídila svým zaměstnancům, aby hledali nové způsobu, jak se s touto krizí vypořádat, včetně zvýšení pravomocí ministerstva vnitra migranty vracet do místa, odkud přišli.

Nového rekordu bylo dosaženo minulý měsíc, kdy v Kanálu La Manche během jediného dne střetli 90 migrantů. Ti nadále přichází a jsou v Británii vítáni i přes skutečnosti, že v migračních táborech na francouzském pobřeží jsou hlášeny případy wuhanského koronaviru (COVID19), jak už o tom Voice of Europe referoval. Kvůli pandemii je Británie ale zavřená pro legální mezinárodní cestování.

By Michael Lord 30 May 2020

Zdroj: https://voiceofeurope.com/2020/05/migrants-crossing-the-english-channel-threaten-to-drown-their-own-children/

0 0 votes
Article Rating

Sdílejte přátelům

RELATED ARTICLES

Na Maďarsko migranti dále útočí, tento rok jich to zkusilo už 5 500

Maďarsko nezažívá pokles pokusů migrantů, jaký se v zimě očekával, a v posledním roce se potýká s nárůstem pokusů o překročení hranice, sdělil Orbánův šéf-poradce.

Německá strana Zelených vyměňuje svého vlastního ministra spravedlnosti, bílého muže, za černošku bez diplomu z práva nebo politické zkušenosti

Po kontroverzním případu mají bílí muži z německé strany Zelených důvod ke strachu, že je kvůli barvě jejich kůže a pohlaví vyhodí.

EU odmítá Itálii ukáznit, když si neziskovky taxi dovozu migrantů stěžují na její kontrolu hranic

Neziskovky provozující taxi dovozy migrantů podaly k Evropské unii stížnost na novou pohraniční kontrolu Itálie, Unie ale říká, že nezasáhne.

Most Popular

Německá AfD v zemském parlamentu volá po diplomatických hovorech s Ruskem

Vůdce parlamentní skupiny AfD v Sasku Jörg Urban řekl, že tu válku značně financují němečtí daňoví poplatníci. Vůdce parlamentní skupiny...

Rakouská strana FPÖ vyzývá k národnímu referendu o sankcích na Rusko

Dostane-li se FPÖ k moci, bude národní referendum o sankcích na Rusko na stole. Rakouská strana svobodných (FPÖ), tj. v současnosti...

Jak by vypadala inflace v ekonomice skutečného volného trhu

Není nic podstatnějšího než výchozí předpoklad Bernankeho sledujícího situaci s nasliněným prstem ve vzduchu, že centrální banka Fed potřebuje polštář 200 bazických bodů...

Volební kampaň gmail.com

Přemysl Janýr, Vídeň, únor 2023 18. ledna, několik dní před prezidentskými volbami, jsem z nepolitické skupiny přátel obdržel mail s protibabišovským...

THE EDITORS RECOMMEND

0 0 votes
Article Rating
0
Would love your thoughts, please comment.x