Pondělí, 27 března, 2023
Home MULTIKULTURALISMUS Muslimský lékař obviněn z ‚tajné‘ sterilizace nemuslimských pacientek

Muslimský lékař obviněn z ‚tajné‘ sterilizace nemuslimských pacientek

Muslimský lékař čelí obviněním, že sterilizoval více než 50 nemuslimských žen, které prodělávaly chirurgické operace k jiným účelům.

Podle údajných obětí tento lékař nežádal jejich povolení, nebo je dokonce ani neuvědomil, že už jsou neplodné a tudíž neschopné mít děti.

Podle zpravodajské a názorové webové stránky Caldronpool, bylo ohlášeno, že více než 50 žen už podalo žaloby proti Dr. Siyabdeen Mohammed Safimu.

Tento 42letý lékař pracoval v nemocnici Kurunegala na Srí Lance.

„Některé z těchto žen lékaře obvinily, že je sterilizoval během běžného císařského řezu,“ hlásí tato stránka.

WND hlásí:

Ozývají se ale také zprávy o tisících žen, které možná, „aniž by to tušily, tuto proceduru podstoupily také, přičemž jde o tubální ligaci,“ což znamená utěsnění vejcovodů, aby se oplodněným vajíčkům podařilo dostat se do dělohy k uhnízdění.

Tohoto chirurga policie v Kurunegala původně zatkla kvůli nahromadění podezřelých spoust peněz a cenností. Bylo totiž podezření, že jde o bohatství svěřené mu teroristickou skupinou.

„Ministerstvo zdravotnictví zřídilo speciální komisi k vyšetřování těchto domněnek, která se skládá z gynekologů a ze zástupců Lékařské rady Srí Lanky,“ uvádí zpráva.

Vyjadřuje se k tomu i Chritine Douglass-Williams na Jihad Watch (sledování džihádu), přičemž vysvětluje, že džihád „nabývá mnoha forem, mezi nimi: násilný džihád směřující k dobytí, zlodějský džihád směřující k dobytí, džihád formou imigrace směřující k dobytí (ten má speciální název hidžrah), populační džihád směřující k odbytí populačním přečíslováním a džihád uvnitř něčí duše.“

„Ať se k dobytí a k podmanění použije čehokoliv, je to nábožensky stanovená povinnost věřících k podvrácení Domu války, který džihádu vzdoruje,“ píše Douglass-Williams.

Poukázala na to, že okamžitě došlo k politicky korektnímu odporu vůči šetření tohoto případu, protože podezřelý je muslim.

Jeden vládní činitel, hlásila, začal obviňovat: „Vůbec byste se takovými podezřeními neobtěžovali, kdyby ten doktor byl sinhálského vyznán! Ale jelikož je ten doktor muslim, hned je z toho velký problém.“

Douglass-Williams psala, že sterilizace žen, aniž by o tom věděly nebo s tím souhlasily, „je zločin sám o sobě; ale tady je ještě další nepohodlná pravda: žádná další doktrína neobsahuje snahu o populační přečíslení krůček za krůčkem za účelem globální dominance kromě islámu.“

Colombo Telegraph v hlavním městě Sri Lanky hlásil, že ministr zdravotnictví Rajitha Senarathne vyjádřil důvěru, že pravda vyjde najevo, až ji vyšetří odbor kriminálního vyšetřování a jeho agentura.

Ovšem Asociace státních odborných lékařů mezitím prohlásila, že její členové nemají v ministerstvo zdravotnictví žádnou důvěru.

Tajemník této asociace Dr. Naveen De Soysa řekl, že tato skupina nepřijme žádný výsledek vyšetřování pocházející od tohoto ministerstva.

June 12, 2019 Baxter Dmitry News,

Zdroj: https://newspunch.com/muslim-doctor-accused-secretly-sterilizing-non-muslim-patients/

 

0
0
votes
Article Rating

Sdílejte přátelům

RELATED ARTICLES

Promigrační syrská aktivistka tvrdí, že žít v německém Sasku je horší než syrská občanská válka

„Snášet rasismus v Sasku je horší než každodenní válku v Sýrii.“ Německá spolková země Sasko je v Německu jednou z nejskeptičtějších k imigraci...

Do Německa se týdne propašuje 1 500 migrantů a zhoršuje se to, varuje vrcholný šéf policejních odborů

Andreas Roßkopf očekává, že s příchodem teplejšího počasí ta čísla značně narostou. Do Německa každý týden pašeráci lidí propašují přes...

Maďarsko se uznává jako útočiště konzervativismu, musí ale dále odrážet vlny liberální ideologie

Politolog Sergio Velasco v eseji pro The European Conservative mluvil s prominentními americkými a evropskými konzervativci o tom, proč se rozhodli přesídlit do Maďarska.

Most Popular

Trable amerických bank znamenají konec systému rezervní měny dolaru

Tato bankovní krize není problémem kvality úvěrů, nýbrž vyvěrá z financování amerického neustále nafukovaného zahraničního dluhu, který už nejde financovat.

Populismus roste: Strana holandských sedláků ohromně zvítězila, ač deset další stran mělo větší rozpočet

Holandská populistická strana odporu Selské občanské hnutí (BBB) minulý týden dominovala v provinčních volbách do té míry, že se stala nejsilnější stranou v zemi,...

G7 versus BRICS – jsou naplno ve střetu

Náhledový obrázek: Vůdci G7 na zasedání 28. června 2022 ve Schloss Elmau v německém Krünu. (White House/Adam Schultz) Ekonom,...

Zelená diktatura? Holandští politici se zodpovídají EU, ne voličům

Citát z Breitbart: I přes drtivé odmítnutí zemědělské politiky EU v nedávných volbách nevidí EU žádný důvod, proč by měla Holandsku...

THE EDITORS RECOMMEND

0 0 votes
Article Rating
0
Would love your thoughts, please comment.x