Pondělí, 6 února, 2023
Home MULTIKULTURALISMUS Několik pozitivních okamžiků ve všem tom binci

Několik pozitivních okamžiků ve všem tom binci

Podíváme-li se na USA zrovna teď, tak věci nepřináší příjemné a povzbudivé pocity. A je smutnou pravdou, že těžké časy jsou i před námi.

V pátek vám obvykle přináším příběhy, které jsou absurdní a dokonce člověka rozzuří.

Takových jste ale tento týden určitě už viděli dost.

Tak jsme si pomysleli, že bychom se mohli podělit o trochu momentů s projevy charakteru a poctivosti, které projevili protestující v USA, jež celou tu tragédii prosvěcují.

Špatná jablka se vyskytují na všech stranách – někteří z těch protestujících jsou špatná jablka a ti loupí, pálí a ničí. A špatná jablka existují i mezi policajty, kteří se dopouští ohavných násilných činů.

Ale na obou stranách jsou i dobrá jablka.

Protestující zaútočili na chlapa, co rozbíjel chodník k umístění zátarasů

Mírumilovní protestující vyrazili do akce, když viděli muže rozbíjejícího chodník.

Ten chlap byl oblečen celý v černém jako Antifa a ten chodník zjevně ničil, aby tam vytvořil zátarasy k blokování policie a místních obchodů.

Ale mírumilovní protestující, místo aby nechali situaci eskalovat, tak se na toho chlapa vrhli, sebrali mu kladivo a vydali ho skupině policistů poblíž.

Ve skutečnosti policie postávala o kousek vedle s dobrým výhledem na toho chlapa. A stejně neudělali nic, aby ho zastavili.

Policajti dokonce skoro zatkli jednoho z těch mírumilovných protestujících, co jim toho chlapa vydali. Ale když jim někdo situaci vysvětlil, tak ho nechali jít.

Sem klikněte a uvidíte to i na videu.

Protestující sevřeli šik před obchody, aby zastavili lupiče

Bezpochyby docházelo k příliš velkému počtu násilností, loupení a ničení majetku. Nic to hnutí nesesadí z morálních výšin tak dobře, jako když vidíme bandy chlapů vybíhajících z obchodů s elektronikou s televizemi s velkou obrazovkou v ruce.

A v prvních dnech protestů bylo to řádění do očí bijící. Zapalovala se auta, ničily se obchody a strašně moc majetku se ukradlo.

Ale lidé se začínají proti takovému typu chaosu stavět.

Před pár dny v Brooklynu zakročila skupina protestujících, když lupiči a vandalové napadli cílový obchod.

Protestující před obchodem zformovali šik, aby lupičům zabránili v rozmlácení výloh a v ukradení inventáře.

Klepněte sem, abyste to viděli na videu.

FBI žádá o důkazy o podněcování násilí. Lidé místo toho posílají videa policajtů.

Jste-li aktivista v USA, musíte mít smysl pro humor.

Takže, když FBI veřejnost požádala, aby jí posílala video-důkazy o podněcování protestujících k násilí, tak je zavalili videi násilně se chovajících policistů.

„FBI shání informace a digitální média zachycující lidi podněcující při mírumilovných demonstracích na ochranu Prvního ústavního dodatku k násilí,“ napsala FBI na svůj Twitterový účet.

Webová stránka FBI uvedla: „Jste-li svědky nebo jste byli svědky nezákonných násilných činů, tak na vás naléháme, abyste podali jakékoliv informace, fotky nebo videa, které by mohly být k takovému případu relevantní.“

Lidé na Twitteru odpověděli videi:

  • Newyorské policie najíždějící do protestujících svými vozidly,
  • Policie míří vrhačem dýmovnic na malého kluka,
  • Policie napadá, bije a pěstmi buší do jasně označených médií s kamerami,
  • Policie plošně bez vyprovokování postřikuje slzákem mírumilovné protestující,
  • Policie / Národní garda pálí střely s pepřovým sprejem na ženu filmující ze své verandy,
  • Policie srážející stařečka s holí na zem.

Klikněte sem, abyste si přečetli celý článek.

Michiganský šerif vedl protestující v mírumilovném pochodu

Toto začíná být větší trend: policie odkládá svůj slzný plyn a pohotovostní štíty a přidává se k protestujícím, aby mírumilovně demonstrovala za reformy.

V jednom velkém příkladu humanity i vůdcovství se šerif v kraji Genesse v Michiganu Chris Swanson setkal s davem protestujících a ve skutečnosti převzal vedení pochodu vzájemně sympatizujících městem.

To je dost neobvyklé. Pro ty protesty je typické, že jsou bez vedení a davy mohou jít komukoliv po krku, jak je napadne.

Ale Swanson nad tím převzal vedení, když davu řekl: „Chci se tohoto pochodu zúčastnit.“ Policajti své zbraně sklonili, sejmuli helmy a pochodovali spolu s protestujícími, čímž zajistil, že (a) hlas protestujících byl pořád hlasitě slyšet, (b) mohli pochodovat bez jakékoliv hrozby násilím a (c) všechno zůstalo v bezpečí a pořádku.

Klikněte sem, abyste si přečetli celý článek.

By Simon Black – June 05, 2020

via Sovereign Man

Zdroj: https://www.thedailybell.com/all-articles/news-analysis/some-positive-moments-amid-all-the-turmoil/

0 0 votes
Article Rating

Sdílejte přátelům

RELATED ARTICLES

Na Maďarsko migranti dále útočí, tento rok jich to zkusilo už 5 500

Maďarsko nezažívá pokles pokusů migrantů, jaký se v zimě očekával, a v posledním roce se potýká s nárůstem pokusů o překročení hranice, sdělil Orbánův šéf-poradce.

Německá strana Zelených vyměňuje svého vlastního ministra spravedlnosti, bílého muže, za černošku bez diplomu z práva nebo politické zkušenosti

Po kontroverzním případu mají bílí muži z německé strany Zelených důvod ke strachu, že je kvůli barvě jejich kůže a pohlaví vyhodí.

EU odmítá Itálii ukáznit, když si neziskovky taxi dovozu migrantů stěžují na její kontrolu hranic

Neziskovky provozující taxi dovozy migrantů podaly k Evropské unii stížnost na novou pohraniční kontrolu Itálie, Unie ale říká, že nezasáhne.

Most Popular

Německá AfD v zemském parlamentu volá po diplomatických hovorech s Ruskem

Vůdce parlamentní skupiny AfD v Sasku Jörg Urban řekl, že tu válku značně financují němečtí daňoví poplatníci. Vůdce parlamentní skupiny...

Rakouská strana FPÖ vyzývá k národnímu referendu o sankcích na Rusko

Dostane-li se FPÖ k moci, bude národní referendum o sankcích na Rusko na stole. Rakouská strana svobodných (FPÖ), tj. v současnosti...

Jak by vypadala inflace v ekonomice skutečného volného trhu

Není nic podstatnějšího než výchozí předpoklad Bernankeho sledujícího situaci s nasliněným prstem ve vzduchu, že centrální banka Fed potřebuje polštář 200 bazických bodů...

Volební kampaň gmail.com

Přemysl Janýr, Vídeň, únor 2023 18. ledna, několik dní před prezidentskými volbami, jsem z nepolitické skupiny přátel obdržel mail s protibabišovským...

THE EDITORS RECOMMEND

0 0 votes
Article Rating
0
Would love your thoughts, please comment.x