Pátek, 24 března, 2023
Home NWO Globální oteplování Německé dráhy tvrdí, že Greta o tom, že ve vlaku neměla, kam...

Německé dráhy tvrdí, že Greta o tom, že ve vlaku neměla, kam si sednout, lže

Klimatická aktivistka Greta Thunberg se v neděli tvrdě střetla s Německými drahami, když tato teenagerka vystavila svoji fotku, jak sedí ve vlaku na podlaze obklopená zavazadly s prázdnou krabicí z fast-foodu u nohou.

Obrázek umístila v sobotu večer na tweet s komentářem: „Cestování přeplněnými vlaky přes Německo. Jsem ale konečně už na cestě domů!“

Příznivce této „vyčerpané“ 16leté švédské aktivistky zachvátil smutek nad tím, že se jí nepovedlo najít ve vlaku na cestě domů z Madridu, kde se účastnila klimatické konference OSN COP25, volné místo.

Popřáli jí po měsících, kdy se obětovala klimatickou poutí napříč Evropou a Spojenými státy, alespoň bezpečnou cestu domů.

Ale Německé dráhy – Deutsche Bahn – jí vrátily úder. Poukazovaly, že Thunbergová asi těžko strávila celou dobu sezením na podlaze, protože to by se musela zříci své zakoupené místenky pro sedačku v první třídě, takže si na tu podlahu sedla, jen aby se tam nechala vyfotit.

Železniční společnost v prohlášení pro média napsala, že Thunberg měla mezi Kasselem a Hamburgem sedačku v první třídě, stejně jako ostatní členové jejího týmu, kteří tam seděli a užívali si toho přepychového posezení z Franfurtu dále.

Později v neděli přidala Deutsche Bahn dva další tweety týkající se vlakové cesty Thunbergové přes Německo.

V prvním tweetu společnost této teenagerce poděkovala, že podpořila boj Deutsche Bahn proti klimatické změně a poukázala, že vlak, který použila, je na 100 procent poháněn ekologicky přívětivou elektřinou.

Avšak ve druhém tweetu Deutsche Bahn poukázala, že Thunbergová nestrávila celou svoji cestu sezením na podlaze.

Společnost této náctce naznačila: „Bylo by od tebe ale hezčí, kdybys referovala o tom, jak přátelsky a profesionálně tě náš tým obsluhoval, když jsi na sedačce té první třídy seděla.“

Uvedená 16letá švédská aktivistka poté tuto záležitost uzavřela tím, že se jí nakonec povedlo sedačku sehnat a že ty přeplněné vlaky, jsou vlastně moc dobrá věc, protože to znamená, že na silnici je méně aut.

Thunbergová ze svých tvrzení vycouvala už podruhé během necelých 24 hodin, když se předtím omluvila za unáhlenou formulaci.

Předtím toho dne se omlouvala za to, že říkala, že politici by se měli „postavit ke zdi,“ když toho kritici použili pro tvrzení, že vlastně prosazuje násilí.

Tuto formulaci uvedená 16letá Švédka použila v pátek během svého projevu k mladým aktivistům v italském městě Turíně. Potom z toho obvinění, které to vyvolalo, obviňovala nedopatření, že skutečný význam jejích slov se ztratil v překladu.

„Tak to dopadá, když improvizujete projevy v druhém jazyce. Ale ovšem omlouvám se, jestli mi přitom někdo špatně rozuměl,“ napsala Thunbergová na Twitter.

OSCAR DEL POZO/AFP via Getty

SIMON KENT

15 Dec 2019

Zdroj: https://www.breitbart.com/environment/2019/12/15/german-railway-company-disputes-greta-thunbergs-seatless-claim/

0 0 votes
Article Rating

Sdílejte přátelům

RELATED ARTICLES

Čína s Ruskem zahajují nahrazení dolaru

Rusko podporuje čínský plán na využívání yuanu v mezinárodním obchodu, což by mohlo znamenat ohrožení postavení dolaru jako dominantní světové rezervní měny.

Německá levice protlačuje ‚pokrokový‘ volební zákon: Nejméně 50 % kandidátů strany musí být ženy a volební věk se sníží na 16 let

Německo by mělo vyžadovat „pokrokové“ seznamy kandidátů, na nichž bude nejméně 50 procent žen. Náhledový obrázek: Zákonodárci tleskají na...

EU v rámci Velkého resetu odhlasovala zavedení digitální identity k čínizaci Evropy

Europarlament pro celý blok odhlasoval digitální identitu jakožto poslední krok k „čínizaci Evropy“, říká europoslanec. Poslanec Europarlamentu Cristian Terhes...

Most Popular

Zatčení Trumpa by bylo politikařením, aby ho nešlo volit, řekl mexický prezident

Bývalý prezident USA našel spojence v Andrési Manuelu López Obradorovi, který v úterý reportérům řekl, že by to mělo být na lidech, kdo v příštích...

Proč hypersonické zbraně mění vše

Pokud jde o všechny vojenské záležitosti, řídím se podle hrstky analytiků, mezi nimiž se jako můj asi favorit vynořil chorvatský (penzionovaný) admirál...

Čína s Ruskem zahajují nahrazení dolaru

Rusko podporuje čínský plán na využívání yuanu v mezinárodním obchodu, což by mohlo znamenat ohrožení postavení dolaru jako dominantní světové rezervní měny.

Do Německa se týdne propašuje 1 500 migrantů a zhoršuje se to, varuje vrcholný šéf policejních odborů

Andreas Roßkopf očekává, že s příchodem teplejšího počasí ta čísla značně narostou. Do Německa každý týden pašeráci lidí propašují přes...

THE EDITORS RECOMMEND

0 0 votes
Article Rating
0
Would love your thoughts, please comment.x