Čtvrtek, 2 února, 2023
Home MULTIKULTURALISMUS Migrace Německo musí pomoci všem migrantům v řeckých táborech

Německo musí pomoci všem migrantům v řeckých táborech

Ač Německo už v posledních týdnech převzalo děti z migračních táborů na řeckých ostrovech, aby jim ulevilo z přeplněnosti, tak si ministr rozvoje této země Gerd Müller myslí, že je třeba, aby pomohli všem tam umístěným migrantům. Navíc Strana Zelených v Durynskuk je touží všechny dovézt do Německa.

Müller navštívil tábor na ostrově Moria a řekl, že byl tamními stísněnými podmínkami šokován. Tento tábor, který byl postaven, aby pobral 3 000 lidí, v současnosti hostí přibližně 20 000 migrantů. Tvrdil, že podmínky v migračních táborech v Africe jsou lepší než to, co viděl v Řecku, „asi nejhorší podmínky jsou tedy uprostřed Evropy,“ tvrdil podle zprávy od Der Spiegel.

Müller vyzval, aby podmínky v tomto táboře byly uvedeny do stavu, v němž budou splňovat standardy Spojených národů. „Musíme pomoci všem v tomto táboře,“ řekl.

Minulý měsíc Německo přijalo 47 nedoprovázených migrantských dětí, čímž se zapojilo mezi deset zemí, které odsouhlasily, že jich převezmou 1 600 jakožto součást úsilí o redukci přeplnění v táborech, jakožto preventivních opatření proti koronaviru. Avšak přestože se říkalo, že většina těch sirotků budou dívky ve věku do 14 let, skutečností je, že většina těch příchozích sirotků byli starší kluci, jak už o tom Voice of Europe referoval. Jen čtyři z těch 47, co přišli do Německa, byly dívky.

Nedávno podal člen Strany Zelených ministr spravedlnosti německé země Durynsko Dirk Adams návrh zákona, který ukládá jeho zemi, aby do roku 2023 převzala z řeckých ostrovů 2 000 migrantů. Tento zákona ale neprošel, když mu odporovali Sociální demokraté (SPD) na základě propozice, že jeho legálnost je nejistá.

Mluvčí pro migrační politiku Alternativy pro Německo Stefan Möller tento návrh zákona odsoudil. „Migrační ministr Adams zjevně nepochopil, že svobodná země Durynsko se v současnosti v důsledku koronavirové krize potýká s bezprecedentními problémy,“ prohlásil v úterý odpoledne podle zpráv z Der Tagesspiegel Möller. Tento návrh zákona, jehož účelem je „přivézt do Durynska z Řecka ještě více migrantů, aby dále pokračovaly problémy se zvládáním problémů svobodné země Durynska, jen předvádí, jak je Adams pro řízení ministerstva nekompetentní,“ dodal.

By Michael Lord 7 May 2020

Náhledový obrázek: Ministr rozvoje Gerd Müller

Zdroj: https://voiceofeurope.com/2020/05/germany-we-have-to-help-all-the-migrants-in-the-greek-camps/

0 0 votes
Article Rating

Sdílejte přátelům

RELATED ARTICLES

Na Maďarsko migranti dále útočí, tento rok jich to zkusilo už 5 500

Maďarsko nezažívá pokles pokusů migrantů, jaký se v zimě očekával, a v posledním roce se potýká s nárůstem pokusů o překročení hranice, sdělil Orbánův šéf-poradce.

Německá strana Zelených vyměňuje svého vlastního ministra spravedlnosti, bílého muže, za černošku bez diplomu z práva nebo politické zkušenosti

Po kontroverzním případu mají bílí muži z německé strany Zelených důvod ke strachu, že je kvůli barvě jejich kůže a pohlaví vyhodí.

EU odmítá Itálii ukáznit, když si neziskovky taxi dovozu migrantů stěžují na její kontrolu hranic

Neziskovky provozující taxi dovozy migrantů podaly k Evropské unii stížnost na novou pohraniční kontrolu Itálie, Unie ale říká, že nezasáhne.

Most Popular

Volební kampaň gmail.com

Přemysl Janýr, Vídeň, únor 2023 18. ledna, několik dní před prezidentskými volbami, jsem z nepolitické skupiny přátel obdržel mail s protibabišovským...

Objektivnost musí pryč, mediální vůdci volají po skoncování s objektivní žurnalistikou

Předtím jsme už diskutovali o hnutí v žurnalistických školách za odstranění principů objektivnosti v žurnalistice. Novým svorníkem médií je agitační žurnalistika, i když průzkumy...

Cenový šok teprve začíná, německý průmysl platí za energie o 40% více než před energetickou krizí

V srpnu 2022 publikoval guru na repo-sazby Zoltan Pozsar fascinující graf předvádějící jako „2 biliony $ Německem produkované hodnoty závisí na 20 miliardách...

Ukrajinský náměstek ministra zahraničí žádá o Německé ponorky k napadání ruských lodí

Andrij Melnyk chce německé ponorky použít k „vykopání Ruské flotily z Černého moře“. Náhledový obrázek: Německá ponorka typu 212A v přístavu...

THE EDITORS RECOMMEND

0 0 votes
Article Rating
1
0
Would love your thoughts, please comment.x