Pondělí, 6 února, 2023
Home MULTIKULTURALISMUS Migrace Nigelu Faragovi vyhrožuje policie za zločin nafilmování ilegálních migrantů, jak se vyloďují...

Nigelu Faragovi vyhrožuje policie za zločin nafilmování ilegálních migrantů, jak se vyloďují v Doveru

V pondělí navštívila Nigela Farage policie poté, co ten zveřejnil zprávu o ilegálních migrantech připlouvajících v člunech

Britští policisté v pondělí navštívili vůdce Strany Brexitu Nigela Farage, aby jej po jeho zprávě o migrantech, co se vyloďují z člunů v Doveru, varovali, že má problém, neboť Farage by měl dodržovat „základní předpisy o cestování“.

Farage, který dlouho vede kampaň proti ilegální migraci do Británie, si dovolil nafilmovat britskou Pohraniční stráž, jak přiváží skupinu migrantů, aby je vylodila v přístavu Dover. Podle něj bylo ve skupině i velice maličké děťátko.

„Dostali udání, že abych mohl referovat o průběhu tohoto skandálu s ilegálními migranty, tak jsem zajel do Doveru,“ napsal Farage na Twitter poté, co mu na dveře zaklepali dva policajti.

„Jak hrozně utrácí čas a peníze,“ dodal.

Faragovo video ilegáních migrantů vyloďovaných v Británii poté, co jej vystavil, už mělo přes 400 000 zhlédnutí.

„Od Pohraniční stráže bychom čekali, že budou chránit naše hranice a ne fungovat jako taxi-služba pro ilegální migranty, ale přesto jí ministerstvo vnitra nařizuje, že právě tak mají fungovat,“ napsal Farage na Twitter.

Pro omezení pohybu jsou určité výjimky pro různé klíčové pracovníky, včetně žurnalistů a pracovníků vysílačů, kteří poskytující služby veřejnosti mediální zprávy. Farage řekl, že o tomto vyloďování referuje v roli žurnalisty.

Policii v Británii také obviňují, že při vynucování státních omezení postupuje příliš zarputile. Korunní prokuratura reviduje všechna udání a rozsudky, které byly vyneseny podle Koronavirového zákona, neboť docházelo k sériím nekorektních rozsudků.

Farage obvinil ministerstvo vnitra z nečinnosti kvůli narůstajícímu skandálu s ilegálními migranty z člunů, kteří se vyloďují na britském pobřeží, kdy 600 z nich se vylodilo během koronavirové krize. V neděli Pohraniční stráž zastavila 49 migrantů, kteří se pokoušeli překročit Kanál La Manche v gumových člunech, když dalších 16 migrantů v pondělí přivezly na pobřeží britské orgány.

Farage uvedl, že pro ty lidi, co se pokouší dostat do Británie, je to ohromné riziko, ale také varoval, že bychom neměli zapomínat, že taková ilegální migrace je organizovaná zločinnými gangy pašeráků lidí.

„Nezapomínejte, že i když se někteří z těchto lidí kvalifikují jako uprchlíci, tak máte status uprchlíka uplatit v první bezpečné zemi, kam přijdete. Francie je bezpečnou zemí a já mám ten pocit, že v tom postupujeme příliš slabošsky, a že když letos přišlo přes tisíc lidí, tak jen Bůh ví, jaká ta čísla budou dál,“ dodal tento vůdce Strany Brexitu.

„Pokud budeme mít klidné léto, tak začnou připlouvat čím dál větší a větší lodi a nesmí nám to vyklouznout z rukou,“ varoval Farage.

Farage předtím referoval z pláží Východního Sussexu, když mluvil s místními lidmi. Ti říkali, že někteří ilegální migranti se vylodili úplně bez povšimnutí úřadů a mnoho z těch vylodění tisk přehlížel, protože od toho odvrací pozornost.

Minulý týden mluvila ministryně vnitra se svým francouzským protějškem o vracení většího počtu migrantů do Francie. Ale od britské vlády nepřichází žádné náznaky, že má v úmyslu migranty z hranic vracet.

editor: Remix News

author: John Cody

Zdroj: https://rmx.news/article/article/uk-s-nigel-farage-warned-by-the-police-after-filming-illegal-migrants-landing-in-dover

0 0 votes
Article Rating

Sdílejte přátelům

RELATED ARTICLES

Na Maďarsko migranti dále útočí, tento rok jich to zkusilo už 5 500

Maďarsko nezažívá pokles pokusů migrantů, jaký se v zimě očekával, a v posledním roce se potýká s nárůstem pokusů o překročení hranice, sdělil Orbánův šéf-poradce.

Německá strana Zelených vyměňuje svého vlastního ministra spravedlnosti, bílého muže, za černošku bez diplomu z práva nebo politické zkušenosti

Po kontroverzním případu mají bílí muži z německé strany Zelených důvod ke strachu, že je kvůli barvě jejich kůže a pohlaví vyhodí.

EU odmítá Itálii ukáznit, když si neziskovky taxi dovozu migrantů stěžují na její kontrolu hranic

Neziskovky provozující taxi dovozy migrantů podaly k Evropské unii stížnost na novou pohraniční kontrolu Itálie, Unie ale říká, že nezasáhne.

Most Popular

Německá AfD v zemském parlamentu volá po diplomatických hovorech s Ruskem

Vůdce parlamentní skupiny AfD v Sasku Jörg Urban řekl, že tu válku značně financují němečtí daňoví poplatníci. Vůdce parlamentní skupiny...

Rakouská strana FPÖ vyzývá k národnímu referendu o sankcích na Rusko

Dostane-li se FPÖ k moci, bude národní referendum o sankcích na Rusko na stole. Rakouská strana svobodných (FPÖ), tj. v současnosti...

Jak by vypadala inflace v ekonomice skutečného volného trhu

Není nic podstatnějšího než výchozí předpoklad Bernankeho sledujícího situaci s nasliněným prstem ve vzduchu, že centrální banka Fed potřebuje polštář 200 bazických bodů...

Volební kampaň gmail.com

Přemysl Janýr, Vídeň, únor 2023 18. ledna, několik dní před prezidentskými volbami, jsem z nepolitické skupiny přátel obdržel mail s protibabišovským...

THE EDITORS RECOMMEND

0 0 votes
Article Rating
1
0
Would love your thoughts, please comment.x