Pátek, 3 února, 2023
Home MULTIKULTURALISMUS Migrace Opilí afričtí migranti napadli starostu řeckého ostrova

Opilí afričtí migranti napadli starostu řeckého ostrova

Skupina zpitých afrických migrantů byla obviněna z obtěžování a napadení starosty řeckého ostrova Východní Samos, který od nich chtěl, aby vypadli z městského náměstí.

Afričtí migranti napadli starostu Gorgiose Stantzose poté, co se tato skupina silně opila na náměstí města Samos. Na Afričany nejdříve přišla místní policie, která je vyzvala, aby odešli.

Migranti nejdříve odešli, ale brzy se na náměstí vrátili a začali obtěžovat místní, přičemž dále popíjeli alkohol, hlásí Proto Thema.

V té době byl v této oblasti podle uvedených novin i starosta Stantzos a ten si na migranty došlápl, když je vyzval, ať jdou jinam. Migranti reagovali agresí, kdy starostovi nadávali do „fašistů“ napadli ho a praštili s ním i o zem.

Tento incident nebyl v uvedeném městě první, kdy byl Stantzos konfrontován ilegálními migranty. V prosinci se přidal ke skupině místních, kteří se pokoušeli vyhnat migranty, kteří okupovali náměstí města, přičemž prý rozbíjeli místní auta.

„Já sám a velká většina lidí Samosu nemáme s migranty žádný problém… Samozřejmě, že mezi nimi bylo pár takových, kteří mají v úmyslu dělat potíže. Problém mám jen s takovými,“ řekl v té době.

Do dalšího incidentu se Stantzos zapojil v březnu poté, co turecký prezident Recep Tayyip Erdogan v Turecku otevřel stavidla uprchlíků do Řecka.

Videozáznam zachytil Stantzose, jak od migrantů požaduje, aby ze Samosu vypadli. „Chceme je pryč ze svého ostrova! Tak to je!“ řekl, než skupina místních naházela kamery levicových novinářů z organizace Vice News do moře.

Také na dalším řeckém ostrově s nesmírně přeplněnými migračními tábory Lesbos došlo tento týden k násilnostem. Jeden Afghánec v táboře Moria začal řádit, přičemž pobodal několik afrických migrantů. Jeden z nich 19letý Afričan z Pobřeží slonoviny v důsledku tohoto útoku zemřel.

LOUISA GOULIAMAKI/AFP via Getty Images

CHRIS TOMLINSON

9 Jul 2020

Zdroj: https://www.breitbart.com/europe/2020/07/09/drunken-african-migrants-assault-mayor-on-greek-island/

0 0 votes
Article Rating

Sdílejte přátelům

RELATED ARTICLES

Na Maďarsko migranti dále útočí, tento rok jich to zkusilo už 5 500

Maďarsko nezažívá pokles pokusů migrantů, jaký se v zimě očekával, a v posledním roce se potýká s nárůstem pokusů o překročení hranice, sdělil Orbánův šéf-poradce.

Německá strana Zelených vyměňuje svého vlastního ministra spravedlnosti, bílého muže, za černošku bez diplomu z práva nebo politické zkušenosti

Po kontroverzním případu mají bílí muži z německé strany Zelených důvod ke strachu, že je kvůli barvě jejich kůže a pohlaví vyhodí.

EU odmítá Itálii ukáznit, když si neziskovky taxi dovozu migrantů stěžují na její kontrolu hranic

Neziskovky provozující taxi dovozy migrantů podaly k Evropské unii stížnost na novou pohraniční kontrolu Itálie, Unie ale říká, že nezasáhne.

Most Popular

Volební kampaň gmail.com

Přemysl Janýr, Vídeň, únor 2023 18. ledna, několik dní před prezidentskými volbami, jsem z nepolitické skupiny přátel obdržel mail s protibabišovským...

Objektivnost musí pryč, mediální vůdci volají po skoncování s objektivní žurnalistikou

Předtím jsme už diskutovali o hnutí v žurnalistických školách za odstranění principů objektivnosti v žurnalistice. Novým svorníkem médií je agitační žurnalistika, i když průzkumy...

Cenový šok teprve začíná, německý průmysl platí za energie o 40% více než před energetickou krizí

V srpnu 2022 publikoval guru na repo-sazby Zoltan Pozsar fascinující graf předvádějící jako „2 biliony $ Německem produkované hodnoty závisí na 20 miliardách...

Ukrajinský náměstek ministra zahraničí žádá o Německé ponorky k napadání ruských lodí

Andrij Melnyk chce německé ponorky použít k „vykopání Ruské flotily z Černého moře“. Náhledový obrázek: Německá ponorka typu 212A v přístavu...

THE EDITORS RECOMMEND

0 0 votes
Article Rating
0
Would love your thoughts, please comment.x