Pátek, 24 března, 2023
Home MULTIKULTURALISMUS Počet migranty brutálně napadených a zavražděných Němců se během jednoho roku zdvojnásobil,...

Počet migranty brutálně napadených a zavražděných Němců se během jednoho roku zdvojnásobil, zjišťuje nová studie

Podle statistiky vydané Spolkovou kriminální policií se Němci stávají s daleko větší statistickou významností obětmi zločinů páchaných imigranty, než je tomu naopak.

Ve své zprávě „Zločinnost v kontextu imigrace“ analyzovali statistici vraždy, zabití, přepadení, loupeže a zločiny proti sexuálnímu rozhodnutí o sobě a osobní svobodě.

Výzkum byl zaměřený na určení, do kolika zločinů se zapojili „žadatelé o azyl a uprchlíci“ stejně jako lidé čekající na deportace nebo ti, co už obdrželi povolení k pobytu.

Zabito bylo 230 Němců, což je dvojnásobek proti roku 2017.

Také počet Němců žadateli o azyl a uprchlíky sexuálně napadených vyletěl vzhůru na 3 260.

Celkem téměř polovina obětí závažných zločinů s cizími pachateli (vzestup z 46 336 na 101 956) byli Němci. Tj. o 19 procent více než v roce 2017.

Data týkající se zločinů proti žadatelům o azyl a uprchlíkům údajně napadených německými podezřelými ukazují, že 8 455 cizinců se stalo jejich obětí (tj. o 24 procent více než v roce 2017).

Za pozornost stojí, že v roce 2018 z cizích obětí ublížení nebo zabití bylo jen 18% obětí Němců. Což znamená, že lidé žádající azyl jsou převážně napadáni těmi, co mají podobný původ.

Uprchlická politika a přístup „otevřených hranic“ byly hlavními zdroji kritiky proti vládě Angely Merkelové.

Evropské země zažívají těžkou migrační krizi od roku 2015 kvůli přílivu tisíců migrantů a uprchlíků prchajících ze Středního východu a ze Severní Afriky.

Německo přijalo statisíce migrantů. Avšak během těch let počty nově příchozích klesají. Podle policie bylo v prosinci 2018 v Německu 300 000 žadatelů o azyl a 697 000 uprchlíků.

By Emma R. 15 April 2019

Zdroj: https://voiceofeurope.com/2019/04/new-study-number-of-germans-brutally-attacked-and-murdered-by-migrants-doubled-in-one-year/

 

0
0
votes
Article Rating

Sdílejte přátelům

RELATED ARTICLES

Do Německa se týdne propašuje 1 500 migrantů a zhoršuje se to, varuje vrcholný šéf policejních odborů

Andreas Roßkopf očekává, že s příchodem teplejšího počasí ta čísla značně narostou. Do Německa každý týden pašeráci lidí propašují přes...

Maďarsko se uznává jako útočiště konzervativismu, musí ale dále odrážet vlny liberální ideologie

Politolog Sergio Velasco v eseji pro The European Conservative mluvil s prominentními americkými a evropskými konzervativci o tom, proč se rozhodli přesídlit do Maďarska.

Strana holandských traktorových protestujících to natřela Zelené agendě vlády a EU

Vzrůstající populistická pro-zemědělská strana Selské občanské hnutí (BBB) přes noc otřásla v Nizozemsku základy politiky, jelikož si uprostřed rostoucí zatrpklosti proti globalistické vládě...

Most Popular

Zatčení Trumpa by bylo politikařením, aby ho nešlo volit, řekl mexický prezident

Bývalý prezident USA našel spojence v Andrési Manuelu López Obradorovi, který v úterý reportérům řekl, že by to mělo být na lidech, kdo v příštích...

Proč hypersonické zbraně mění vše

Pokud jde o všechny vojenské záležitosti, řídím se podle hrstky analytiků, mezi nimiž se jako můj asi favorit vynořil chorvatský (penzionovaný) admirál...

Čína s Ruskem zahajují nahrazení dolaru

Rusko podporuje čínský plán na využívání yuanu v mezinárodním obchodu, což by mohlo znamenat ohrožení postavení dolaru jako dominantní světové rezervní měny.

Do Německa se týdne propašuje 1 500 migrantů a zhoršuje se to, varuje vrcholný šéf policejních odborů

Andreas Roßkopf očekává, že s příchodem teplejšího počasí ta čísla značně narostou. Do Německa každý týden pašeráci lidí propašují přes...

THE EDITORS RECOMMEND

0 0 votes
Article Rating
0
Would love your thoughts, please comment.x