Pátek, 24 března, 2023
Home MULTIKULTURALISMUS LGBTQI Podle osvícených levičáků byl Ghándí ‚rasista‘

Podle osvícených levičáků byl Ghándí ‚rasista‘

Veřejně financovaná NPR prohlásila politického aktivistu Mahátmá Ghándího za nejspíš bigotního „rasistu“.

Ne, to není žádná satira; Ghándí je oficiálně zrušen!

„Ač je Ghándí hluboce uctíván jako spirituální a politický vůdce, tak teď pokrokoví lidé zkoumají jeho sexuální praktiky a jeho rané spisy z Jižní Afriky, které mnoho černých Afričanů prohlašuje za rasistické,“ tweetuje NPR.

V článku uvádí: „Mnoho černých Afričanů Ghándího prohlašuje za rasistu a také aktivistky MeToo zpochybňují jeho sexuální praktiky.“

Summit.news hlásí:

Takže ani svatý zakladatel hnutí občanské neposlušnosti a původní inspirátor hnutí za lidská práva nebyl dostatečně osvícený.

Zdroj sporů zjevně vychází z Ghándího názorů, které byly v době, kdy žil, široce rozšířené, a to, že Afričané jsou necivilizovaní.

„Ghándí, když žil v Jižní Africe, v roce 1903 napsal, že by tam měli být běloši „vládnoucí rasou.“ Rovněž uváděl, že černoši jsou „potížisté, velice špinaví a žijí jako zvířata,“ hlásí NPR.

Přitom zjevně nevadí, že z Ghándího se později stal vyhlášený anti-rasista, ale zase, bojovníci za zrušení kultury nejsou proslulí schopností někomu něco prominout.

Také MeToo obvinila Ghádího, že jednou spal nahý se svou praneteří v teenagerském věku, aby ozkoušel svoji odolnost vůči sexuálním svodům, což je ovšem podle dnešních standardů „zneužití“.

Ale na respondenty tweetu NPR tato pokroková odhalení neudělala moc dojem.

„Běž zpět do historie a suď všechny morálkou dnešních dnů, a to bychom pak měli zrušit všechny velikány!“ komentoval jeden.

„To se nelíbí těm samým černým Afričanům, kteří se po staletí mordovali navzájem kvůli příslušnosti k odlišným kmenům?“ ptal se další.

„To je stejné jako očerňovat lidi, kteří před 200 lety nevěděli, jak funguje počítač,“ přidal další.

October 3, 2019 Sean Adl-Tabatabai

Zdroj: https://newspunch.com/ghandi-racist-woke-leftists/

0 0 votes
Article Rating

Sdílejte přátelům

RELATED ARTICLES

Do Německa se týdne propašuje 1 500 migrantů a zhoršuje se to, varuje vrcholný šéf policejních odborů

Andreas Roßkopf očekává, že s příchodem teplejšího počasí ta čísla značně narostou. Do Německa každý týden pašeráci lidí propašují přes...

Maďarsko se uznává jako útočiště konzervativismu, musí ale dále odrážet vlny liberální ideologie

Politolog Sergio Velasco v eseji pro The European Conservative mluvil s prominentními americkými a evropskými konzervativci o tom, proč se rozhodli přesídlit do Maďarska.

Strana holandských traktorových protestujících to natřela Zelené agendě vlády a EU

Vzrůstající populistická pro-zemědělská strana Selské občanské hnutí (BBB) přes noc otřásla v Nizozemsku základy politiky, jelikož si uprostřed rostoucí zatrpklosti proti globalistické vládě...

Most Popular

Zatčení Trumpa by bylo politikařením, aby ho nešlo volit, řekl mexický prezident

Bývalý prezident USA našel spojence v Andrési Manuelu López Obradorovi, který v úterý reportérům řekl, že by to mělo být na lidech, kdo v příštích...

Proč hypersonické zbraně mění vše

Pokud jde o všechny vojenské záležitosti, řídím se podle hrstky analytiků, mezi nimiž se jako můj asi favorit vynořil chorvatský (penzionovaný) admirál...

Čína s Ruskem zahajují nahrazení dolaru

Rusko podporuje čínský plán na využívání yuanu v mezinárodním obchodu, což by mohlo znamenat ohrožení postavení dolaru jako dominantní světové rezervní měny.

Do Německa se týdne propašuje 1 500 migrantů a zhoršuje se to, varuje vrcholný šéf policejních odborů

Andreas Roßkopf očekává, že s příchodem teplejšího počasí ta čísla značně narostou. Do Německa každý týden pašeráci lidí propašují přes...

THE EDITORS RECOMMEND

0 0 votes
Article Rating
0
Would love your thoughts, please comment.x