Pondělí, 6 února, 2023
Home MULTIKULTURALISMUS LGBTQI Pokrokové Toskánsko v Itálii i během zoufalé zdravotní a ekonomické krize progresivně...

Pokrokové Toskánsko v Itálii i během zoufalé zdravotní a ekonomické krize progresivně zajišťuje peníze na pře-operování pohlaví

Itálie se potýká s jednou z nejhorších pandemií koronaviru (COVID-19) na světě, když momentálně trpí nejvyšším počtem úmrtí a druhým nejvyšším počtem potvrzených případů v celé Evropě. Její nemocnice jsou přetížené a její vláda se teď pokouší přesvědčit Evropskou unii, aby jí poskytla pomoc, jíž by mohla použít k zabránění ekonomické katastrofy v důsledku probíhající karantény. Ale Italové v pokrokovém Toskánsku, kteří touží naplnit Evropské hodnoty změnou svého pohlaví, si nemusí dělat starosti – místní progresivní vláda je pořád ujišťuje, že i dále mohou dostat, co chtějí.

Regionální rada Toskánska 23. března jednohlasně odhlasovala, že v průběhu roku poskytne 80 000 euro na chirurgické zákroky k přeurčení pohlaví, jak je to zaznamenáno v oficiálním zápisu z jejího zasedání. Ty peníze dají USL Severozápadní zdravotní společnosti Toskánska, která provozuje 13 nemocnic po celém Toskánsku a zaměstnává 13 000 zaměstnanců při zajišťování zdravotních potřeb pro 1,2 milionu občanů.

Swedish government funds drag queen story hour for kids — https://t.co/SDl0tQLP8A

— Voice of Europe 🌍 (@V_of_Europe) November 15, 2019

Tyto peníze se zaplatí ve dvou tranších. 80% poskytnou USL Toskánsko Severozápad na počátku projektu a zbývajících 20 % jim dají, až společnost pošle podrobné zprávy o operacích, které provedla, spolu s výkazy nákladů za poskytnuté výkony.

To však nezastavilo USL Toskánsko Severozápad, aby na sociálních médiích nepožádala pokrokovou veřejnost o dary na tuto lepší budoucnost. Tato společnost ve výzvě zveřejněné tento měsíc na Facebookové stránce poskytuje informace o tom, jak jim lidé mohou poslat peníze, o kterých říkají, že jich je zapotřebí k „nákupu kriticky důležitých pomůcek ke zvládání obtížné situace, během níž se všechny ty pokrokové služby v současnosti hrdinsky zajišťují“ (viz níže). Společnost však neupřesňuje, zda se něco z těch peněz, co dostanou, bude během koronavirové pandemie používat i na chirurgické přestavby pohlaví.

Itálie je v současnosti v rozpáleném konfliktu s Evropskou unií kvůli problému, zda blok členským státům drceným probíhající ekonomickou krizí poskytne půjčky, které se budou muset splatit, nebo jestli ta pomoc přijde ve formě tzv. „korona-bondů“, které ten dluh rozprostřou na všechny členy Eurozóny, aby se s nimi solidárně o ty útrapy rozdělily. V pátek jak italské levicové Hnutí pěti hvězd, v současnosti největší strana v italském parlamentu, tak pravicová Liga Mattea Salviniho, v současnosti nejpopulárnější strana, jak už Voice of Europe referoval, daly jasně na srozuměnou, že odporují všemu kromě vydání korona-bondů a že, aby k tomu došlo, tak svrhnou existující vládní koalici v Římě.

Nicméně se možná občané v dalších zemích Eurozóny – stejně jako Italové – mohou zeptat, proč když je Itálie v tak strašné ekonomické depresi a když jsou její zdravotní služby přetíženy obětmi koronaviru až na svou hranici, tak toskánská místní správa může najít skoro sto tisíc euro na zaplacení operací změn pohlaví? Ani nemluvě o tom, jak Toskánsko čeká, že zdravotní personál najde čas a potřebné zdravotní materiální zabezpečení potřebné k provedení takových úkonů uprostřed nejhorší zdravotní krize za desítky let?

Italy: Government threatened with collapse over coronavirus aid https://t.co/ETE17T4fU0 pic.twitter.com/udcTbnzXgt

— Voice of Europe 🌍 (@V_of_Europe) April 11, 2020

By Michael Lord 13 April 2020

Zdroj: https://voiceofeurope.com/2020/04/italy-tuscany-providing-funds-for-sex-reassignment-surgeries-amidst-pandemic/

0 0 votes
Article Rating

Sdílejte přátelům

RELATED ARTICLES

Na Maďarsko migranti dále útočí, tento rok jich to zkusilo už 5 500

Maďarsko nezažívá pokles pokusů migrantů, jaký se v zimě očekával, a v posledním roce se potýká s nárůstem pokusů o překročení hranice, sdělil Orbánův šéf-poradce.

Německá strana Zelených vyměňuje svého vlastního ministra spravedlnosti, bílého muže, za černošku bez diplomu z práva nebo politické zkušenosti

Po kontroverzním případu mají bílí muži z německé strany Zelených důvod ke strachu, že je kvůli barvě jejich kůže a pohlaví vyhodí.

EU odmítá Itálii ukáznit, když si neziskovky taxi dovozu migrantů stěžují na její kontrolu hranic

Neziskovky provozující taxi dovozy migrantů podaly k Evropské unii stížnost na novou pohraniční kontrolu Itálie, Unie ale říká, že nezasáhne.

Most Popular

Německá AfD v zemském parlamentu volá po diplomatických hovorech s Ruskem

Vůdce parlamentní skupiny AfD v Sasku Jörg Urban řekl, že tu válku značně financují němečtí daňoví poplatníci. Vůdce parlamentní skupiny...

Rakouská strana FPÖ vyzývá k národnímu referendu o sankcích na Rusko

Dostane-li se FPÖ k moci, bude národní referendum o sankcích na Rusko na stole. Rakouská strana svobodných (FPÖ), tj. v současnosti...

Jak by vypadala inflace v ekonomice skutečného volného trhu

Není nic podstatnějšího než výchozí předpoklad Bernankeho sledujícího situaci s nasliněným prstem ve vzduchu, že centrální banka Fed potřebuje polštář 200 bazických bodů...

Volební kampaň gmail.com

Přemysl Janýr, Vídeň, únor 2023 18. ledna, několik dní před prezidentskými volbami, jsem z nepolitické skupiny přátel obdržel mail s protibabišovským...

THE EDITORS RECOMMEND

0 0 votes
Article Rating
0
Would love your thoughts, please comment.x