Pondělí, 27 března, 2023
Home NWO Proč by populistickou pravici neměl ten spektákl s Gretou Thunberg vůbec překvapovat

Proč by populistickou pravici neměl ten spektákl s Gretou Thunberg vůbec překvapovat

I kdyby ten spektákl s Gretou Thunberg neukázal nic jiného, tak zase jednou jasně předvádí, že globalisté jsou ochotni k prosazení své agendy zajít jakkoliv daleko, jak si jen lze představit.

Tito lidé jsou natolik morálně prohnilí, že teď už k protlačování své hysterické politické povídačky zneužívají i autistickou, mentálně narušenou 16letou holčičku, jen aby protlačili její prosazení, neboť kdyby byla přijata, tak by šla zneužít jako mechanismus k uzurpaci takové míry moci státu nad společností, jakou jsme nikdy předtím nezažili.

A nám nadávají do fašistů…

My bychom ale od nich neměli očekávat o nic méně, než že budou fungovat jako Saul Alinsky, a tak oni přeci fungují.

Zatímco si ti propagátoři klimatické krize obscénně užívají energetického obžerství v neustálém poletování soukromými tryskáči a brázdění moří svými obřími mega-jachtami, tak nám říkají, že bychom konečně už měli přejít na krmení syntetickými amarouny, jak z antiutopie Křidýlko nebo stehýnko, které teď představují maggot Burgery a vzdát se svých maličkých rodinných domečků, když se nastěhujeme do obytných lodních kontejnerů, abychom tak zachránili planetu.

To ale odbočuji…

Pravdou je, že nikoho z populistické pravice by nemělo ani trochu překvapovat, že globalisté k dosažení svých cílů, po kterých už dávno touží, zneužívají i totálně indoktrinované, duševně narušené a snadno manipulovatelné dítě. My národovci a populisté bychom je prostě měli znát lépe.

Veškerá taková duši postrádající a morálně zvrhlá taktika globalistů je přeci už nasazena roky, aby posílila jejich kontrolu nad obyvatelstvem národů, kdy zneužití Grety Thunberg jako užitečného idiota k protlačování jejich povídačky o klimatické krizi, ať je jakkoliv hrozné, není ještě zdaleka tím nejhorším.

Nezapomínejme, že jsou to ti samí lidé, kteří přes kanály médií mainstreamu vyzývají, aby se do před-pubertálních dětí napíchaly sexuální hormony nebo na druhou stranu blokátory hormonů ve snaze přetvořit je na ‚osvícené‘ bezpohlavní nové lepší člověky budoucnosti.

Nezapomínejme také, že jsou to ti samí lidé, kteří se snaží vymazat naše národní identity, zrušit naši identifikaci jako mužů a žen, a zbavit nás našich identit jako otců a matek, ve snaze přetvořit nás na vykořeněné k ničemu nenáležející poslušné spotřebitele a otroky té nové jejich značky globálního prý ještě kapitalismu.

A nakonec bychom neměli nikdy zapomínat, že jsou to ti samí lidé, kteří na Evropský kontinent zavlekli nevyčíslitelnou spoustu bolesti, utrpení a společenských rozkolů svojí bezohlednou politikou bezuzdné masové migrace.

Škody napáchané těmito nemorálními a od lidí odtrženými golémy potrvá generace a generace napravit.

Ale pro globalisty daleko převáží miliony levných námezdníků a rozklad svébytné Evropy nad takovými podružnostmi jako vzedmutí úrovně zločinnosti, sexuální násilí proti ženám, zneužívání drog, terorismus a všechna ta hromada sociálních problémů, které explodovaly s masovou migrací do ohromných proporcí.

Neexistuje žádná hranice odpornosti, jakou by naši protivníci nebyli ochotni překročit, aby svých cílů dosáhli.

Takže když globalisté předhodí na světové jeviště někoho takového jako Greta Thunberg, aby sloužila jako lidský štít odrážení validní kritiky jejich agend, tak bychom neměli být ani trochu překvapeni, i když je to v podstatě zneužívání dítěte.

Nezapomínejte, s jakými lidmi máme co činit.

By Arthur Lyons 27 September 2019

Zdroj: https://voiceofeurope.com/2019/09/opinion-why-the-populist-right-shouldnt-be-surprised-by-the-greta-thunberg-spectacle/

0 0 votes
Article Rating

Sdílejte přátelům

RELATED ARTICLES

Zelená diktatura? Holandští politici se zodpovídají EU, ne voličům

Citát z Breitbart: I přes drtivé odmítnutí zemědělské politiky EU v nedávných volbách nevidí EU žádný důvod, proč by měla Holandsku...

Pro-kremelský vůdce Bulharska říká ne na letadla, rakety nebo tanky pro Ukrajinu

Vůdce členského státu Evropské unie a NATO Bulharska říká, že jeho země svůj arzenál vojenských letadel, protivzdušných raket a tanků nepoužije k posílení...

Cenzurní režim EU se globalizuje

Autoritářský Zákon o digitálních službách znamená smrt svobody slova na internetu. Málo lidí ví, že 16. listopad 2022 byl...

Most Popular

Trable amerických bank znamenají konec systému rezervní měny dolaru

Tato bankovní krize není problémem kvality úvěrů, nýbrž vyvěrá z financování amerického neustále nafukovaného zahraničního dluhu, který už nejde financovat.

Populismus roste: Strana holandských sedláků ohromně zvítězila, ač deset další stran mělo větší rozpočet

Holandská populistická strana odporu Selské občanské hnutí (BBB) minulý týden dominovala v provinčních volbách do té míry, že se stala nejsilnější stranou v zemi,...

G7 versus BRICS – jsou naplno ve střetu

Náhledový obrázek: Vůdci G7 na zasedání 28. června 2022 ve Schloss Elmau v německém Krünu. (White House/Adam Schultz) Ekonom,...

Zelená diktatura? Holandští politici se zodpovídají EU, ne voličům

Citát z Breitbart: I přes drtivé odmítnutí zemědělské politiky EU v nedávných volbách nevidí EU žádný důvod, proč by měla Holandsku...

THE EDITORS RECOMMEND

0 0 votes
Article Rating
0
Would love your thoughts, please comment.x