Sobota, 28 ledna, 2023
Home MULTIKULTURALISMUS Migrace Školní výuka je příliš bílá, zjišťují pokroková média a řešit se to...

Školní výuka je příliš bílá, zjišťují pokroková média a řešit se to asi začne nejdříve v Irsku

Školní výuka je příliš bílá a děti „je třeba učit už od raného věku o černém přínosu k historii,“ aby se tak bojovalo s rasismem, zjišťují pokroková média mainstreamu, a to zejména v Irsku, odkud se začne s nápravou.

Národní veřejnoprávní vysílač Raidió Teilifís Éireann (RTE) a Irish Times spustili lavinu článků a pořadů vychvalujících protesty proti „policejnímu rasismu“ – Na černých životech záleží (BLM) – které se rozšířily jak virus do celosvětových násilností.

Irsko, které si už zažilo své protesty proti smrti obyvatele Minneapolis George Floyda šest tisíc kilometrů odsud ve Spojených státech, musí udělat více k posílení „anti-rasistického“ kréda tohoto národa, uvádí tyto mediální kanály mainstreramu.

RTE lamentuje nad tím, že v Irsku jsou učitelé převážně „bílí a ze střední třídy“, kdy pořad o tom zjišťuje, že „v Irsku je nesmírně důležité dosáhnout etnickou diverzitu,“ protože, „když jí nedosáhnete, tak takoví nebudete.“

V článku nadepsaném ‚Na etnické diverzitě v irských školách záleží,‘ vydaném v sobotu, kázali v toto státní médiu učitelé a akademici, kteří dokazovali, že rasová diverzita je „obohacující“.

K těm patřil i Dr. Ebun Joseph, ‚Konzultant pro rasové vztahy‘, který vychvaloval kontroverzního učence Noela Ignatieva – který požadoval, aby „bílá rasa“ nebyly „jen rozložena, nýbrž zničena“ – a ten vyzýval ke „zrušení bělosti“.

„Už se nikdy nesmíme vrátit zpět k monokultuře a své bílé děti znevýhodňujeme poškozením, pokud nejsou řádně vystaveny barevným lidem, kteří představují management a jiné vedoucí pozice,“ řekl Joseph, který tvrdil, že irský vzdělávací systém „učí bílou nadřazenost“.

K jeho tvrzení, že v irských školách je třeba „více barevných učitelů,“ se přidal i Irish Times svým článkem z minulého týdne, v němž tvrdil, že „děti je třeba učit o rasismu a černé historii už od raného věku,“ aby „se tak skoncovalo s tou ignorancí veřejnosti.“

„Skupina mladých černých Irů souhlasila,“ že k boji s rasismem je těchto opatření zapotřebí, tvrdí autorka článku, nadšenkyně pro masovou migraci Sorcha Pollack.

Ač „v Irsku není problémem brutalita rasistické policie,“ tak přiznává, že zemská garda (tamní název pro státní policii) se proviňuje „mikro-agresí,“ jak dokazují interview Pollac včetně toho s bývalým černým prezidentem studentské unie v této zemi, který zlořečí tomu „bílému privilegiu“ v Irsku.

„Nikdy jsem s těmi gardami, co se všude posilují, neměl žádné problémy, ale když jsem dospěl, všiml jsem si, jak ke mně v porovnání s bílými kamarády přistupovali odlišně,“ řekl 25letý Boni Odoemene.

Breitbart London předtím už psalo o zprávě irského vysokonákladového listu, která tvrdila, že země má problém s gangy teenagerů afrického původu „rozsévajícími zkázu“ po celém Dublinu.

Na rozdíl od obrazu malovaného Pollack a těmi, s nimiž vedla interview, o zamoření policie rasismem, tak místní činitelé říkají, že policisté se k nim chovají s nesmírnou opatrností, jelikož riskují propuknutí „mini-bouří“ pokaždé, když zatknou někoho z těch mladých kriminálníků, jejichž zločiny jsou ve škále „od pokřikování nadávek na starší lidi ve velikých skupinách až po přepadání a olupování lidí všech věků, často za pomoci smrtonosných zbraní, jako jsou velké nože.“

Zdroj řekl Irish Sun: „Nejsou to jen zranitelní staří lidé, kteří tu trpí, i nevinné děti se bojí chodit si ven hrát. Gardai musela reagovat např. na incident v Swords, při kterém 14letého kluka na ulici pod špičkou nože vysvlékli, aby ho oloupili a navíc ještě zesměšnili, s tím se tu musíme pořád potýkat.“

Ale policie je tam čím dál pokrokovější. Loni Breitbart London referoval jak gardaí (policie) v Irsku aktualizovala předpisy pro uniformy, aby policisté mohli nosit hidžáby a turbany s tvrzením, že nedostatek etnické diverzity v policejních silách je „tikající bomba,“ která by mohla komunity imigrantů dohnat k „radikalizaci“.

Mluvčí Asociace zástupců Gardy (GRA) John O’Keeffe varoval, že nízké zastoupení etnických menšin v policii této země by vedlo k „explozi našich komunit dříve, než si dovedeme představit.“

„Historie nás učí, že pokud budou menšiny ustrkovány na okraj nebo jim budou upírána práva, tak se uchýlí k extremismu, který se stane hlavním typem sociálního chaosu, jaký v poslední době vidíme v mnoha městech celé Evropy,“ tvrdil tento zástupce gardy.

Gareth Cattermole/Getty Images

VIRGINIA HALE

7 Jun 2020

Zdroj: https://www.breitbart.com/europe/2020/06/07/mainstream-media-irish-classrooms-white/

0 0 votes
Article Rating

Sdílejte přátelům

RELATED ARTICLES

Na Maďarsko migranti dále útočí, tento rok jich to zkusilo už 5 500

Maďarsko nezažívá pokles pokusů migrantů, jaký se v zimě očekával, a v posledním roce se potýká s nárůstem pokusů o překročení hranice, sdělil Orbánův šéf-poradce.

Německá strana Zelených vyměňuje svého vlastního ministra spravedlnosti, bílého muže, za černošku bez diplomu z práva nebo politické zkušenosti

Po kontroverzním případu mají bílí muži z německé strany Zelených důvod ke strachu, že je kvůli barvě jejich kůže a pohlaví vyhodí.

EU odmítá Itálii ukáznit, když si neziskovky taxi dovozu migrantů stěžují na její kontrolu hranic

Neziskovky provozující taxi dovozy migrantů podaly k Evropské unii stížnost na novou pohraniční kontrolu Itálie, Unie ale říká, že nezasáhne.

Most Popular

Čína vede s USA válku státních dluhů

Hegemonie US dolaru je už dávno standardem globálního finančního a ekonomického systému. Ale vývoj v posledních letech a měsících (týdnech a událostech) poukazuje,...

Šest metrik z block-chainů ukazuje, že Bitcoin nabízí generační příležitost k nákupům

Šest vyzkoušených a otestovaných metrik z block-chainů ukazuje opakující se vzory naposledy viděné na dně posledních tří medvědích (klesajících) trhů…

Farma-giganti mají v EU neúměrný vliv na veřejné zdravotnictví

Farma-giganti obchodující v Evropské unii mají „neúměrný“ vliv na záležitosti veřejného zdravotnictví tohoto bloku, tvrdí studie. Zpráva sestavená francouzskou neziskovkou...

Jak investiční fond Blackrock spustil globální energetickou krizi

Přidání se k agendě OSN Trvalé udržitelnosti 2030 znamená kolosální pod-investování sektorů ropy a plynu o biliony dolarů. Většina...

THE EDITORS RECOMMEND

0 0 votes
Article Rating
1
0
Would love your thoughts, please comment.x