Pondělí, 6 února, 2023
Home MULTIKULTURALISMUS Skoro 50% zatčených při protestech – Na černých životech záleží – byli...

Skoro 50% zatčených při protestech – Na černých životech záleží – byli v Seattlu běloši z jiných měst

Analýza 95 záznamů o zatčení z bouří v Seattlu od května odhaluje, že téměř polovina všech podezřelých jsou bílí muži z jiných měst, kteří do Seattlu přicestovali, aby tam páchali zločiny, uvádí King 5.

Z 95 případů získaných z vyžádaných veřejných záznamů a ze soudních žalob KING 5 zjistil:

  • 48% podezřelých jsou běloši
  • 18% podezřelých jsou černoši
  • 28% případů s neurčenou či neuvedenou rasou
  • 32% podezřelých má domovské město Seattl –King5

Zpráva začíná příběhem Eda Littla, obyvatele Everettu, WA – ležícího zhruba půl hodiny severně od Seattlu.

„Myslel jsem si, že to šílené. Že něco takového by se nemělo vůbec dít,“ řekl Little – který si myslel, že mírumilovné protesty proti policejní brutalitě unesli kriminálníci.

Pak ale přišla policie, zaklepala mu na dveře, zatkla jeho 25letého syna a prohledala rodině byt, neboť Jacob Little byl zachycen kamerou, jak krade pušku z hořícího policejního vozu a pálí výstřely do davu, kde zranil 15letého chlapce.

„Tomu se dá těžko věřit. Neznám Jakea jako takového. To není ten kluk, jakým normálně je,“ řekl Little. „Není to potížista. Ne normálně. Není to ten, co vyhledává trable.“

Jacob Little nepřiznal vinu z federálních obvinění držení ukradené střelné zbraně a střelby na chlapce, který přežil.

V dalším případě byl 20letý Kelly Jackson z předměstí federálními prokurátory koncem května obviněn z vrhání Molotovových koktejlů na vozidla policie Seattlu. Byl okamžitě vyhozen z práce asistujícího instalatéra v Edmondsu, WA asi 24 minut severně od Seattlu, kde žije se svými rodiči.

 „Určitě nevypadal na takového, co má problémy s vandalismem a vloupáním do obchodů s ničením majetku jiných lidí,“ řekla výkonná ředitelka Noah centra Stacie Ventura.

Soudní záznamy ukazují, že 20letého pachatele čeká soud kvůli třem případům vloupání u soudu kraje Shohmish, když ho přitom chytili vyšetřovatele policie Seattlu a FBI.

Od roku 2018 prokurátoři kraje Jacksona obvinili z vloupání do budky výběru přepravní poplatků, obchodu s marihuanou mimo město a do zařízení pro záchranu zvířat ve Stanwoodu, kde je obviněn ,že si uprostřed noci odvedl skoro padesátikilového rotvajlera.

„Ráda bych to věděla. Nevíme,“ řekla výkonná ředitelka Noah centra Stacie Ventura, když se jí ptali na Jacksonův údajný motiv uloupení psa. –King5

Mezitím byl 19letý Jacob Greenburg obviněn na základě jednoho z nejznepokojivějších videí z protestů na sociálních médiích, kdy byl nafilmován, jak 23. září kovovou baseballovou pálkou rozbíjí hlavu policajtovi ze Seattlu.

Zbytek zprávy si přečtěte zde.

Náhledový obrázek – Zdroj: DOJ

by Tyler Durden

Sat, 10/31/2020 – 21:00

Zdroj: https://www.zerohedge.com/political/nearly-50-arrested-blm-protesters-seattle-are-white-other-cities

0 0 votes
Article Rating

Sdílejte přátelům

RELATED ARTICLES

Na Maďarsko migranti dále útočí, tento rok jich to zkusilo už 5 500

Maďarsko nezažívá pokles pokusů migrantů, jaký se v zimě očekával, a v posledním roce se potýká s nárůstem pokusů o překročení hranice, sdělil Orbánův šéf-poradce.

Německá strana Zelených vyměňuje svého vlastního ministra spravedlnosti, bílého muže, za černošku bez diplomu z práva nebo politické zkušenosti

Po kontroverzním případu mají bílí muži z německé strany Zelených důvod ke strachu, že je kvůli barvě jejich kůže a pohlaví vyhodí.

EU odmítá Itálii ukáznit, když si neziskovky taxi dovozu migrantů stěžují na její kontrolu hranic

Neziskovky provozující taxi dovozy migrantů podaly k Evropské unii stížnost na novou pohraniční kontrolu Itálie, Unie ale říká, že nezasáhne.

Most Popular

Polští konzervativci zlořečí pokusu EU uchvátit kontrolu nad lesy

EU se ve svém posledním uchvacování moci pokouší převzít kontrolu nad lesy všech zemí. Komise Evropského parlamentu pro životní...

Německo uvažuje o přesměrování proti-uhelných ‚Zelených‘ dotací do výroby zbraní

Německo v současnosti uvažuje o nižším zaměření na ten dlouhý humbuk ‚Zelených‘ iniciativ, neboť se chvatně snaží vystupňovat zaostávající obrannou výrobu, když nedávno...

Německá AfD v zemském parlamentu volá po diplomatických hovorech s Ruskem

Vůdce parlamentní skupiny AfD v Sasku Jörg Urban řekl, že tu válku značně financují němečtí daňoví poplatníci. Vůdce parlamentní skupiny...

Rakouská strana FPÖ vyzývá k národnímu referendu o sankcích na Rusko

Dostane-li se FPÖ k moci, bude národní referendum o sankcích na Rusko na stole. Rakouská strana svobodných (FPÖ), tj. v současnosti...

THE EDITORS RECOMMEND

0 0 votes
Article Rating
0
Would love your thoughts, please comment.x