Úterý, 7 února, 2023
Home MULTIKULTURALISMUS Migrace Střety mezi čečenskými a arabskými gangy ve Francii, auto najíždějící do davu...

Střety mezi čečenskými a arabskými gangy ve Francii, auto najíždějící do davu převráceno (videa)

12. června probíhaly ve francouzském Dijonu střety mezi čečenskými a arabskými gangy, přičemž se násilnosti zjevně eskalují.

Zveřejněno bylo i toto video auta najíždějícího do skupiny ozbrojených Čečenů, které se přitom převrátilo.

https://twitter.com/Alchechnya/status/1271749800443199489
https://twitter.com/asabove_asbelow/status/1272338829878403074

Najíždějící auto vyrazilo proti Čečenům a převrátilo se, ti se pak ozbrojeni všemožnými trubkami, noži a pálkami s řevem na rozbité auto vrhli.

Místní média referovala, že řidič byl vážně zraněn a je hospitalizován. Několik nepotvrzených zpráv tvrdí, že to auto řídil člen nepřátelského gangu.

Všechno to začalo týden předtím na sociálních médiích. Čečenská komunita volala po nájezdu k pomstě za jednoho jejich člena: 16letého chlapce, kterého údajně v Dijonu „zmlátila“ banda starších drogových dealerů. Ten mladík byl, podle toho, co nám říkali členové čečenské komunity, prý pořád hospitalizován v závažném stavu.

12. června Čečenové sjetí z celé Francie zaútočili na bar vykuřování vodních dýmek Černá perla na Place de la République, kde se nacházeli potenciální pachatelé. Videa těch rvaček následně cirkulovala na sociálních sítích. Po těch bojích zůstaly tucty zraněných, někteří vážně, jeden prý se zlomenou rukou a několik práce neschopných.

https://twitter.com/Alchechnya/status/1271731069147119617

Tady je sbírka videí ukazujících tuto situaci.

https://twitter.com/hasna1102/status/1272282415524970497

Na některých záběrech jsou vidět i ozbrojení lidé, co střílí.

https://twitter.com/cpasdeslol18/status/1272293691474968576

Policie zasáhla, aby ten dav rozehnala. Podle prokuratury došlo k nějakým potyčkám a zraněním, ale žádné závažné incidenty to nebyly.

V předchozím týdnu od 6. do 7. června došlo k menším bitvičkám mezi přistěhovalci z Maghrebu a Čečeny.

Co však stojí za pozornost, je, že twitterový účet „Al Chechnya“, který sdílel řadu těchto videí, je označoval symbolem tzv. Čečenské republiky Ičkerjie. Ty války v Čečeně byly s tou Ičkerií. Pod její značkou operovaly vojenské skupiny, často součásti al-Kaiídy, za nezávislost této části Čečeny.

Jsou to ti samí lidé, kterým Francie udílí azyl před tím „zlovolným ruským režimem,“ kteří jim teď za to děkují organizováním bitek mezi stovkami lidí a rozvracením veřejného pořádku.

Zdroj: https://southfront.org/clashes-between-chechen-and-arab-gangs-in-france-speeding-car-flipped-over/

0 0 votes
Article Rating

Sdílejte přátelům

RELATED ARTICLES

Zoufalí obyvatelé srovnávají městské násilí ve Francii s Ukrajinskou válkou

Městské násilí, obchod s drogami a střelba se v tzv. ‚no-go zónách‘ staly ve Francii běžné, kdy jedna obyvatelka tuto oblast srovnala s Ukrajinskou válkou,...

Na Maďarsko migranti dále útočí, tento rok jich to zkusilo už 5 500

Maďarsko nezažívá pokles pokusů migrantů, jaký se v zimě očekával, a v posledním roce se potýká s nárůstem pokusů o překročení hranice, sdělil Orbánův šéf-poradce.

Německá strana Zelených vyměňuje svého vlastního ministra spravedlnosti, bílého muže, za černošku bez diplomu z práva nebo politické zkušenosti

Po kontroverzním případu mají bílí muži z německé strany Zelených důvod ke strachu, že je kvůli barvě jejich kůže a pohlaví vyhodí.

Most Popular

Sankce na Rusko kořen všeho zla – rakouská strana Svobodných (FPÖ) vyzývá k ukončení sankcí způsobujících ekonomickou krizi

Tato strana tvrdí, že jediným vítězem je stát, kdy loni rakouský výběr daní vyrostl o 9,5 miliardy €. Strana...

Zoufalí obyvatelé srovnávají městské násilí ve Francii s Ukrajinskou válkou

Městské násilí, obchod s drogami a střelba se v tzv. ‚no-go zónách‘ staly ve Francii běžné, kdy jedna obyvatelka tuto oblast srovnala s Ukrajinskou válkou,...

Polští konzervativci zlořečí pokusu EU uchvátit kontrolu nad lesy

EU se ve svém posledním uchvacování moci pokouší převzít kontrolu nad lesy všech zemí. Komise Evropského parlamentu pro životní...

Německo uvažuje o přesměrování proti-uhelných ‚Zelených‘ dotací do výroby zbraní

Německo v současnosti uvažuje o nižším zaměření na ten dlouhý humbuk ‚Zelených‘ iniciativ, neboť se chvatně snaží vystupňovat zaostávající obrannou výrobu, když nedávno...

THE EDITORS RECOMMEND

0 0 votes
Article Rating
0
Would love your thoughts, please comment.x