Úterý, 7 února, 2023
Home MULTIKULTURALISMUS Migrace Švédský migrant obviněn z vraždy své milenky s jejím naporcováním na kousíčky

Švédský migrant obviněn z vraždy své milenky s jejím naporcováním na kousíčky

Kurdský migrant byl obviněn z vraždy své milenky 17leté Wilmy Andersson, která před šesti měsíci zmizela. Její tělo bylo naporcováno na mnohou kousků, z nichž některé, ještě nenašli. Ovšem Wilminu hlavu měl ten migrant v kufru ve svém bytě.

Migrant na svou obhajobu tvrdil, že skutečnost, že si uchovával její hlavu, ukazuje to, že Wilmu příliš miloval na to, aby ji zabil.

Andersson nikdo živou neviděl od 14. listopadu, kdy se o ní naposledy ví, že byla ve Wakesborgu, v Uddevalle na švédském západním pobřeží.

Onen 23letý Kurd, jehož jméno nebylo vyzrazeno, do Švédska přišel jako uprchlík v roce 2006.

Policie se nyní podle zprávy Expressen domnívá, že k vraždě Wilmy došlo 14. listopadu večer. Sousedé vypověděli, jak v té době slyšeli z migrantova bytu výkřiky. Řada motoristů pak volala policii, aby jí oznámili, že toho migranta viděli kráčet podél blízké dálnice, kde se choval hrozně divně.

Policisté zareagovali, na té dálnici jej onu noc zastavili a ptali se ho, co tam vyvádí. Policajti hlásili, že ten Kurd vypadal, že je ve stavu šoku. Řekl jim, že tam kráčí, že se pohádal a teď mu ujel vlak.

Policie po zmizení Wilmy zahájila rozsáhlé pátrání, aby ji našli s účastí mnoha dobrovolníků a policistů. Ač kousky těla, které ověřili, že jsou Wilmy, nacházeli, trvalo to dva týdny, než oznámili, že učinili takový nález, který vylučuje, že by ji mohli nalézt živou. A tím objevem byla její hlava.

Hlavu Wilmy našli zabalenou do hliníkové fólie s přelepením páskou v kufru u toho migranta ještě s vycpanými zvířaty.

Když policie migrantovi svůj nález ukázala tak na 27 minut zmlkl, než požádal, aby směl na záchod. Když mu ukazovali fotky, jen řekl: „To je brutální.“

Migrant na otázky policie neustále odpovídal „bez komentáře“, když se na tu vraždu ptali, než náhle 15. dubna začal odpovídat. Neustále trval na své nevině, už od své zatčení pro podezření z vraždy 22. listopadu.

Forenzní specialisté kromě její hlavy našli i Wilinu DNA na řadě nožů u toho Kurda doma. Migrant vyšetřovatelům řekl, že ty nože dostal od Wilminy matky jako dárek. Stopy její krve našli i u něj v obýváku.

Policie dále objevila, že ten migrant v létě 2018 poslal Wilmě SMS, ve které psal, že ji chce rozřezat na kousky. Řada svědků podobně svědčila, že ti dva se často hádali a že si myslí, že s Wilmou zacházel hrubě už před její smrtí.

Když se ho ptali na Wilminu hlavu, tak jim migrant odpověděl, že by si přeci její hlavu neponechal, kdyby ji zabil, s tvrzením, že ta hlava poukazuje, jak moc ji miloval.

Migrantův obhájce trvá na tom, že to byl někdo jiný, kdo měl proti němu zášť, a kdo nastražil takovéto důkazy ve snaze shodit tu vraždu na něj.

Zločiny páchané migranty se ve Švédsku staly vážným problémem, neboť zločinnost raketově vyrostla. Loni v létě napsala proslulá švédská spisovatelka detektivek a sloupkařka Eva-Lisa Dezmin v úvodníku proklínajícím ministerského předsedu Stefana Löfven za jeho spolupachatelství při zruinování Švédska a vyzvala ho k rezignaci, jak už o tom Voice of Europe referoval.

By Michael Lord 13 May 2020

Zdroj: https://voiceofeurope.com/2020/05/sweden-migrant-charged-with-murdering-his-girlfriend-and-chopping-her-into-pieces/

0 0 votes
Article Rating

Sdílejte přátelům

RELATED ARTICLES

Na Maďarsko migranti dále útočí, tento rok jich to zkusilo už 5 500

Maďarsko nezažívá pokles pokusů migrantů, jaký se v zimě očekával, a v posledním roce se potýká s nárůstem pokusů o překročení hranice, sdělil Orbánův šéf-poradce.

Německá strana Zelených vyměňuje svého vlastního ministra spravedlnosti, bílého muže, za černošku bez diplomu z práva nebo politické zkušenosti

Po kontroverzním případu mají bílí muži z německé strany Zelených důvod ke strachu, že je kvůli barvě jejich kůže a pohlaví vyhodí.

EU odmítá Itálii ukáznit, když si neziskovky taxi dovozu migrantů stěžují na její kontrolu hranic

Neziskovky provozující taxi dovozy migrantů podaly k Evropské unii stížnost na novou pohraniční kontrolu Itálie, Unie ale říká, že nezasáhne.

Most Popular

Polští konzervativci zlořečí pokusu EU uchvátit kontrolu nad lesy

EU se ve svém posledním uchvacování moci pokouší převzít kontrolu nad lesy všech zemí. Komise Evropského parlamentu pro životní...

Německo uvažuje o přesměrování proti-uhelných ‚Zelených‘ dotací do výroby zbraní

Německo v současnosti uvažuje o nižším zaměření na ten dlouhý humbuk ‚Zelených‘ iniciativ, neboť se chvatně snaží vystupňovat zaostávající obrannou výrobu, když nedávno...

Německá AfD v zemském parlamentu volá po diplomatických hovorech s Ruskem

Vůdce parlamentní skupiny AfD v Sasku Jörg Urban řekl, že tu válku značně financují němečtí daňoví poplatníci. Vůdce parlamentní skupiny...

Rakouská strana FPÖ vyzývá k národnímu referendu o sankcích na Rusko

Dostane-li se FPÖ k moci, bude národní referendum o sankcích na Rusko na stole. Rakouská strana svobodných (FPÖ), tj. v současnosti...

THE EDITORS RECOMMEND

0 0 votes
Article Rating
0
Would love your thoughts, please comment.x