Pátek, 3 února, 2023
Home MULTIKULTURALISMUS Migrace Švédský premiér obrací čelem vzad a přiznává spojení mezi migrací a zločinností

Švédský premiér obrací čelem vzad a přiznává spojení mezi migrací a zločinností

Ministerský předseda Stefan Löfven obrací čelem vzad a připouští, že existuje vazba mezi migrací a rostoucí mírou násilné zločinnosti ve Švédsku.

Tento sociálně demokratický vůdce ve středu při debatě ve Swedish Riksadag připustil, že existuje vazba mezi zločinností a migrací.

Pan Löfven řekl: „Při velké migraci, kdy nezvládáme integraci, vzniká rovněž vyšší riziko určitého druhu problémů, které vidíme. Je to průzračně jasné.“

Prohlášení ministerského předsedy přichází v reakci na otázky předložené populistickým vůdcem Švédských demokratů (SD) Jimmie Åkessonem, který švédského vůdce káral za odmítání připustit jakoukoliv vazbu mezi migrací a zločinností ještě počátkem tohoto týdne, hlásí Nyheter Idag.

„Čemu bych se rád vyhnul a na co bychom si měli dávat nesmírný pozor, je, abychom zločinnost automaticky nespojovali s barvou kůže nebo s náboženstvím ani ničím jiným,“ dodal Löfven.

Åkesson se uchýlil k prohlášení, že jeho argument se týkal imigrační politiky a jejích vazeb ke zločinnosti, nikoliv k barvě kůže nebo náboženství. Tento populistický vůdce řekl: „Chtěl bych od Stefana Löfvena, aby přijal odpovědnost a řek: ‚Mýlil jsem se‘.“

K přiznání Löfvena dochází poté, co zástupce národního policejního náčelníka Mats Löfving minulý týden spustil alarm nad nárůstem a vlivem gangů z klanů migračního původu po celém Švédsku.

„Tyto klany do Švédska přichází výhradně za účelem organizovaného a systematického zločinu. Pracují na vytvoření moci, mají ohromnou kapacitu násilí a chtějí vydělávat peníze. A dělají to přes drogy, násilné zločiny a vydírání,“ řekl Löfving.

Finský vysílač YLE spekuloval, že tyto změny postojů by mohly způsobit krizi ve švédské koaliční vládě, jelikož koaliční partneři Sociálních demokratů Zelení jsou vášnivě pro masovou migraci.

Letos poslankyně Zelených Isabella Löving odmítla nápad na jakékoliv limity žadatelů o azyl, když zastřešení navrhla centro-pravicová Umírněná strana.

CHRIS TOMLINSON

12 Sep 2020

Zdroj: https://www.breitbart.com/europe/2020/09/12/swedish-pm-u-turn-admits-connection-between-migration-crime/

4 1 vote
Article Rating

Sdílejte přátelům

RELATED ARTICLES

Na Maďarsko migranti dále útočí, tento rok jich to zkusilo už 5 500

Maďarsko nezažívá pokles pokusů migrantů, jaký se v zimě očekával, a v posledním roce se potýká s nárůstem pokusů o překročení hranice, sdělil Orbánův šéf-poradce.

Německá strana Zelených vyměňuje svého vlastního ministra spravedlnosti, bílého muže, za černošku bez diplomu z práva nebo politické zkušenosti

Po kontroverzním případu mají bílí muži z německé strany Zelených důvod ke strachu, že je kvůli barvě jejich kůže a pohlaví vyhodí.

EU odmítá Itálii ukáznit, když si neziskovky taxi dovozu migrantů stěžují na její kontrolu hranic

Neziskovky provozující taxi dovozy migrantů podaly k Evropské unii stížnost na novou pohraniční kontrolu Itálie, Unie ale říká, že nezasáhne.

Most Popular

Volební kampaň gmail.com

Přemysl Janýr, Vídeň, únor 2023 18. ledna, několik dní před prezidentskými volbami, jsem z nepolitické skupiny přátel obdržel mail s protibabišovským...

Objektivnost musí pryč, mediální vůdci volají po skoncování s objektivní žurnalistikou

Předtím jsme už diskutovali o hnutí v žurnalistických školách za odstranění principů objektivnosti v žurnalistice. Novým svorníkem médií je agitační žurnalistika, i když průzkumy...

Cenový šok teprve začíná, německý průmysl platí za energie o 40% více než před energetickou krizí

V srpnu 2022 publikoval guru na repo-sazby Zoltan Pozsar fascinující graf předvádějící jako „2 biliony $ Německem produkované hodnoty závisí na 20 miliardách...

Ukrajinský náměstek ministra zahraničí žádá o Německé ponorky k napadání ruských lodí

Andrij Melnyk chce německé ponorky použít k „vykopání Ruské flotily z Černého moře“. Náhledový obrázek: Německá ponorka typu 212A v přístavu...

THE EDITORS RECOMMEND

0 0 votes
Article Rating
0
Would love your thoughts, please comment.x