Pátek, 27 ledna, 2023
Home Nezařazené Advokát „antidemokratické” světové vlády se účastní Bilderbergu

Advokát „antidemokratické” světové vlády se účastní Bilderbergu

Dopisovatel FT Rachman načrtl plán na globální diktaturu OSN

Dopisovatel Financial Times Gideon Rachman se letos zúčastnil konference skupiny Bilderberg 2012 bezpochyby proto, aby pokročil s agendou, kterou protlačoval ve článku ve FT z roku 2008, v němž argumentoval, že „je vše připraveno“ k uvalení diktátorské světovlády technokratické elity.

Rachmana spatřil vstupovat na konferenci v Chantilly ve Virginii žurnalista londýnského Guardian Charlie Skeleton.

Ve svém článku z roku 2008 A teď ke světové vládě Rachman přiznal, že plán elity na globální vládu má z podstaty nedemokratickou povahu.

„Internacionální forma vlády má sklon být efektivní pouze, když je antidemokratická,“ napsal s poukazem na neustálé odmítání expanze EU, když byla tato otázka předkládána voličům. „Unie dělala rychlejší pokroky, když dohody s dalekosáhlou působností odsouhlasili technokraté a politici – a pak je protlačili, aniž by došlo k přímým předkládáním voličům,“ dodal Rachman.

Rachmanova světová vláda by fungovala jako Evropská unie. „Byla by to entita s charakteristikou podobnou státu opírající se o soustavu zákonů. Evropská unie už zřídila kontinentální vládu pro 27 zemí, což by se mohlo stát modelem. EU má nejvyšší soud, měnu, tisíce stran zákonů, ohromné občanské služby a schopnost vyslat vojenskou sílu,“ napsal.

Autoritářská globální vláda by navíc uvalila „právně závaznou dohodu o klimatické změně dohodnutou pod patronací OSN a vytvořila by 50 000 vojsko OSN k udržování míru,“ tvrdí Rachman.

Rachman rovněž poznamenává, že taková agenda by se musela zřizovat pomocí eufemistického jazyka, aby se vyhnula tomu, že „lidé v Americe se chopí svých pušek v rádio talkshow Heartland“.

Dopisovatel FT též vysvětlil, jak už je nyní uvalení světové vlády „průchodné“, protože by šlo daleko snadněji ospravedlnit finanční krizí, „globálním oteplováním“ a „globální válkou proti teroru.“

Rachmanovo volání z roku 2008 po tom, aby globální ekonomiku dostali na starost autoritářští technokraté jakožto přípravu k oficiálnímu zrození globální vlády, je dnes již záležitostí, s jejíž realizací se daleko pokročilo, když už jsou ekonomiky Francie, Irska, Německa, Belgie, Itálie, Řecka spolu s MMF a Evropskou centrální bankou pod okupací bankéřů z Goldman Sachs.

Vyzval jsem Rachmana, aby o svém názoru, že „všechno je už připraveno“ k uvalení autoritářské světové vlády jeho kamarády z Bilderbergu, debatoval. Přečtěte si ten e-mail níže.

Gideone,

Myslím, že tvůj přítel, válečný zločinec Henry Kissinger byl k myšlenkám, které jsi načrtl ve svém článku „A teď ke světové vládě“, vnímavý, že?

Jé, omlouvám se, zapomněl jsem, že více než 100 světových mocenských handlířů letělo tryskáčem přes půl světa, aby si tři dny dávali jen dobrou večeři a zahráli golf.

Tak kdy se tvoje zpráva o Bilderbergu 2012 objeví v FT?

Vím ale, že Wolfie (Martin Wolf – šéfredaktor FT a člen Bilderbergu) by takové kacířství nikdy nedovolil.

Byl jsi také jedním z těch snobů, co nás označovali za šváby?

No tak, Gideone, pořád je ještě čas, aby ses odvrátil od temné strany.

Vyzývám tě, abys to prodebatoval na televizním Alex Jones Show – máš na to chuť?

Překlad: Miroslav Pavlíček Zdroj: ac24.cz, prisonplanet.com

0
0
votes
Article Rating

Sdílejte přátelům

RELATED ARTICLES

Liberlend u lobističkim dokumentima SAD, Vojvodina glavni partner te „države“

VESTI Autor:Radio Slobodna Evropa20. jul. 202217:3912 komentara Izvor: N1 Poluostrvo od sedam kvadratnih kilometara na reci Dunav...

Sedláci v Itálii, Španělsku a Polsku se přidávají k holandským protestům: „Nejsme otroci“

Sedláci v Itálii, Španělsku a Polsku se přidali k holandským sedlákům, aby protestovali proti ‚Zeleným‘ vládním regulacím, které decimují jejich průmysl, když je nutí...

Předurčená k válce?

Přemysl Janýr, Vídeň, březen 2022 Europe: Destined for Conflict? (Evropa: předurčená ke konfliktu?) byl titul referátu, který přednesl George...

Most Popular

Šest metrik z block-chainů ukazuje, že Bitcoin nabízí generační příležitost k nákupům

Šest vyzkoušených a otestovaných metrik z block-chainů ukazuje opakující se vzory naposledy viděné na dně posledních tří medvědích (klesajících) trhů…

Farma-giganti mají v EU neúměrný vliv na veřejné zdravotnictví

Farma-giganti obchodující v Evropské unii mají „neúměrný“ vliv na záležitosti veřejného zdravotnictví tohoto bloku, tvrdí studie. Zpráva sestavená francouzskou neziskovkou...

Jak investiční fond Blackrock spustil globální energetickou krizi

Přidání se k agendě OSN Trvalé udržitelnosti 2030 znamená kolosální pod-investování sektorů ropy a plynu o biliony dolarů. Většina...

Na Maďarsko migranti dále útočí, tento rok jich to zkusilo už 5 500

Maďarsko nezažívá pokles pokusů migrantů, jaký se v zimě očekával, a v posledním roce se potýká s nárůstem pokusů o překročení hranice, sdělil Orbánův šéf-poradce.

THE EDITORS RECOMMEND

0 0 votes
Article Rating
28
0
Would love your thoughts, please comment.x