Pátek, 2 června, 2023
Home Nezařazené Unie plánuje evropskou vládu pod záminkou konkurenceschopnosti

Unie plánuje evropskou vládu pod záminkou konkurenceschopnosti

Spolková kancléřka Angela Merkelová (Bilderberg 2005) může slavit další úspěch. Summit EU v Bruselu nevyslovil zásadní námitky proti německo-francouzskému návrhu na ustavení „hospodářské vlády“ eurozóny.

“Jejím hlavním úkolem bude slaďovat daně, vývoj mezd, rozpočtová pravidla, investice do výzkumu a vývoje, ale třeba i věkovou hranici pro odchod do důchodu.

Cílem je pozvednout konkurenceschopnost eurozóny (lež – cílem převzetí moci), která se neustále zhoršuje (pravda – díky EU). O podrobnostech plánu by měl jednat mimořádný summit eurozóny, který se pravděpodobně sejde v polovině února – tedy ještě před vrcholným setkáním Evropské unie naplánovaným na 24. – 25. března.

Menším zemím se koordinace daňové, mzdové a sociální politiky vůbec nezamlouvá. Nadnárodní zásahy do mzdových jednání jsou podle rakouského kancléře Wernera Faymanna nežádoucí.

Návrh na koordinaci hospodářské politiky podporuje Španělsko, zájem projevuje i Polsko, jednoznačně proti je Británie.”

Zdroj: ihned.cz

Cílem není zvýšení konkurenceschopnosti, ale světová vláda pod kontrolou soukromých organizací – BilderbergTrilaterální komiseRada pro mezinárodní vztahy. Euro byl sprostý politický projekt na převzetí moci v Evropě jako součást plánu na globální vládu. To vše především na úkor prosperity v Evropě. Zcela otevřeně o tom mluví Jacques Attali, ředitel Banky pro obnovu a rozvoj (viceprezident banky Jan Fišer ohlásil kandidaturu na prezidenta), člen Bilderbergu (1975) ve svém interview na Euronews 6. červena 2009:

Jacques Attali:
Historie nás učí, že pokud nebudeme společně pracovat na vybudování skutečné evropské vlády, celý projekt EU zkolabuje. Protože pokud se nebude pořád pohybovat vpřed tak integrace zkrachuje. Pokud nebudeme mít jednoho ministra financí, jeden rozpočet, jednu ekonomickou a sociální politiku euro samo o sobě nebude mít žádný smysl, protože euro nemůže existovat bez společné rozpočtové disciplíny.

moderátorka:
Takže EU zítřka musí být dokonale integrovaná politicky nebo přestane existovat?

Jacques Attali:
Přesně. A každá země se vrátí k zavedení cel (lež viz. EFTA) a to bude ohrožení světového růstu. Buď budeme směřovat směrem ke SVĚTOVÉ VLÁDĚ nebo dáme přednost národním zájmům.

moderátorka:
Ta myšlenka na SVĚTOVOU VLÁDU vyděsí mnoho lídí.

Jacques Attali:
Samozřejmě, že je vyděsí, s tím počítáme, protože to zatím vypadá jako fantazie. Ale už existuji světové autority v mnoha oblastech. V letecké dopravě, fotbalu, bankovnictví. A i přesto, že je teď obtížně myslet na skutečnou evropskou vládu která už existuje, ale je v současnoti velmi slabá Evropa alespoň může přenést svoje zkušenosti na zbytek světa. Pokud nebudeme schopni protlačit politickou unii společně s ekonomickou unii v EU. Tak to nikdy nezvládneme ve světovém měřítku. Potom se celý ekonomický systém rozpadne a budeme zde mít druhou ekonomickou depresi. (lež depresi máme kvůli EUFedu)

Bylo by strašně fine, kdybychom těmto globálním bastardům nesedali na lep a vystoupili z procesu integrace dřív než si dokončí svojí globální vládu. EFTA je spolek zemí v Evropě, které mají rozum (Švýcarsko, Norsko, Island a Lichtenštejnsko).

Vít Jedlička je zakladate Reformy.cz a člen Strany svobodných občanů

Kam dál:

0
0
votes
Article Rating

Sdílejte přátelům

RELATED ARTICLES

Liberlend u lobističkim dokumentima SAD, Vojvodina glavni partner te „države“

VESTI Autor:Radio Slobodna Evropa20. jul. 202217:3912 komentara Izvor: N1 Poluostrvo od sedam kvadratnih kilometara na reci Dunav...

Sedláci v Itálii, Španělsku a Polsku se přidávají k holandským protestům: „Nejsme otroci“

Sedláci v Itálii, Španělsku a Polsku se přidali k holandským sedlákům, aby protestovali proti ‚Zeleným‘ vládním regulacím, které decimují jejich průmysl, když je nutí...

Předurčená k válce?

Přemysl Janýr, Vídeň, březen 2022 Europe: Destined for Conflict? (Evropa: předurčená ke konfliktu?) byl titul referátu, který přednesl George...

Most Popular

Tři nové dohody Číny, Ruska, Íránu a Iráku potvrzují nový řád ropných trhů

Moskva 18. května jen s Íránem podepsala 10 nových smluv o spolupráci v ropném sektoru. Čína počkala jen,...

Německá anti-imigrační, anti-sankční strana AfD vyrostla na 18 %, Zelení se propadají

Podle nového průzkumu má AfD stále prostor k růstu. Strana Alternativa pro Německo (AfD) v průzkumech stále roste výše, když už...

Slovenští úředníci prosí Brusel, aby intervenoval do nadcházejících voleb a bránil zvolení Fica

Podle vůdce strany Směr Roberta Fica suita úředníků a nezizkovkářů vyzvala činitele EU a NATO, aby v září pomohli zabránit vítězství jeho strany.

Rusko říká, že má důkazy, že v bio-laboratoři na Ukrajině našlo patogen ptačí chřipky s 40% smrtelností

Rusko obvinilo Spojené státy z experimentování s patogeny ptačí chřipky s 40% smrtností pro lidi v americké bio-laboratoři na Ukrajině. Ruské ministerstvo obrany v pátečním prohlášení tvrdilo,...

THE EDITORS RECOMMEND

0 0 votes
Article Rating
16
0
Would love your thoughts, please comment.x