Pátek, 24 března, 2023
Home MULTIKULTURALISMUS Migrace Ve Stockholmu vyhazují důchodce z bytů, aby je mohli obsadit migranty

Ve Stockholmu vyhazují důchodce z bytů, aby je mohli obsadit migranty

Všechny z bloku vystěhovali pod záminku, že mají záchod 5 cm pod míru.

Tucty důchodců byly na Stockholmském sídlišti nuceně vystěhovány ze svých bytů, když jim zrušili bydlení v celém bloku, jen aby ho pak zase otevřeli, tentokrát ale pro migranty, aby je jimi mohli nahradit.

Obyvatelům sídliště Dianagården oznámili, že budou muset ze svých bytů vypadnout, protože záchody v tomto bloku jsou o 5 cm menší, než jak nařizují předpisy.

Avšak jakmile těch 48 bytů vyprázdnili, hned je zase zaplnili nově příchozími migranty.

„Později bylo odhaleno, že to přestěhování do těchto prostor měli politici už předem naplánováno,“ hlásí Fria Tider.

V roce 2015 přijalo Švédsko více uprchlíků na hlavu, než jakákoliv země a přes zhoršující se problémy se sexuálními útoky, granátovými útoky a násilnou kriminalitou to nevypadá, že by jejich pokračující příliv někdo vážně omezoval.

Nedávný průzkum veřejného mínění zjistil, že proti masové migraci zaměřená strana Švédských demokratů se už ve Švédsku stala tou nejpopulárnější. Kdyby volby proběhly dnes, tak by Švédští demokraté získal 24,2% hlasů, čímž by porazili vládnoucí Sociální demokraty.

Bývalý ředitel výrobce náklaďáků Scania Leif Östling v říjnu varoval, že kvůli nekontrolované masové migraci směřuje Švédsko k občanské válce.

„Až dosud jsme nabrali zvenku příliš mnoho lidí. A jsme v tom. Ti, co přichází ze Středního východu a z Afriky, žijí ve společnosti, jakou jsme my opustili před skoro sto lety,“ řekl.

Paul Joseph Watson
PrisonPlanet.com
December 4, 2019

Zdroj: https://www.prisonplanet.com/stockholm-elderly-residents-kicked-out-of-apartments-to-make-way-for-migrants.html

0 0 votes
Article Rating

Sdílejte přátelům

RELATED ARTICLES

Do Německa se týdne propašuje 1 500 migrantů a zhoršuje se to, varuje vrcholný šéf policejních odborů

Andreas Roßkopf očekává, že s příchodem teplejšího počasí ta čísla značně narostou. Do Německa každý týden pašeráci lidí propašují přes...

Maďarsko se uznává jako útočiště konzervativismu, musí ale dále odrážet vlny liberální ideologie

Politolog Sergio Velasco v eseji pro The European Conservative mluvil s prominentními americkými a evropskými konzervativci o tom, proč se rozhodli přesídlit do Maďarska.

Strana holandských traktorových protestujících to natřela Zelené agendě vlády a EU

Vzrůstající populistická pro-zemědělská strana Selské občanské hnutí (BBB) přes noc otřásla v Nizozemsku základy politiky, jelikož si uprostřed rostoucí zatrpklosti proti globalistické vládě...

Most Popular

Zatčení Trumpa by bylo politikařením, aby ho nešlo volit, řekl mexický prezident

Bývalý prezident USA našel spojence v Andrési Manuelu López Obradorovi, který v úterý reportérům řekl, že by to mělo být na lidech, kdo v příštích...

Proč hypersonické zbraně mění vše

Pokud jde o všechny vojenské záležitosti, řídím se podle hrstky analytiků, mezi nimiž se jako můj asi favorit vynořil chorvatský (penzionovaný) admirál...

Čína s Ruskem zahajují nahrazení dolaru

Rusko podporuje čínský plán na využívání yuanu v mezinárodním obchodu, což by mohlo znamenat ohrožení postavení dolaru jako dominantní světové rezervní měny.

Do Německa se týdne propašuje 1 500 migrantů a zhoršuje se to, varuje vrcholný šéf policejních odborů

Andreas Roßkopf očekává, že s příchodem teplejšího počasí ta čísla značně narostou. Do Německa každý týden pašeráci lidí propašují přes...

THE EDITORS RECOMMEND

0 0 votes
Article Rating
2
0
Would love your thoughts, please comment.x