Neděle, 29 ledna, 2023
Home MULTIKULTURALISMUS LGBTQI Vegan praštil milenku flaškou, protože při příchodu domů smrděla bůčkem

Vegan praštil milenku flaškou, protože při příchodu domů smrděla bůčkem

„Samotářský“ vegan, který zmlátil svoji milenku skleněnou lahví od octa, protože „páchla bůčkem,“ byl, když přiznal vinu za tento útok, odsouzen k veřejným pracím.

Chirstopher Ellam, 22, přiznal na Magistrátním soudu v Kirklees vinu za dva trestné činy, vyslání neuctivých a hrubě urážlivých poselství a ublížení na těle zmlácením své milenky Bethany Smith, 23, s níž čtyři roky udržoval vztah.

Slečna Smith soudu řekla, že s panem Ellamem začala kamarádit, ještě než mezi nimi nastal v roce 2015 romantický vztah. V té době nebyl pan Ellam ani vegetarián, natožpak vegan. Nakonec se tento pár společně přestěhoval do Huddersfield v Západní Yorkshiru.

V průběhu jejich vztahu se pan Ellam stal fanatickým veganem, který se vyhýbal všem živočišným produktům, přičemž slečna Smith soudu říkala, že na ni tento její tehdejší milenec tlačil, aby se i ona stala vegankou, uvádí nedělní vydání MailOnline.

„Úplně ho to ideologicky pohltilo. Prostě mi řekl: ‚Jestli nepřejdeš na veganství, rozejdu se s tebou‘,“ řekla.

Tato přeživší domácího násilí popisovala, jak ten destruktivní vztah udržovala pod kontrolou, když pan Ellam na této své tehdejší milence rozdrásal šaty, přičemž jí zlořečil, že sežrala sýr a cibulové lupínky, když sýr je přeci ve veganismu zakázaný.

Slečna Smith popisovala svého bývalého milence jako „samotářského“ a říkala, že „sotva kdy vycházel z bytu,“ což znamenalo, že tento pár musel vyjít s penězi z příjmu této mladé ženy, které vydělávala v kavárně svého nevlastního otce poblíž Halifaxu.

Smith soudu řekla: „Během týdne jsem pomáhala jako číšnice, při mytí, jako pokladní a obsluha zákazníků. Práce mě bavila, byl v tom styk s lidmi a mohla jsem si užít čas bez Christophera.“

„Ale jednou večer jsem přišla po šichtě a Christopher začal zuřit. Štěkal na mě, že ‚smrdím masem‘.“

„Ujišťovala jsem ho, že jsem byla celý den v kavárně u jídla, on ale začal hrozně hysterčit.“

„Zavlekl mě za vlasy do koupelny a donutil mě osprchovat se. Nadával mi do ‚tlustých, hnusných ku**v‘.“

Následující ráno, když slečna Smith musela jít zas do práce, tak na ní pan Ellam rozpáral šaty a pak „chňapnul skleněnou lahev octa a praštil mě s ní ze strany do hlavy. Mlátil do mě a kopal v zuřivém útoku. Upadla jsem na podlahu a svinula se do klubíčka, kdy tvář jsem si zakryla polštářem, abych se tak ochránila, to ale Chrisphera nezastavilo, aby do mě dolů nebušil.“

Slečna Smith pak utekla domů ke své matce a incident nahlásila policii.

Obhájce pana Ellama během procesu tvrdil, že jeho klient trpěl mentálními problémy a ve škole ho šikanovali.

„Nikdy jsem nechtěla být vegankou nebo ani vegetariánkou, on mě ale přinutil, abych se jako taková cítila. Poté, co na mě zaútočil za to, že smrdím bůčkem, když jsem pomáhala v kavárně svého otčíma, tak už jsem věděla, že co je moc, to je moc. Hrozně se mi ulevilo, že už ho mám ze života,“ řekla Smith.

Magistrátní soud pana Ellama odsoudil jen k 200 hodinám veřejných prací a celkem 43 dnům rehabilitační léčby a dostal na dva roky ochranný dohled. Rovněž mu nařídili, aby své oběti zaplatil 500 liber, 85 liber soudních výloh a dalších 85 liber přirážky oběti.

Veganismus je v Británii na vzestupu, kdy aktivisté volají po extrémnější ochraně toho, co nazývají systém svojí víry, aby se mu dostalo postavení náboženství. V únoru vyzvala Veganská společnost zaměstnavatele, aby vegany zaštítili před žertíky týkajícími se jejich dietních voleb a po tom, aby se jen pro vegany vyčlenila vrchní přihrádka v chladničce na pracovišti, aby si své jídlo mohli držet tam. Je to i ve směrnici, která vyšla poté, kdy soudce pracovního tribunálu měsíc předtím vyhlásil, že etický veganismus je „filosofickou vírou“.

Tribunál se týkal ‚etického vegana‘, který tvrdil, že ho kvůli jeho filosofickému přesvědčení vyhodili z práce v charitě práv zvířat. V březnu soud rozhodl ve prospěch tohoto vegana Jordi Casamijana. Tento etický vegan o verdiktu řekl: „Tento případ se stal precedentem, který zřídil ochranu etickému veganismu proti diskriminaci a já dosáhl uznání, o které jsem usiloval, že mé propuštění se zakládalo na mém etickém veganismu a to nebylo spravedlivé ani ospravedlnitelné.“

Brian Ach/Getty Images for New York Magazine

VICTORIA FRIEDMAN

4 May 2020

Zdroj: https://www.breitbart.com/europe/2020/05/04/vegan-hit-girlfriend-vinegar-bottle-because-she-smelt-bacon/

0 0 votes
Article Rating

Sdílejte přátelům

RELATED ARTICLES

Na Maďarsko migranti dále útočí, tento rok jich to zkusilo už 5 500

Maďarsko nezažívá pokles pokusů migrantů, jaký se v zimě očekával, a v posledním roce se potýká s nárůstem pokusů o překročení hranice, sdělil Orbánův šéf-poradce.

Německá strana Zelených vyměňuje svého vlastního ministra spravedlnosti, bílého muže, za černošku bez diplomu z práva nebo politické zkušenosti

Po kontroverzním případu mají bílí muži z německé strany Zelených důvod ke strachu, že je kvůli barvě jejich kůže a pohlaví vyhodí.

EU odmítá Itálii ukáznit, když si neziskovky taxi dovozu migrantů stěžují na její kontrolu hranic

Neziskovky provozující taxi dovozy migrantů podaly k Evropské unii stížnost na novou pohraniční kontrolu Itálie, Unie ale říká, že nezasáhne.

Most Popular

‚Nejsme ve válce s nikým,‘ odmítá Maďarsko německé tvrzení, že Evropa je ve válce s Ruskem

Péter Szijjártó reaguje na nedávné prohlášení německé ministryně zahraničí, v němž tvrdila, že Evropa je ve válce s Ruskem. Náhledový obrázek:...

Čína vede s USA válku státních dluhů

Hegemonie US dolaru je už dávno standardem globálního finančního a ekonomického systému. Ale vývoj v posledních letech a měsících (týdnech a událostech) poukazuje,...

Šest metrik z block-chainů ukazuje, že Bitcoin nabízí generační příležitost k nákupům

Šest vyzkoušených a otestovaných metrik z block-chainů ukazuje opakující se vzory naposledy viděné na dně posledních tří medvědích (klesajících) trhů…

Farma-giganti mají v EU neúměrný vliv na veřejné zdravotnictví

Farma-giganti obchodující v Evropské unii mají „neúměrný“ vliv na záležitosti veřejného zdravotnictví tohoto bloku, tvrdí studie. Zpráva sestavená francouzskou neziskovkou...

THE EDITORS RECOMMEND

0 0 votes
Article Rating
1
0
Would love your thoughts, please comment.x