Pátek, 24 března, 2023
Home MULTIKULTURALISMUS Migrace Zase další migrant se dvěma ignorovanými rozhodnutími o deportaci zatčen za napadení...

Zase další migrant se dvěma ignorovanými rozhodnutími o deportaci zatčen za napadení policistů

Gambijský migrant, o jehož vyhoštění bylo v Itálii už dvakrát pravomocně rozhodnuto, byl v Suzzara před nákupním centrem zatčen při napadení dvou policistů.

28 letý Gambijec, který byl v té době pod vlivem opojných látek, před nákupním centrem obtěžoval zákazníky a žebral o peníze. Ten se toho dne už utkal v roztržkách s jinými africkými migranty o to, čí je to rajón na žebrání, hlásí Il Giornale.

Když si tuto oblast vybojoval pro sebe, tak se tento Gambian pustil do zákazníků, než ho nahlásili policii, pak ale vyhrožoval hlídačům nákupního centra.

Když následně na scénu dorazili četníci, tak se Gambijec odmítl identifikovat nebo jim poskytnout jakékoliv identifikační dokumenty. Nejdříve jim několikrát vyhrožoval, a když to nepomohlo, tak tento 28letý muž na obtěžující četníky fyzicky zaútočil, ti ho ale přemohli.

Po jeho zatčení zjistili, že uvedený Gambijec v Itálii žádal o azyl, dostal ale dvakrát příkaz, aby se ze země vystěhoval, nicméně úřady deportační příkazy nikdy nesplnily.

V uplynulém roce se v Itálii staly útoky migrantů na činitele italských orgánů zákona běžnou věcí a je jich čím dál více.

V červenci migranti vyzbrojení skleněnými lahvemi napadli dva policisty v Janově, protože po běžné identifikační kontrole zajišťovali drogového dealera.

V Turíně 26letý Senegalský migrant za výkřiků „Alla hu Akbar!“ zranil dva policisty železnou tyčí, kdy jeden utrpěl trauma hlavy a další měl zpřeráženou ruku. Také tento muž před tímto incidentem dostal už dva příkazy k opuštění Itálie.

K nejzávažnějšímu případu násilí migrantů vůči italské policii došlo v květnu v Miranodla kousek na sever od Boloně. Při tomto incidentu zapálil Severoafričan policejní stanici, v důsledku čehož dva lidé zemřeli a asi tucet ostatních byl zraněn.

CHRIS TOMLINSON

28 Nov 2019

Zdroj: https://www.breitbart.com/europe/2019/11/28/african-migrant-two-deportation-orders-attacks-italian-police/

0 0 votes
Article Rating

Sdílejte přátelům

RELATED ARTICLES

Do Německa se týdne propašuje 1 500 migrantů a zhoršuje se to, varuje vrcholný šéf policejních odborů

Andreas Roßkopf očekává, že s příchodem teplejšího počasí ta čísla značně narostou. Do Německa každý týden pašeráci lidí propašují přes...

Maďarsko se uznává jako útočiště konzervativismu, musí ale dále odrážet vlny liberální ideologie

Politolog Sergio Velasco v eseji pro The European Conservative mluvil s prominentními americkými a evropskými konzervativci o tom, proč se rozhodli přesídlit do Maďarska.

Strana holandských traktorových protestujících to natřela Zelené agendě vlády a EU

Vzrůstající populistická pro-zemědělská strana Selské občanské hnutí (BBB) přes noc otřásla v Nizozemsku základy politiky, jelikož si uprostřed rostoucí zatrpklosti proti globalistické vládě...

Most Popular

Zatčení Trumpa by bylo politikařením, aby ho nešlo volit, řekl mexický prezident

Bývalý prezident USA našel spojence v Andrési Manuelu López Obradorovi, který v úterý reportérům řekl, že by to mělo být na lidech, kdo v příštích...

Proč hypersonické zbraně mění vše

Pokud jde o všechny vojenské záležitosti, řídím se podle hrstky analytiků, mezi nimiž se jako můj asi favorit vynořil chorvatský (penzionovaný) admirál...

Čína s Ruskem zahajují nahrazení dolaru

Rusko podporuje čínský plán na využívání yuanu v mezinárodním obchodu, což by mohlo znamenat ohrožení postavení dolaru jako dominantní světové rezervní měny.

Do Německa se týdne propašuje 1 500 migrantů a zhoršuje se to, varuje vrcholný šéf policejních odborů

Andreas Roßkopf očekává, že s příchodem teplejšího počasí ta čísla značně narostou. Do Německa každý týden pašeráci lidí propašují přes...

THE EDITORS RECOMMEND

0 0 votes
Article Rating
0
Would love your thoughts, please comment.x