Pondělí, 20 března, 2023
Home MULTIKULTURALISMUS Zhroucení médií: Ty dlouhé roky levičáckého obracení na jedinou víru pravou, si...

Zhroucení médií: Ty dlouhé roky levičáckého obracení na jedinou víru pravou, si vybraly svou daň

Ta levičácká zaujatost médií nás zahlcovala celá desetiletí, teď ale už tak bije do očí, že se na ní nedá nic skrývat.

Po masakru v Christchurch ta zavedená média, rychle skočila po každém, kdo si pohrával s nápadem na omezení masové imigrace, s jeho ocejchováním jakožto „krajního pravičáka“, zastánce „bílé nadřazenosti“ a „skrytého schvalovače“.

Avšak když vůdce jedné z napadených mešit na Novém Zélandu Ahmed Bhamji tvrdil, že ta vražda byla v komplotu s Mossadem a s místními „sionistickými podniky“, tak se o tom skoro nikdo nezmiňoval.

Kdyby ale takové prohlášení přišlo od někoho, kdo nosí MAGA klobouk, tak by toho byly plné první stránky novin. Podobně, když někdo identifikující se s pravicí spáchá něco hrozného, tak to omílají sem a tam celé roky, ovšem teroristické útoky islamistů běžné ve zprávách ignorují.

Když soudce Kavanaugha obvinili ze sexuálního útoku, k němuž došlo údajně před skoro 40 lety, tak byla média hned plná povídaček o tom, jak by se všem ženám mělo věřit.

Když Joe Bidena obviní přívrženkyně Bernieho a ostatní levičáci, že se jich nepatřičně dotýkal, tak o něm ta samá média referují, že je prostě jen ve zvýšené míře „hmatově vnímavý“.

Když se míra schvalování Donaldu Trumpovi zhroutila během nejhorších dnů toho hoaxu o spiknutí s Ruskem, tak média o něm s rozkoší referovala jako o nejnepopulárnějším prezidentovi v americké historii.

Když se míra oblíbenosti hlavní demokratické reprezentantky Alaxandrie Occasio-Cortez zhroutila na 31%, tak o tom média referovala jako o důsledku negativních zpráv o ní od konzervativních zpravodajských kanálů.

Tady je pár reprezentativně vystihujících střípků o převažující mediální zaujatosti. V roce 2018 Gallupova studie ohodnotila důvěru ve zprávy v televizi jako nejnižší mezi institucemi, jako druhou jen za Kongresem, a to tato studie ani nezahrnovala takové věci jako odhalení falešnosti toho ruského spiknutí, Covingtonské děti a hoax Jussie Smollett.

Tak tu teď máme jen Fox News, která už vedla před Muellerovou zprávou, a teď po ní se už dostala do rekordních čísel, když její vlajková loď show Tuckera Carlsona Tonigh prudce rostla i v časech na ně vyhlášeného bojkotu. Naproti tomu CNN a MSNBC se zřítily z útesu hodnotícího ratingu.

Ač jsou tyto změny ve značné míře kvůli skutečnosti, že lidé se už vyhýbají tomu, co vnímají jako chmurné zprávy, tak část toho přebíhání k Fox News je nejspíš proto, že značná část populace prchá před těmi zahlcujícími falešnými zprávami z levičáckých kanálů.

A to se odráží i v míře schvalování Trumpa. Ač se jeho celkové schvalování hýbe jen maličko, tak Rasmussenův průzkum sledování prezidenta ukazuje, že počet lidí, kteří s prezidentem rozhodně nesouhlasí, začíná erodovat. Lidé si začínají aktualizovat světový názor a ve světle faktů do nich začíná pravda prosakovat.

Prozatím ale nejsou skoro žádné doklady o tom, že by se mainstreamová média ze svých krachů poučila a otáčela se směrem k řádnému žurnalismu. Proto čekejte, že období do prezidentských voleb 2020 bude dlouhou kampaní proti Trumpovi a ve prospěch kohokoliv, koho si Demokraté k nominaci vyberou.

by Tyler Durden

Thu, 04/04/2019 – 14:26

Authored by Onar Am via LibertyNation.com,

Zdroj: https://www.zerohedge.com/news/2019-04-04/media-breakdown-years-leftist-proselytizing-takes-toll

 

0
0
votes
Article Rating

Sdílejte přátelům

RELATED ARTICLES

Maďarsko se uznává jako útočiště konzervativismu, musí ale dále odrážet vlny liberální ideologie

Politolog Sergio Velasco v eseji pro The European Conservative mluvil s prominentními americkými a evropskými konzervativci o tom, proč se rozhodli přesídlit do Maďarska.

Strana holandských traktorových protestujících to natřela Zelené agendě vlády a EU

Vzrůstající populistická pro-zemědělská strana Selské občanské hnutí (BBB) přes noc otřásla v Nizozemsku základy politiky, jelikož si uprostřed rostoucí zatrpklosti proti globalistické vládě...

Americké zpravodajské služby se musí intenzivně zaměřit na diverzitu, rovnost a inkluzi, říká šéfka zpravodajství

Ředitelka Národního zpravodajství Avril Haines se minulý týden při slyšení před Zpravodajskou komisí Sněmovny vyjádřila o potřebě, aby se zpravodajské služby intenzivněji...

Most Popular

Necelých 20 % amerických studentů si vybralo užitečné (STEM) diplomy

Po absolventech v oborech jako věda, technologie, inženýrství a matematika – zkratka STEM – je globální sháňka, obvykle je jich ale nedostatek. Mnohé...

EU v rámci Velkého resetu odhlasovala zavedení digitální identity k čínizaci Evropy

Europarlament pro celý blok odhlasoval digitální identitu jakožto poslední krok k „čínizaci Evropy“, říká europoslanec. Poslanec Europarlamentu Cristian Terhes...

Žurnalistům během protestů proti Macronovi říkají, že ty skutečné násilnosti ještě neviděli

Francie ty skutečné násilnosti ještě teprve zažije, říká žurnalistům během bouří probíhajících v zemi proti Macronovi francouzský Bernie Sanders. Prominentní...

Zatykač mezinárodního soudu na Putina komplikuje mír, říká srbský prezident

BELGRADE, Serbia (AP) – Vydání zatykače na ruského prezidenta bude mít negativní dopady a válku na Ukrajině jen prodlouží, řekl v neděli srbský...

THE EDITORS RECOMMEND

0 0 votes
Article Rating
0
Would love your thoughts, please comment.x