Pondělí, 20 května, 2024
Home NWO Globální oteplování 10 předpovědí Al Gora o globálním oteplování o 13 let později –...

10 předpovědí Al Gora o globálním oteplování o 13 let později – vůbec nic se nesplnilo!

Sponsored by Revcontent

Trending Now

„Nebesa padají! Nebesa padají! Probuďte se, než bude příliš pozdě!“

by Larry Tomczak (dates updated)

Brzy „oslavíme“ 13. výročí filmu bývalého viceprezidenta Al Gora „Nepohodlná pravda“, který odhaluje „smrtelnou“ hrozbu globálního oteplování. 26. ledna 2006 citoval Washington Post Ala „myslím, že lidstvu už zbývá asi jen 10 let, aby zachránilo planetu před tím, aby se nezměnila na úplnou smažící pánev.“

Takže můj soused z Tennessee získal Oscara a Nobelovu cenu za vytrubování alarmu v knize a ve film jakožto Křižák vedoucí boj za kontrolu klimatu.

Al jezdil sem tam po mnoha zemích, kde všude mával rukama a zběsile vytruboval: „Nemůžeme čekat… Jsme v planetární nouzi… budoucnost lidské civilizace je v sázce! … Globální oteplování je největší hrozbou, s jakou jsme se kdy střetli!“ To není vůbec přehánění.

V článku, v němž ho Washington Post prohlásil za neúnavného služebníka lidstvu, ho označil za „světově nejuznávanějšího bojovníka v křížové výpravě proti klimatické změně.“ Jů! A pamatujete, jak se skoro stal prezidentem Spojených států, jen kdyby nebylo pár „trapných ostud“, což se ale do toho oslavného článku nedostalo.

Následně se té „krize“ chytil prezident Obama, který světovým vůdcům tvrdil, že je to „klimatická změna, a ne islámský terorismus nebo raketově rostoucí neudržitelný dluh, co je problémem číslo jedna, kterému teď čelíme.“

Na posledním globální Pařížském summitu tuto agendu protlačoval jako naléhavou. Náklady této Dohody Spojených národů o globálním oteplování zatím vyšly na 12,1 bilionu $, čili 484 miliard $ ročně, uvádí Bloomberg.

Alovy snahy z něj sice učinily ekologického hrdinu, ale na jeho manželství si vybraly tragickou daň. Jeho manželství s Tipper po 40 letech skončilo šokujícím rozvodem.

Dnes bydlí 70letý Al střídavě ve dvou nádherných, rozlehlých palácích v Nashville a v Kalifornii. Opatřil si k tomu mladou, prachatou milenku.

Účet za elektřinu Al Gora ukazuje, že spotřebovává o 3 400% procent více elektřiny než průměrná americká domácnost.

Když pan Gore odešle z úřadu viceprezidenta, měl ubohé 2 miliony $, teď se jeho bohatství odhaduje na více než 200 milionů $. Alův film stál 1 milion $ a vynesl 50 milionů $.

Účtuje si 175 000 $ za proslov, je v představenstvu nejméně čtrnácti firem zelených technologií, sedí v několika strategických správních radách a hrabe přílivy peněz z Obamových grantů a i dost milionů z daňových odpočtů. Je na cestě, aby se stal tím, co jeden vůdce Kongresu nazval „náš první uhlíkový miliardář.“

Al Gore z podfuku o globálním oteplování nahrabal už skoro 200 milionů $ – takže se nejspíš stane prvním světovým „uhlíkovým miliardářem“.

Hraje se tato hra

Masy lidí jsou dezinformovány nebo zavedeny, aby věřily bludům, ve věcech jako sebevraždy s asistencí lékařů, legalizace marihuany, neomezené potraty, imigrace pro každého, socialismus, „válka proti ženám“, „bezplatné“ nároky a „epidemie“ podvodů na Wall Streetu.

Zrovna tak jsou lidé manipulováni klamnými zprávami o strašlivé klimatické změně/globálním oteplování.

Tato hysterie a apokalyptické šíření hrůzy mnohým připomíná ty praštěné předpovědi z prvního Dne země v roce 1970, které chrlili jak z ohňostroje:

 • Konec civilizace do 15-30 let
 • 100-200 milionů mrtvých každý rok kvůli hladovění po dobu 10 let
 • Nová doba ledová do roku 2000

Dobrou zprávou je, že spousta lidí z toho vystřízlivěla! Ovšem kvůli dlouho zažitému chování lze mít podezření, že přinejmenším dost lidí začne chápat ty podvodné triky prováděné multimilionáři jako Al Gore, Michael Moore, Clintonovi a další, kteří kořistí z ošálitelných naivků a hrabou z toho, protlačují své fámy a užívají si hýřivého životního stylu živeného obětavými naivky.

Hillary nám vyprávěla, jak se skoro zhroutili, když museli vypadnout z Bílého domu, a tento týden byla na obálce magazínu Time, kde říkala: „Vím, jaké to je být knock outovaná,“ to v době, kdy si ona a její manžel jen na platbách za projevy nahrabali 120 milionů $.

V lednu průzkum YouGov v 17 zemích odhalil, že 91% Američanů se globálního oteplování nebojí. Obavy u nich budí v první řadě globální terorismus. Poslední průzkum Fox News odhalil, že dnes dělá starosti globální oteplování jen 3% lidí!

Legendární bývalý president Greenpeace Patrick Moore říká:

„Neexistuje žádný definitivní vědecký důkaz z pozorování v reálném světě o tom, že by oxid uhličitý způsoboval něco z mírného oteplení globálního klimatu, k němuž docházelo v posledních 300 letech.“ Ten také odmítá ty kecy „věda je daná“ a „debata je uzavřená.“

Nedávno dokonce Nejvyšší soud zvažoval mimořádné pokárání za pokusy prezidenta Obamy o kontrolu emisí oxidu uhličitého.

Nedá se říci, že by nám neměly dělat starosti legitimní ekologické problémy nebo bychom se neměli zapojovat do jejich řešení.

Křesťané jsou zavázáni být dobrými správci božích zdrojů a země. My všichni bychom měli přijímat kvalitní rozhodnutí k rozumným úsporám energie (proto držíme svůj termostat nízko v zimě a vysoko v létě; zavíráme kohoutek, když si čistíme zuby atd.).

Jakožto křesťané se snažíme dodržovat Jeho přikázání, abychom pečovali a rozvíjeli zdroje země, když jich využíváme moudře a bez sebestřednosti (Gen. 1:28; Ps. 8:4-8), zvláště při pomoci chudým a ustrčeným.

Netřeba, abychom podléhali strachu z kazatelů zkázy a z vědců odporujících božímu slibu, že bude udržovat stabilitu ročních období a oceánů (Gen. 8:22; Gen. 9:11; Jer. 5:22).

Lidé rmoutí Boha, když odmítají uznat Jeho konečnou kontrolu změn, cyklických vzorů změn počasí. V Jeremiáš 5:23 – 25 Bůh silně kárá lidi za to, že neuznávají Jeho konečnou kontrolu nad počasím.

Pravda o globálním oteplování: My to nezpůsobujeme, my za to ale PLATÍME

Žádné Gorovy předpovědi se nesplnily

Tak si 13 letech po Al Gorových předpovědích šířících pocit viny a strachu „Nepohodlná pravda“ uděláme uzávěrku s přezkoumáním toho, jak to, čemu on říká „věda“, prokázala, že aspoň trochu funguje.

 1. Stoupající hladiny moří – nepřesné a zavádějící. Dokonce i sám Al si koupil rezidenci na kraji pláže!
 2. Zvýšená tornáda – ta už po desítky let klesají.
 3. Nová doba ledová v Evropě – nic takového; nikdy k tomu nedošlo.
 4. Jižní okraj Sahary bude vysychat – je to úplně obráceně.
 5. Masivní záplavy v Číně a Indii – opět k ničemu takovému nedošlo.
 6. Tající Arktida – naprostý nesmysl – rok 2015 největší rozsah zalednění za mnoho let.
 7. Vymírání ledních medvědů – ve skutečnosti jejich počet narůstá!
 8. Nárůst teplot kvůli CO2 – už 18 let žádný významně patrný nárůst.
 9. Obří hurikán Katrina je předzvěstí hrozné budoucnosti – v následujících 10 letech žádný hurikán síly F3, „to je nejdelší propad v hurikánech, jaký známe!“
 10. Země bude ve „Skutečné planetární nouzi“ do deseti let, pokud se nepřijmou drastická opatření ke snížení skleníkových plynů – k tomu nikdy nedošlo.

Ohlédneme-li se zpět tak Washington Post uvedl, že „Al Gore si hrabe jako investor do zelených-technologií.“ Že by jen shoda okolností?

Bylo snad také náhodou, že při nedávném Klimatickém summitu v Paříži probíhala o kousek vedle premiéra nového dynamického filmu „Klimatický šolich“.

Tento průlomový film odhaluje, jaký je to globální oteplování podvrh imitující vědu, který se promítal i na Capitol Hill, v kinech a všemožně na DVD. Zatrhněte si ho na: Climate Hustle.

Dalším vynikajícím a humorným dokumentárním filmem k tomuto tématu, který se mi líbil, je: „Rozporuplná pravda“ od moderátora diskusních pořadů Phil Valentine z Nashville. Fascinující je, když Phil přichází k Al Gorově opevněnému hradu! Podívejte se na to na YouTube, ať se od srdce zasmějete.

Reverend Martin Luther King Jr. nám řekl: „Temnota nemůže pohánět temnotu, jen světlo může.“

Filmy a videa, jako ty výše uvedené a ty, co je možno vidět na Bullseye Challenge (spolu s Bullseyeovou knihou) předvádí temnotu pomocí skutečné pravdy, která je nepohodlná jen těm, co ji odmítají slyšet.

Zdroj: https://humansarefree.com/2018/01/al-gores-10-global-warming-predictions-13-years-later-none-happened.html

5 1 vote
Article Rating

Sdílejte přátelům

RELATED ARTICLES

George Soros předal kontrolu nad svým 25miliardovým $ impériem svému synovi Alexovi

Levicový miliardář a mecenáš Demokratů George Soros předává kontrolu nad svým 25 miliardovým $ finančním impériem svému mladšímu synovi Alexovi, který slíbil,...

Zelenskyj oznámil, že ukrajinská protiofenziva proti Rusku oficiálně začala

KYJEV, Ukrajina (AP) – Ukrajinský prezident Volodymyr Zelenskyj v sobotu řekl, že protiofenzivní a defenzivní akce proti Ruským silám už probíhají s tvrzením, že...

Masakr tanků Leopard 2 a BVP Bradley v Záporoží (video)

9. června zveřejnila ruská média video ukazující drsnou porážku, kterou o den dříve kyjevské síly utrpěly při pokusu o postup u vesnice...

Most Popular

Demografické změny v Německu s otevřenými hranicemi vyobrazeny na webu spuštěném europoslancem

Německý poslanec Evropského parlamentu spustil interaktivní web využívající statistik z vládních zdrojů, aby vyobrazil demografické změny, k nimž došlo v jeho domovské zemi.

George Soros předal kontrolu nad svým 25miliardovým $ impériem svému synovi Alexovi

Levicový miliardář a mecenáš Demokratů George Soros předává kontrolu nad svým 25 miliardovým $ finančním impériem svému mladšímu synovi Alexovi, který slíbil,...

Zelenskyj oznámil, že ukrajinská protiofenziva proti Rusku oficiálně začala

KYJEV, Ukrajina (AP) – Ukrajinský prezident Volodymyr Zelenskyj v sobotu řekl, že protiofenzivní a defenzivní akce proti Ruským silám už probíhají s tvrzením, že...

O to jde: Německý ekonom ‚varuje‘, vzestup populismu brání imigraci

Vůdčí německý ekonom varoval, že nárůst populismu nejspíš přidusí imigraci do země, kdy tímto prohlášením asi voliče neodstraší. Prezident...

THE EDITORS RECOMMEND

0 0 votes
Article Rating
0
Would love your thoughts, please comment.x