Sobota, 4 února, 2023
Home MULTIKULTURALISMUS Migrace 13 italských policistů pomlácených sprškou cihel v migračním centru v Turíně

13 italských policistů pomlácených sprškou cihel v migračním centru v Turíně

Jedenáct policistů a dva vojáci armády byli o víkend napadeni v repatriačním centru migrantů v Turíně, ve kterém je to jen poslední případ hromadného násilí.

Migranti v tomto centru vyrvali cihly ze zdí budovy, vyšplhali s nimi na střechu ubytovacího modulu, odkud pak policisty těmi cihlami zasypali, takže 13 lidí zranili, hlásí Il Giornale.

Policie prohlásila, že přezkoumávají důkazy z CCTV kamer, aby potvrdili své podezření, že pět migrantů zapojených do tohoto násilí vůči policistům bylo ze Severní Afriky.

K tomuto incidentu dochází jen měsíc poté, co obyvatelé tohoto centra celý ten stavební komplex budov zapálili, čímž způsobili škody za tisíce eur, zničili kantýnu a několik ubytoven.

K dalšímu incidentu došlo o dva týdny později, kdy migranti, kromě toho, že zapálili další objekt, zapálili svoje matrace. Ve vzniklém chaosu bylo zraněno pět policistů.

Město Turín se potýká problémy s ilegálními migranty už roky, kdy bývalou Olympijskou vesnici, postavenou k ubytování atletů během Letní Olympiády 2006, migranti ruku v ruce s krajně levicovými extremisty přeměnili prakticky v no-go zónu, kam nesměla ani policie.

Afričtí migranti vedli bouře ohromných rozměrů také v listopadu 2016, kdy jeden z těch migrantů např. tvrdil, že to patří spolu s teroristickým útokem islamistů v nočním klubu v Bataclanu v Paříži roku 2015 k „pomstě vyloučených.“

Např. asi 300 migrantů patřících k této bouři vyrazilo odsud do ulic a na Italy, kteří procházeli kolem nich, vrhali lahve a kameny za výkřiků „rasisté“.

V prosinci 2018 vůdce populistické ligy Matteo Salvini, který tehdy sloužil jako ministr vnitra, porušil evropské hodnoty tak, že populisticky zařídil vystěhování jak těch extrémních levičáků, tak migrantů z této Olympijské vesnice.

ANDREAS SOLARO/AFP/Getty Images

CHRIS TOMLINSON

4 Feb 2020

Zdroj: https://www.breitbart.com/europe/2020/02/04/italian-police-attacked-with-bricks-in-turin-migrant-centre/

0 0 votes
Article Rating

Sdílejte přátelům

RELATED ARTICLES

Na Maďarsko migranti dále útočí, tento rok jich to zkusilo už 5 500

Maďarsko nezažívá pokles pokusů migrantů, jaký se v zimě očekával, a v posledním roce se potýká s nárůstem pokusů o překročení hranice, sdělil Orbánův šéf-poradce.

Německá strana Zelených vyměňuje svého vlastního ministra spravedlnosti, bílého muže, za černošku bez diplomu z práva nebo politické zkušenosti

Po kontroverzním případu mají bílí muži z německé strany Zelených důvod ke strachu, že je kvůli barvě jejich kůže a pohlaví vyhodí.

EU odmítá Itálii ukáznit, když si neziskovky taxi dovozu migrantů stěžují na její kontrolu hranic

Neziskovky provozující taxi dovozy migrantů podaly k Evropské unii stížnost na novou pohraniční kontrolu Itálie, Unie ale říká, že nezasáhne.

Most Popular

Rakouská strana FPÖ vyzývá k národnímu referendu o sankcích na Rusko

Dostane-li se FPÖ k moci, bude národní referendum o sankcích na Rusko na stole. Rakouská strana svobodných (FPÖ), tj. v současnosti...

Jak by vypadala inflace v ekonomice skutečného volného trhu

Není nic podstatnějšího než výchozí předpoklad Bernankeho sledujícího situaci s nasliněným prstem ve vzduchu, že centrální banka Fed potřebuje polštář 200 bazických bodů...

Volební kampaň gmail.com

Přemysl Janýr, Vídeň, únor 2023 18. ledna, několik dní před prezidentskými volbami, jsem z nepolitické skupiny přátel obdržel mail s protibabišovským...

Objektivnost musí pryč, mediální vůdci volají po skoncování s objektivní žurnalistikou

Předtím jsme už diskutovali o hnutí v žurnalistických školách za odstranění principů objektivnosti v žurnalistice. Novým svorníkem médií je agitační žurnalistika, i když průzkumy...

THE EDITORS RECOMMEND

0 0 votes
Article Rating
0
Would love your thoughts, please comment.x