Free Porn
Pátek, 19 července, 2024
Home MULTIKULTURALISMUS Migrace 3 ze 4 muslimských migrantů v Dánsku chtějí zákaz kritiky islámu

3 ze 4 muslimských migrantů v Dánsku chtějí zákaz kritiky islámu

Zpráva o svobodě slova, kterou nedávno publikovalo dánské ministerstvo spravedlnosti, odhaluje, že téměř osm z deseti muslimů, kteří v zemi žijí, chtějí, aby veškerá kritika islámu byla ze zákona zakázána.

Zpráva nazvaná ‚Svoboda slova v Dánsku‘ vyšla minulý měsíc. Ta zkoumala postoje ke svobodě slova zastávané dánskými občany. Mezi zjištění této studie patřilo to, že 76 % migrantů pocházejících z muslimských zemí, nebo jejichž rodiče pochází z muslimských zemí, chce skoncovat s veškerou kritikou tohoto náboženství, jak o tom referuje Samhällsnytt.

Studie však zjistila, že v té samé skupině jen 59 % by rádo, aby bylo ze zákona zakázáno zavádění zákona šaría v Dánsku.

Z celkové populace Dánska, včetně migrantů z muslimských zemí, studie zjistila, že jen 18% by rádo, aby byla kritika islámu zakázána.

Tyto alarmující výsledky jsou podobné těm, které získal holandský výzkumník Ruud Koopmans, který studoval muslimské migranty v Evropě už přes 20 let. Podle letos vydané zprávy předvedl výzkum od Koopmans, že dvě třetiny muslimských migrantů žijících v Evropě jsou toho názoru, že zákon šaría je daleko důležitější než práva těch zemí, ve kterých žijí. Dospívá tudíž k názoru, že muslimy integrovat do Západních společností není možné.

Nedávné incidenty nenaznačují, že by vztahy mezi muslimy a rodilými Dány v Dánsku čekala šťastná budoucnost. Minulý měsíc byl nafilmován migrant vysvětlující dánskému politikovi Ramusi Paludanovi, že Dánové jsou „zvířata“, která muslimové nakonec „vyhubí“, jak už o tom Voice of Europe referoval. A ve čtvrtek dánská policie v Kodani zatkla muže, který je podezřelý z plánování džihádistických teroristických útoků v zemi.

By Michael Lord 2 May 2020

Zdroj: https://voiceofeurope.com/2020/05/denmark-3-out-of-4-muslim-migrants-want-to-ban-criticism-of-islam/

0 0 votes
Article Rating

Sdílejte přátelům

RELATED ARTICLES

Demografické změny v Německu s otevřenými hranicemi vyobrazeny na webu spuštěném europoslancem

Německý poslanec Evropského parlamentu spustil interaktivní web využívající statistik z vládních zdrojů, aby vyobrazil demografické změny, k nimž došlo v jeho domovské zemi.

Podívejte se, jak v japonském parlamentu kvůli imigrační reformě vypukla rvačka

Náhledový obrázek: Japonští zákonodárci se rvou během hlasování o bezpečnostních zákonech v horní komoře parlamentu v Tokiu, ve čtvrtek, 17. září 2015 (AP Photo/Eugene...

‚Neuvěřitelná zrada!‘ Česká opozice volá po mimořádném zasedání poté, co vláda schválila migrační reformu EU

„To je neuvěřitelné selhání naší vlády, která je vůči Bruselu servilní,“ tvrdí vůdce opozice Andrej Babiš. Náhledový obrázek: Bývalý...

Most Popular

Demografické změny v Německu s otevřenými hranicemi vyobrazeny na webu spuštěném europoslancem

Německý poslanec Evropského parlamentu spustil interaktivní web využívající statistik z vládních zdrojů, aby vyobrazil demografické změny, k nimž došlo v jeho domovské zemi.

George Soros předal kontrolu nad svým 25miliardovým $ impériem svému synovi Alexovi

Levicový miliardář a mecenáš Demokratů George Soros předává kontrolu nad svým 25 miliardovým $ finančním impériem svému mladšímu synovi Alexovi, který slíbil,...

Zelenskyj oznámil, že ukrajinská protiofenziva proti Rusku oficiálně začala

KYJEV, Ukrajina (AP) – Ukrajinský prezident Volodymyr Zelenskyj v sobotu řekl, že protiofenzivní a defenzivní akce proti Ruským silám už probíhají s tvrzením, že...

O to jde: Německý ekonom ‚varuje‘, vzestup populismu brání imigraci

Vůdčí německý ekonom varoval, že nárůst populismu nejspíš přidusí imigraci do země, kdy tímto prohlášením asi voliče neodstraší. Prezident...

THE EDITORS RECOMMEND

0 0 votes
Article Rating
0
Would love your thoughts, please comment.x