Free Porn
Středa, 19 června, 2024
Home NEJZAJÍMAVĚJŠÍ NOVINKY 501 mrtvých + 10 748 jinak poškozených po vakcinaci na COVID ukazují...

501 mrtvých + 10 748 jinak poškozených po vakcinaci na COVID ukazují poslední data CDC (USA)

Tato čísla uvádí poslední data dostupná k 29. lednu z webové stránky Systému hlášení událostí nepříznivé reakce na vakcínu CDC. Hlášených je 501 mrtvých, 453 z nich v USA. Průměrný věk těch zesnulých byl 77 let, kdy nejmladšímu bylo 23 let.

K 29. lednu bylo Systému hlášení událostí nepříznivých reakce (VAERS) po očkování na COVID-19 při Centru pro kontrolu a prevenci chorob (CDC) hlášeno 501 mrtvých, což je podmnožina z 11 249 událostí nepříznivých reakcí celkem. Tato číslo vychází z hlášení podaných mezi 14. prosincem 2020 a 29. lednem 2021.

VAERS je primární mechanismus hlášení nepříznivých reakcí na vakcínu v USA. Zprávy podané VAERS vyžadují další ověřování, než je možné provést potvrzení, že událost nepříznivé reakce byla spojena s vakcínou.

K 29. lednu dostalo v USA jednu nebo obě dávky vakcíny na COVID asi 35 milionů lidí. Prozatím od amerického Úřadu pro potraviny a léky (FDA) dostaly jen vakcíny Pfizer a Moderna v USA oprávnění k nouzovému použití. Podle vlastní definice FDA jsou tyto vakcíny pořád ještě považovány za experimentální, dokud nedostanou plnou licenci.

Podle posledních dat 453 z 501 hlášených mrtvých bylo v USA. Padesát tři procent zesnulých byli muži, 43% byly ženy, zbytek hlášení o úmrtí neobsahoval pohlaví zesnulých. Průměrný věk těch zesnulých byl 77, nejmladšímu hlášenému mrtvému bylo 23. 59% těch zesnulých dostalo vakcínu Pfizer a vakcínu Moderna dostalo 41 procent z nich.

Poslední data rovněž uvádí 690 zpráv o anafylaktických reakcích buď na Pfizer nebo Modernu. U těch 76% připadalo na vakcíny Pfizeru a 24% na vakcíny moderny.

Jak dnes hlásil The Defender, 30. ledna zemřela ve Virginii 56letá žena 30 hodin po obdržení své první dávky vakcíny od Pfizer. Doktoři řekli dceři Drene Kyes, že její matka zemřela na náhlý plicní edém pravděpodobně způsobený anafylaxí. Úmrtí vyšetřuje virginská kancelář hlavního lékařského patologa a CDC.

CDC minulý týden řeklo USA TODAY, že na základě „předběžných dat o bezpečnosti z prvního měsíce“ o vakcinaci COVID-19, jsou vakcíny „bezpečné v té míře, v jaké studie poukazovaly, že by bezpečné být měly,“ a že „u všech, kdo zažili alergickou reakci, byla léčba úspěšná, a že se u prvních 22 milionů očkovaných lidí žádné další závažné problémy nevyskytly.

Další poškození vakcínou aktualizované VAERS tento týden obsahují 139 případů symptomů pokřivení tváře čili periferní obrny lícního nervu a 13 potratů.

Podle zpráv ze států bylo nejvíce mrtvých v Kalifornii (45), na Floridě (22), v Ohiu (25), v New Yorku (22) a v KY (22).

 U vakcíny Moderna jsou počty případů největší úmrtnosti 025L20A (20 mrtvých), 037K20A (21 mrtvých) a 011J2A (16 mrtvých), 025J20A (16 mrtvých). U Pfizer největší počty mrtvých byly: EK5730 (10 mrtvých), EJ1685 (23 mrtvých), EL0140 (19 mrtvých), EK 9231 (17 mrtvých) a EL1284 (13 mrtvých). U 135 z hlášených mrtvých nebyla čísla šarže známa.

Klinické zkoušky ukázaly, že téměř všechny přínosy z vakcinace na COVID, ale i velká většina poškození byla spojena s druhou dávkou.

Ač jsou čísla od VAERS znepokojivá, tak podle studie amerického ministerstva zdravotnictví a služeb lidem jsou skutečná čísla nepříznivých událostí nejspíš značně vyšší. VAERS je pasivní dohledový systém, který vychází z ochoty lidí podat dobrovolně zprávu.

Podle webové stránky VAERS se od poskytovatelů zdravotní péče ze zákona požaduje, aby VAERS hlásili:

  • Jakékoliv nepříznivé události uvedené ve VAERS Tabulce hlášených událostí po vakcinaci během stanoveného časového období po vakcinaci
  • Nepříznivé události uvedené výrobcem vakcín jako kontraindikace u dalších dávek vakcíny

CDC uvádí, že poskytovatelům zdravotní péče se důrazně doporučuje, aby hlásili:

  • Jakékoliv nepříznivé reakce, k nimž dojde po podání vakcíny licencované ve Spojených státech, ať už je jasné, že tu nepříznivou reakci způsobila vakcína, nebo ne.
  • Chyby při podání vakcíny

Nicméně to „ve stanoveném časovém období“ znamená, že rekce vyskytnuvší se mimo tento časový rámec, se nemusí hlásit a navíc jsou tu reakce, k nimž dojde o řadu hodin či dnů později, ale lidé tyto reakce svému poskytovateli zdravotní péče nehlásí.

Od výrobců vakcín VAERS požaduje, aby hlásili „všechny události nepříznivých reakcí, kterých si povšimli.“

Proto bylo tedy hlášeno VAERS, že historie těchto událostí je méně než 1% nepříznivých reakcí, když VAERS je systém, o kterém jsme předtím v Ochraně zdraví dětí (CHD) už referovali, že „žalostně selhal,“ jak např. dokládá dopis z prosince 2020 napsaný Dr. Davidem Kesslerem, bývalým ředitelem FDA a spolupředsedou Poradního výboru ke COVID-19 a zpráva o Operaci warpová rychlost v Bidenově verzi.

Kritici obeznámení s nedostatky systému VAERS, už VAERS otevřeně kritizovali v The BMJ jako „nic jiného než klamnou zástěrku a součást systematického úsilí úřadů USA o dosažení našeho přesvědčení / oklamání o bezpečnosti vakcín.“

CHD vyzývá k úplné transparentnosti. Tato organizace za zdraví dětí Kesslera a federální vládu žádá, aby zveřejnili všechna data z klinických testů a suspendovali používání vakcín na COVID-19 u všech skupiny, které nebyly v klinických testech adekvátně zastoupené, včetně lidí starých, vetchých a s nějakými komorbiditami.

CHD rovněž žádá o plnou transparentnost v datech po prodeji tak, aby se uváděly všechny zdravotní důsledky včetně nových diagnóz autoimunitních poruch, nepříznivých reakcí a úmrtí v důsledku vakcín COVID.

Ochrana zdraví dětí vyzývá všechny, kdo zažili nepříznivou reakci na jakoukoliv vakcínu, aby podali zprávu podle těchto tří kroků.

By Children’s Health Defense

Global Research, February 06, 2021

Zdroj: https://www.globalresearch.ca/501-deaths-10748-other-injuries-reported-following-covid-vaccine-latest-cdc-data-show/5736536

0 0 votes
Article Rating

Sdílejte přátelům

RELATED ARTICLES

Demografické změny v Německu s otevřenými hranicemi vyobrazeny na webu spuštěném europoslancem

Německý poslanec Evropského parlamentu spustil interaktivní web využívající statistik z vládních zdrojů, aby vyobrazil demografické změny, k nimž došlo v jeho domovské zemi.

George Soros předal kontrolu nad svým 25miliardovým $ impériem svému synovi Alexovi

Levicový miliardář a mecenáš Demokratů George Soros předává kontrolu nad svým 25 miliardovým $ finančním impériem svému mladšímu synovi Alexovi, který slíbil,...

Zelenskyj oznámil, že ukrajinská protiofenziva proti Rusku oficiálně začala

KYJEV, Ukrajina (AP) – Ukrajinský prezident Volodymyr Zelenskyj v sobotu řekl, že protiofenzivní a defenzivní akce proti Ruským silám už probíhají s tvrzením, že...

Most Popular

Demografické změny v Německu s otevřenými hranicemi vyobrazeny na webu spuštěném europoslancem

Německý poslanec Evropského parlamentu spustil interaktivní web využívající statistik z vládních zdrojů, aby vyobrazil demografické změny, k nimž došlo v jeho domovské zemi.

George Soros předal kontrolu nad svým 25miliardovým $ impériem svému synovi Alexovi

Levicový miliardář a mecenáš Demokratů George Soros předává kontrolu nad svým 25 miliardovým $ finančním impériem svému mladšímu synovi Alexovi, který slíbil,...

Zelenskyj oznámil, že ukrajinská protiofenziva proti Rusku oficiálně začala

KYJEV, Ukrajina (AP) – Ukrajinský prezident Volodymyr Zelenskyj v sobotu řekl, že protiofenzivní a defenzivní akce proti Ruským silám už probíhají s tvrzením, že...

O to jde: Německý ekonom ‚varuje‘, vzestup populismu brání imigraci

Vůdčí německý ekonom varoval, že nárůst populismu nejspíš přidusí imigraci do země, kdy tímto prohlášením asi voliče neodstraší. Prezident...

THE EDITORS RECOMMEND

0 0 votes
Article Rating
0
Would love your thoughts, please comment.x