Úterý, 16 dubna, 2024
Home TECHNOLOGIE 70 % mrtvých krysích samiček nedoporučuje konzumovat GMO kukuřici - dokument o...

70 % mrtvých krysích samiček nedoporučuje konzumovat GMO kukuřici – dokument o společnosti Monsanto

Poznámka redakce Reformy.cz: Pozor! Tento článek vzbudil hodně negativních reakcí mezi čtenáři Reformy.cz. Považujeme ho ale za celkově zajímavý a necháme ho tedy publikovaný. Existuje ale hodně výhrad ke studii Seraliniho, o kterou se tento článek částečně opírá, a proto na něj také pro vyvážení odkazujeme.

Nejprve pár slov úvodem: Ze všeho nejdříve zhlédněte následující video, kde je celá studie zaznamenána a vyhodnocena. Dále nezapomínejte, že zaměstnanci Monsanta se svých vlastních lahodných GMO nedotknou – stravují jen “organickou” (normální) stravu. Podobně bychom si měli uvědomit, že Monsanto nyní vlastní 90% světového trhu s GMO semeny – což je jediný trh se semeny, který má v očích Monsanta v budoucnu přežít. Další věc, která by nám neměla uniknout je, že Monsanto jako společnost dříve pracovala na vývoji a výrobě chemických zbraní – někdo by řekl, že v tom pokračuje i nadále. Monsanto je také přímo zodpovědné za bezprecedentní vlnu sebevražd indických farmářů (často vykonanou vypitím RoundUpu), kteří se upsali ďáblu, a posléze si vzali život. Mimo jasný zločin o snahu monopolizace a dominance světovému potravinovému řetězci je Monsanto také zodpovědné za vznik nových superbakterií a supernemocí, které si díky němu zvykly na megadávky pesticidů. Zkrátka, pokud by se mě někdo zeptal, jaká je nejzlejší, nejzákeřnější a nejnebezpečnější korporace na světě, pravděpodobně by odpověd zněla Monsanto. RAND corp by bojovala o druhé místo spolu s Merckem. A kdo je hlavním lobbystou Monsanta? Nikdo jiný, než samotný Barrack Obama! Ten samý Barrack Obama, který při své prezidentské kampani prohlásil “Dovolte lidem vědět, kdy je jejich jídlo geneticky upravené – Američané mají právo vědět, co kupují.” Po svém zvolení však na místo toho dosadil na klíčové pozice v oblasti regulace potravin bývalé zaměstnance Monsanta:

  • Do USDA (Ministerstvo zemědělství Spojených států) dosadil jako ředitele Národního institutu pro potraviny a zemědělství (National Institute of Food and Agriculture – NIFA) Rogera Beachyho, bývalého ředitele Danforthského střediska Monsanta.

 

  • Jako zastupujícího komisaře FDA (Úřad pro kontrolu potravin a léčiv) – člověka, který má pod palcem “bezpečnost” potravin – dosadil Obama nechvalně proslulého Michaela Taylora, bývalého vice-prezidenta oddělení Monsanta pro veřejné vztahy. Taylor byl také dříve instrumentální pro schválení geneticky upravených růstových hormonů Monsanta.

 

  • Jako komisaře USDA dosadil guvernéra Iowy, Toma Vilsacka. Vilsack založil národní uskupení Guvernéři jako partneři biotechnologií a obdržel ocenenění Guvernér roku, vydávané Organizací biotechnologického průmyslu, jejímž členem je i Monsanto.

 

  • Jako Reprezentanta pro zemědělský obchod, který pak tlačil GMO k exportu, dosadil Islama Siddiquia, bývalého lobbystu pro Monsanto.

 

  • Jako nového právního zástupce pro USDA dosadil Ramona Romera, který dříve dělal právního poradce pro dalšího korporátního biotechnologického obra – DuPont.

 

  • Dosadil jako novou hlavu USAID (Agentura Spojených států amerických pro mezinárodní rozvoj) Rajiva Shaha, který dříve pracoval na klíčových pozicích pro Nadaci Billa a Melindy Gatesové, která významně financuje vývoj GMO pro zemědělství.

 

 • Nominoval Elenu Kagan do funkce u Nejvyšší soud Spojených států amerických. Kagan, jakožto osoba reprezentující federální vládu před Nejvyšším soudem dříme argumentovala ve prospěch Monsanta ve sporu Monsanto v. Geertson, týkajího se GMO semen.

To dělá z Baracka Obamy nejvíce odhodlaného pro-GMO politika v Americe. Nezapomínejme také, kdo je Obamův hlavní vědecký a technologický poradce – John P. Holdren – muž, který je spoluautorem (druhým spoluautorem je Paul Ehrlich, člen Římského klubu) knihy Ecoscience z roku 1977, která doporučuje vytvoření “planetárního režimu,” který by využíval “globální policejní sílu” k vymáhání totalitních opatření populační kontroly, včetně vynucených potratů a masových sterilizačních programů prováděných skrz potraviny a vodní zásoby, stejně jako povinné implantáty, které by párům zabránily v založení rodiny. Dále stojí za zmínku, že dva z největších Obamových podpůrců – Bill Gates a George Soros – nakoupili v roce 2010 900,000 (Gates) a 500,000 (Soros) akcií Monsanta. Po zhlédnutí videa následuje výlev spravedlivého hněvu Mika Adamse z NaturalNews.com, který výsledky studie předvídal, podobně jako mnoho dalších. Na ty, kteří ale empiricky mívají pravdu lidi nedají – musejí to zkrátka dostat oficiálně, ideálně s razítkem od Monsanta samotného. A ano, Monsanto přesně ví, co dělá. Tato studie je jen nakouknutím klíčovou dírkou. Další studie zjistí ještě horší, mezigenerační důsledky. Budeme čekat i na ně, než se rozhodneme jednat? Článek pak zakončuji nedávnou zprávou o tom, že australští vědci varují před geneticky upravenou pšenicí – rodičům, kteří by jí konzumovali a měli dítě, prý hrozí, že dítě zemře do pěti let od narození – tedy pokud se jejich obavy potvrdí. Tato geneticky modifikovaná pšenice, naštěstí, prozatím nebyla schválena ke komerčnímu použití, ale je ve fázi “otevřeného testování,” čili na nejlepší cestě. Díky práci několika uvědomělých vědců, kteří si dali tu práci a zjistili, oč běží, se tomu nyní snad podaří zabránit. Doufám, že si uvědomujete, že jsme jen pokusné krysy ve volném výběhu, spoutáni neviditelnými řetězy našeho programování. Společnost, která vyráběla chemické zbraně je v naší kuchyni, a jistí zisky (nejen) rakovinotvorného byznysu…

Francouzská studie potvrzuje naše nejhorší obavy ohledně GMO!

[iframe width=”600″ height=”330″ src=”http://dotsub.com/media/abc03ae6-341a-4000-af2f-8ea7b4481900/embed/cze” frameborder=”0″]

 

Ruští vědci, kteří se také obávají efektů GMO, před pár dny oznámili, že provedou svou vlastní verzi výše uvedeného experimentu – a tentokrát v přímém přenosu. Pravděpodobně tedy budeme moci sledovat bujení obřích nádorů v reálném čase. Nechť tyto krysy odpočívají v pokoji… 🙁 Jejich nedobrovolná oběť pravděpodobně pomůže zachránit milióny lidských životů.

NaturalNews.com
21. září, 2012

Debata o bezpečnosti GMO je u konce. Již neexistuje žádná legitimní, vědecká obrana pěstování GM rostlin pro lidskou spotřebu. Jediní lidé, kteří stále ještě lpí na mýtu, že “GMO jsou bezpečné,” jsou vědečtí žoldáci s finančními vazbami na Monsanto a biotechnologický průmysl.

GMO jsou proti-lidskou technologií. Ohrožují pokračování života na naší planetě. Jsou dokonce větší hrozbou, než je ta termojaderné války.

Jak šokující studie (jak pro koho) graficky ukázala, GMO jsou novým thalidomidem. Když krysy jedí GM kukuřici, rozvinou se u nich hrozivé tumory. Sedmdesát procent zemřelo předčasně, a téměř všechny utrpěly z konzumace GMO těžké poškození orgánů. To jsou vědecké závěry první skutečně “dlouhodobé” studie věnující se dopadům GMO na zvířata, a zjištění jsou naprosto děsivá.

Co se nyní odhaluje, je to, že genetické inženýrství mění jídlo v jed.

Vzpomínáte si na thalidomid? Děti rozené bez rukou a s jinými srdce-lámajícími deformacemi? Thalidomid byl protlačen jako “vědecký” a “schválený Úřadem pro kontrolu potravin a léčiv.” Stejnými lži jsou dnes prosazovány GMO: jsou bezpečné. Jsou výživné. Nakrmíme s jimi celý svět! Ale skutečná věda, která nyní vyplouvá na povrch, vykresluje jiný obrázek: GMO pravděpodobně vytvářejí celou generaci obětí rakoviny, kteří mají děsivě zvýšené riziko růstu masivních nádorů prsních žláz způsobené konzumací GMO. To, čeho jsme nyní svědky, by se mohlo ukázat být nejhorší a nejdražší zakopnutí západní vědy: masivní otrava miliard lidí s toxickými rostlinami, které nikdy nebyly řádně testovány.

Jak už bylo řečeno výše, GMO jsou proti-lidskou technologií. A ti, kteří je prosazují, se tak stávají nepřáteli lidského druhu.

Denis Kucinich Monsantu: Američané požadují značení GMO!

[iframe width=”600″ height=”330″ src=”http://dotsub.com/media/00c13e84-996e-42ea-bff5-e1525547f5a4/embed/cze” frameborder=”0″]

GMO nejsou pro lidskou spotřebu kvalifikované

Den za dnem se objevují další a další důkazy o tom, že GMO jsou naprosto a bez pochyb nekvalifikované pro lidskou spotřebu. Francie již spustila vyšetřování, které by mohlo vyústit v zákaz dovozu GM kukuřice. Již dnes je pěstování geneticky modifikovaných organismů ve Francii zakázáno, avšak jejich dovoz je stále povolen, což znamená, že Francie stále přihlíží tomu, jak jsou její občané tráveni dovezenou GM kukuřicí vypěstovanou v Americe.

GMO průmysl, jak asi nikoho nepřekvapí, o žádný nezávislý výzkum ohledně bezpečnosti GMO nestojí. Nechtějí výzkum zahrnující testování dopadů dlouhodobého stravování, a už vůbec nechtějí studie prováděné vědci, které nemohou kontrolovat svými finančními vazbami.

Co chtějí, je ukrývat přítomnost GMO v produktech ujištěním se o tom, že to není zmíněno na obalu. Proto ta opozice biotechnologického průmyslu proti návrhu 37.

Taktiky biotechnologického průmyslu jsou následující:

• SKRÝVAT přítomnost geneticky upravených ingrediencí v potravinách
• FALŠOVAT studie, aby mohl prohlašovat, že GMO jsou bezpečné
• MANIPULOVAT vědeckou debatu uplácením vědců
• ZATLOUKAT, ZATLOUKAT, ZATLOUKAT – ve stylu Tabákového průmyslu, DDT[1], thalidomidu, Agentu Orange a všech dalších věcí, které nás zabíjeli během minulého století.

Monsanto, nyní přezdívané MonSatan, je nejnenáviděnější společností v Americe. Je destruktivní silou, která stojí za lobbováním USDA (Ministerstvo zemědělství Spojených států), FDA (Úřad pro kontrolu potravin a léčiv), vědců a politiků, kteří zradili americkou populaci a podlehli geneticky modifikovaným semenům.

Tato semena, z nichž některá produkují toxické pesticidy přímo uvnitř zrna, jsou formou chemické brutality proti dětem i dospělým. Toto je skutečně “zneužívání dětí” ve své nejhorší podobě. Je to zneužívání nás všech. Jedná se bezpochyby o nejzávažnější zločin – obzvláště, pokud nebude zastaven – proti lidstvu v historii.

Věda na prodej

To je výsledek payola vědy… vědy “na prodej” bohatým korporacím. Téměř všechny studie, které nějakým způsobem dojdou k závěru, že GMO jsou bezpečné, byly uhrazeny biotechnologickým průmyslem. Všechny tyto studie jsou nespolehlivé a s největší pravděpodobností přímo zfalšované. Každý vědec, který provádí “výzkum” pro Monsanto je téměř s naprostou jistotou přinejmenším uplacený… a s ještě větší pravděpodobností šakal pracující pro průmysl smrti.

Korporátní věda je klamná věda. Když jde o dost velkou částku, můžete si klidně koupit vědce, který bude prohlašovat, že kouření cigaret není škodlivé. A to také v 50., 60. a 70. letech udělali. Někteří z těch samých vědců nyní pracují pro společnosti, jako je Monsanto, nabízejíce svůj vědecký podvod tomu, kdo dá nejvíc (což je shodou okolností většinou bohatstvím oplývající korporace).

Není jedu, který by tito vědci nebyli ochotni propagovat jako bezpečný – dokonce můžeme slyšet staré dobré “je to pro vás dobré!” Jejich zlo, ostatně jako každé jiné zlo, nezná hranic. Jejich akce nejsou vedeny žádnou etikou.

Vědci propagující GMO jsou tím nejopovržení-hodnějším humanoidním stvořením, které kdy pochodovalo pro povrchu této planety. Nazývat je “lidmi” je urážkou lidstvu. Jsou PROTI-lidští. Jsou démoničtí. Jsou silami zla, které kráčí mezi námi. Naparují se jako autority, i když v jejich srdcích a duších jsou jen korporátními zbabělci a zrádci lidského pokolení. Aby si naplnili kapsy, jsou ochotni ohrozit budoucnost života na této planetě… A činí tak vědomě a zlovolně. Krmí se smrtí, ničením, utrpením a bolestí. Spojili své síly s biotechnologickým průmyslem právě proto, že vědí, že žádný jiný průmysl není natolik zanořen do čirého zla, jako biotechnologický průmysl. Propagátoři GMO budou lhát, podvádět, krást, falšovat a i masově vraždit tolik lidí, kolik bude potřeba, aby posunuli svou agendu totální světové dominance nad celým potravinovým řetězcem… ať je cena jakákoliv.

Toto je válka na genetické úrovni. A vedle tohoto druhu válčení vypadají kulky, bomby a termojaderné zbraně téměř neškodně. Válka GMO je založena na sebe-replikujícím se genetickém znečištění, které již bylo do životního prostředí vypuštěno, stejně jako do potravinového řetězce a do vašeho těla.

Stovky miliónů zákazníku, kteří jedí GMO, jsou nyní vražděni, s každým jídlem, které pozřou… a nemají o tom ani ponětí. GMO-propagující vědci se vysmívají smrti, kterou působí. Užívají si balamutění lidí, a sledování toho, jak umírají, protože to jejich chorým myslím dává pocit větší moci. S mocí genetické manipulace v jejich rukou mohou seslat veškerou svou nenávist vůči lidstvu a “šikanovat” celý svět s jedy ukrytými v potravinách. Na jejich tváři to vykouzluje úsměv. Je to jejich ultimátní odplata vůči světu – pomalá smrt pro všechny!

Společnost musí zakročit v obraně života na Zemi

Čirá brutalita toho, co GMO průmysl spáchal proti nám – lidstvu – křičí po rozhodné odpovědi. Na něco takového není možné přehnaně reagovat. Žádná kolektivní reakce nejde příliš daleko, když se jedná o průmysl, který celkem doslova ohrožuje základy života na této planetě.

Poslat vládní SWAT teamy do korporátních ředitelství všech společností prodávajících GMO semena a ukončit veškeré jejich operace pod hrozbou použití síly by byla mírná reakce — a naprosto ospravedlněná. Obvinit všechny CEO, vědce, zaměstnance a P.R. řečníky zapojené do GMO z konspirace ke spáchání zločinům proti lidstvu by byl malý, ale důležitý krok k ochraně naší budoucnosti. Rozpuštění všech inkriminovaných společností vládním nařízením a odprodání jejich majetku k financování reparací všem lidem, kteří byli poškozeni, je jen malým krokem potřebným k obraně života.

Pravda je taková, že lidstvo nikdy nebude v bezpečí, dokud nebudou lidé protlačující a produkující GMO za mřížemi, daleko od společnosti a bez možnosti jí opětovně ohrožovat.

To, co Norimberk provedl IG Farben a dalším nacistickým korporacím, které páchaly válečné zločiny, musí nyní provést naše vláda Monsantu a dalším inkriminovaným hráčům biotechnologického průmyslu.

Přišel čas pro rozhodný zásah. Monsanto musí být zastaveno z vůle lidu. Masové trávení našich rodin a dětí zlou, destruktivní korporací, která usiluje o dominování světovému potravinovému řetězci musí být zastaveno.

Debata o GMO skončila. Hrůzy byly odhaleny. Pravda už nemůže být déle ukrývána a reakce veřejnosti již nemůže být zastavena.

Předpověď: Aktivistické útoky na GM semena a na zločince, kteří je prosazují

Éra klamu ohledně GMO je nyní historií. Revoluce toho, co jíme, dorazila. A pokud vlády nezastaví masové trávení našeho světa zlovolnými korporacemi, nepochybuji o tom, že to udělají lidé. Sami nakonec zvolí nezbytné metody pro zastavení tohoto velezla.

Zde předvídám budoucnost — a jen pro záznam, toto NEPODPORUJI — předvídám, že dodávky GM semen farmářům budou přepadány a ničeny aktivisty. Předvídám, že zaměstnanci Monsanta budou veřejně jmenováni a zahanbeni na internetu. Předvídám — ale NESCHVALUJI — že bude vědcům, pracujícím pro Monsanto, vyhrožováno – že budou zastrašováni a dokonce fyzicky napadáni. A opět, já v žádném případě podobné chování neschvaluji ani neomlouvám, ale předvídám jeho nástup, jakožto nevyhnutelnou reakci na nepředstavitelné zlo, které je pácháno GMO průmyslem a veškerými jeho přidruženými konspirátory. “Armáda dvanácti opic” by se mohla stát realitou. (Zhlédněte sci-fi film “12 opic” s Bradem Pittem a Brucem Willisem.)

To, za co tu bojujeme, je ochrana našeho druhu, našeho genetického kódu. Bojujeme za posvátnost života na naší planetě. Ti, kteří ten život ohrožují, musí být zastaveni ve svém útoku. Toto zlo musí být zavřeno zpět do krabice a musíme se ujistit o tom, že nás už nikdy nebude znovu ohrožovat.

Dokonce kongres začíná říkat nahlas to, jak očividně zlé Monsanto je. Včera kongresmen Dennis Kucinich požadoval značení GMO ve svém silném projevu.

Také zhlédněte následující video francouzských vědců, debatujících o groteskně velkých nádorech na krysách, způsobených GMO a Roundupem.

 

Francouzští vědci debatující o tom, jak GMO a Roundup způsobil krysám obří nádory:

Klikněte pro zobrazení videa

[iframe width=”480″ id=”UndisplayedVideo” height=”280″ src=”http://www.naturalnews.tv/e.asp?v=D748613FA611D066CE1A4F1EFD8926F2&s=2″ frameborder=”0″ style=”margin-top:6px; display:none;”]

 

 

Studie francouzských vědců: 70% krysích samiček krmených GM kukuřicí zemřelo předčasně

Stravování geneticky upravené kukuřice a konzumování zbytkového množství RoundUpu – chemického pesticidu vyráběného Monsantem – zapříčinilo u krys růst hrozivě vyhlížejících tumorů, rozsáhlého poškození orgánů a předčasnou smrt. To je závěr nové “šokující” studie, která si posvítila na dlouhodobé efekty konzumace geneticky upravené kukuřice od Monsanta.

Studie byla označena za “nejdůkladnější výzkum, jaký byl kdy na téma ‘zdravotních dopadů stravování geneticky upravených plodin a pesticidu RoundUp na krysy’ vykonán.” Zprávy o děsivých nálezech se šíří jako divoký požár napříč internetem, a zdá se, že i mainstreamová média jsou šokována obrázky krys s mnohačetnými (svou velikostí) groteskními nádory. Nádory tak velkými, že některé krysy měly obtíže se vůbec nadechnout. Britský populární magazín The Grocery napsal “RoundUp Monsanta implikován v nové ‘šokující’ studii rakoviny.”

The Grocery píše, “Vědci zjistili, že krysy vystavené i těm nejmenším množstvím dostaly nádory mateřských žláz a jejich játra a ledviny byly těžce poškozeny již po čtyřech měsících u samečků, a po sedmi měsících u samiček.”

Daily Mail píše, “Nový povyk okolo GMO potravin vypukl, když francouzská studie prohlásila, že krysy krmené kontroverzními rostlinami trpěly nádory.

Daily Mail pokračuje: “Zvířata na GMO dietě trpěly nádory mateřských žláz, stejně jako těžkým poškozením ledvin a jater. Výzkumníci prohlásili, že 50% samečků a 70% samiček zemřelo předčasně, ve srovnání s pouhými 30% a 20% v kontrolní skupině.”

Studie vedená Gilles-Eric Seralinim z Caenské univerzity byla první studií zabývající se dlouhodobými (celoživotními) efekty konzumace GMO. Může vám přijít, že je naprosto omračující, že žádné takové studie nebyly provedeny předtím, než byla GMO kukuřice schválena pro široké využití Ministerstvem zemědělství Spojených států (United States Department of AgricultureUSDA) a Úřadem pro kontrolu potravin a léčiv (Food and Drug AdministrationFDA), ale taková je moc korporátních lobbystů a korporátní nenasytnosti.

Studie byla publikována v Žurnálu potravin a chemické toxikologie (The Food & Chemical Toxicology Journal) a byla odprezentována v Londýně.

Nálezy studie

Zde jsou některé ze “šokujících” nálezů stude:

• Až 50% samečků a 70% samiček zemřelo předčasně.

• Krysy, které popíjely zbytkové množství RoundUpu (úrovně legálně povolené v pitné vodě) utrpěly 200% až 300% nárůst v počtu obřích tumorů.

• Krysy krmené GMO kukuřicí se zbytkovým množstvím RoundUpu utrpěly těžké poškození orgánů včetně poškození jater a ledvin.

• Krysy byly krmené GMO kukuřicí NK603, která je produkovaná Monsantem a pěstovaná napříč Severní Amerikou a která je stravována jak zvířaty, tak lidmi. Toto je stejná kukuřice, která je ve vašich ranních cereáliích a lupíncích.

Daily Mail pokračuje popsáním reakcí na tyto nálezy:

Francouz Jose Bove, více-předseda komise evropského parlamentu pro zemědělství, známý jako zapálený odpůrce GMO, volal po okamžitém zastavení veškerého pěstování a importu GMO do EU. ‘Tato studie konečně ukazuje, že jsme měli pravdu a že musíme urgentně přehodnotit celý proces vyhodnocování (bezpečnosti) GMO,’ prohlásil. ‘Národní a evropské agentury pro bezpečnost potravin musí provést nové studie z veřejných prostředků, aby byla zaručena jejich nestrannost.’ (DailyMail.co.uk)

Přečtěte si abstrakt studie

Název studie je “Srovnání efektů GMO kukuřice ve třech variantách na zdraví savců.” Abstrakt si můžete přečíst zde.

Poznámka: “hepatorenální toxicita” znamená toxicitu pro játra.

Zde jsou některá prohlášení vědců:

“Tento výzkum odhalil výjimečné množství nádorů rozvinutých dříve a agresivněji – obzvláště u samiček. Jsem šokován extrémními negativními dopady na zdraví.” – Dr. Michael Antoniou, molekulární biolog Kingovi univerzity v Londýně.

“Můžeme z konzumace GMO kukuřice stříkané RoundUpem očekávat závažné dopady na lidské zdraví.” – Dr Antoniou.

“Toto je poprvé v historii, kdy byla provedená dlouhodobá studie ohledně konzumace GMO kukuřice, herbicidu RoundUp, nebo kombinace obojího – a výsledky jsou extrémně vážné. U samečků to byly poruchy jater a ledvin, včetně nádorů – a co je ještě horší – u samiček byly nádory mateřských žláz na takové úrovni, že je to extrémně znepokojující; až 80% samiček mělo na konci studie nádory mateřských žláz.” – Patrick Holden, ředitel Nadace pro udržitelné potraviny.

Zhlédněte video “Co je GMO” od Nutivy:
http://www.youtube.com/user/nutiva?feature=watch

Zhlédněte také nové video o GMO od Jeffreyho Smithse:
http://www.geneticroulettemovie.com

Zhlédněte hudební video Health Rangera:
http://www.naturalnews.com/NoGMO.html

Podpořte návrh 37:
www.CArighttoknow.org

Děti narozené rodičům stravující GMO pšenici mohou zemřít před dosažením věku pěti let, varují vědci

Ethan A. Huff
Natural News
20. září, 2012

Australská Organizace Britského společenství národů pro vědecký a průmyslový výzkum (Commonwealth Scientific and Industrial Research OrganizationCSIRO) vyvinula novou variaci geneticky modifikované pšenice, která obsahuje upravený protein a enzym-potlačující mechanismus, který dle některých vědců může způsobit závažné problémy lidským játrům (potlačením onoho enzymu). Nedávná zpráva zkompilovaná několika uznávanými experty na poli genetiky říká, že děti narozené rodičům, kteří konzumují geneticky upravenou verzi pšenice, by mohli zemřít před dosažením věku pěti let.

Toto šokující (Poznámka redakce: opět je to šokující a nikdo to nemohl předvídat, etc. etc. – podobně, jako nikdo nemohl předvídat finanční krizi, že Řecko bude následováno Irskem, Španělskem, Portugalskem, Itálií a Francií… nikdo nemohl předvídat, že neomezené tištění peněz povede k hyperinflaci… zkrátka nikdo nemohl předvídat, že se realita jednoho dne vrátí…) odhalení přichází v době, kdy CSIRO oznámilo, že jí australský Úřad pro regulaci genetických technologií (Office of the Gene Technology Regulator – OGTR) udělil povolení pro otevřené testování geneticky modifikované pšenice a ječmene, které byly upraveny tímto způsobem. Protože technologie přímo inhibuje enzym v pšenici, který je velmi úzce svázán s glykogenem (živočišný škrob – polysacharid produkovaný v játrech), konzumace pšenice nebo ječmene, který obsahuje tyto genetické úpravy, pravděpodobně povede k selhání jater, a posléze ke smrti.

“Pokud tato (technologie) umlčuje stejný typ genu u nás — stejný, jako umlčuje v pšenici — pak děti, které se narodí s tímto enzymem nefunkčním, pravděpodobně zemřou ve věku pěti let,” říká profesor Judy Carman, biochemik a ředitel IHERu Flinderské univerzity, který pomáhal zprávu kompilovat. “A dospělí s tímto problémem se jen stávají víc a víc nemocnými, unavenými, a nakonec onemocní opravdu velice, velice vážně.”

Australští regulátoři schválili otevřené testování potenciálně smrtonosné geneticky modifikované pšenice bez jakéhokoliv důkazu o její bezpečnosti

Carman spolupracoval s Michael Antoniou, molekulárním genetickým expertem z Kings College v Londýně, a profesorem Jackem Heinemannem, vyučujícím genetiku na Canterburské univerzitě, na zkompilování a prezentování těchto velmi závažných obav ohledně bezpečnosti geneticky modifikované pšenice CSIRO pro kritiku veřejnosti a expertů. Dle Heinemanna neexistuje důkaz o tom, že CSIRO vůbec vyhodnocovalo fakt, že jeho GM pšenice by mohla zabránit produkci glykogenu, a OGTR tím očividně vůbec není znepokojeno, vzhledem k tomu, že udělilo skupině povolení pro otevřené testování.

“Zjistili jsme, že molekuly vytvářené v této kukuřici za účelem umlčení jistých genů v kukuřici umí umlčet i lidské geny,” řekl Heinemann během nedávné tiskové konference hostované Nadací pro bezpečné jídlo. “A skrz trávení mohou tyto molekuly vsoupit do lidského těla a teoreticky umlčet naše geny.”

Tiskovou konferenci můžete zhlédnout zde:http://youtu.be/FI7n_caiTvE

Prozatím nebyla GM pšenice CSIRO schválena pro komerční použití, což znamená, že zatím ještě není na našich stolech. Ale vzhledem k tomu, že australské “autority” (Poznámka redakce: nikoliv veřejní zaměstnanci, ale “autority”) tak snadno schválili otevřené testování, aniž by požadovali sebemenší důkaz o její bezpečnosti pro lidskou spotřebu, ukazuje, že jak snadno se geneticky otrávená (Pozn.: geneticky otrávená, na to si snad pořídím copyright :)) potravina může dostat do rukou veřejnosti.

“Pokud CSIRO nemůže bezprostředně a adekvátně reagovat na tyto otázky, budeme volat po tom, aby ukončili veškeré otevřené testování, zastavili plány pro lidské zkoušky a souhlasili s provedením doporučeného bezpečného testování.” řekl Scott Kinnear, ředitel Nadace pro bezpečné jídlo.

Zdroje pro tento článek zahrnují:

http://au.news.yahoo.com

http://gmwatch.org

http://www.naturalnews.com/037170_GM_wheat_liver_failure_GMO.html
Dokument: Svět podle společnosti Monsanto

[iframe width=”600″ height=”330″ src=”http://www.youtube.com/embed/buwb6TMahW0?feature=player_detailpage” frameborder=”0″]

Související články:

Jak spolu souvisí autismus, neurologické poruchy, vakcíny, GMO, MSG a Aspertamin?

 

Text je kompilací několika článků, převážně ze zpravodajského serveru NaturalNews.com

Jiří Bok je člen klubu Reformy.cz

Korekturu provedl Jiří Novák

0
0
votes
Article Rating

Sdílejte přátelům

RELATED ARTICLES

Rusko říká, že má důkazy, že v bio-laboratoři na Ukrajině našlo patogen ptačí chřipky s 40% smrtelností

Rusko obvinilo Spojené státy z experimentování s patogeny ptačí chřipky s 40% smrtností pro lidi v americké bio-laboratoři na Ukrajině. Ruské ministerstvo obrany v pátečním prohlášení tvrdilo,...

Tvořivá společnost a 12000letý cyklus zkázy

Tento článek je navazujícím druhým dílem po následujícím předchozím článku na toto téma: http://reformy.cz/je-tvoriva-spolecnost-kult-zkazy/ Stručné...

Razie na temný web: Europol zatkl skoro 300 podezřelých a zabral 51 milionů € špinavých peněz

Této společné operace se účastnilo devět zemí včetně Německa, Velké Británie a Spojených států. Globální razie na ilegálních obchody...

Most Popular

Demografické změny v Německu s otevřenými hranicemi vyobrazeny na webu spuštěném europoslancem

Německý poslanec Evropského parlamentu spustil interaktivní web využívající statistik z vládních zdrojů, aby vyobrazil demografické změny, k nimž došlo v jeho domovské zemi.

George Soros předal kontrolu nad svým 25miliardovým $ impériem svému synovi Alexovi

Levicový miliardář a mecenáš Demokratů George Soros předává kontrolu nad svým 25 miliardovým $ finančním impériem svému mladšímu synovi Alexovi, který slíbil,...

Zelenskyj oznámil, že ukrajinská protiofenziva proti Rusku oficiálně začala

KYJEV, Ukrajina (AP) – Ukrajinský prezident Volodymyr Zelenskyj v sobotu řekl, že protiofenzivní a defenzivní akce proti Ruským silám už probíhají s tvrzením, že...

O to jde: Německý ekonom ‚varuje‘, vzestup populismu brání imigraci

Vůdčí německý ekonom varoval, že nárůst populismu nejspíš přidusí imigraci do země, kdy tímto prohlášením asi voliče neodstraší. Prezident...

THE EDITORS RECOMMEND

0 0 votes
Article Rating
0
Would love your thoughts, please comment.x