Free Porn
Neděle, 21 července, 2024
Home MULTIKULTURALISMUS Migrace 70 procent Rakušanů říká, že Islám není slučitelný se Západem

70 procent Rakušanů říká, že Islám není slučitelný se Západem

Nová studie ze Salzburské univerzity ukázala, že 70 procent Rakušanů má pocit, že islám prostě není slučitelný se Západním světem.

Studie, která zahrnula 1 200 účastníků, zjistila, že Rakušanům dělá dopad Islámu na jejich zemi velké starosti, kdy 72 procent zachází až tak daleko, že říkají, že muslimové nejsou pro Rakousko kulturním přínosem, hlásí Kronen Zeitung.

Polovina těch, co se studie zúčastnili, říká, by jim vyhovovalo, kdyby se muslimům omezily možnosti praktikovat svoji víru, a skoro tolik jich říká, že mešity by se v Rakousku tolerovat neměly vůbec. Třetina říká, že jsou proti tomu, aby se muslimové zbavovali práv.

Dalších 59 procent říká, že mají strach, že muslimové v Rakousku by mohli být teroristy, a 79 procent souhlasí, že úřady by měly na muslimské komunity bedlivě dohlížet.

V srpnu prohlásil rakouský Úřad pro ochranu ústavy (BVT), tj. agentura domácího zpravodajství této země, že pro tuto zemi je hrozbou číslo jedna nadále islámský terorismus.

BVT poukazovala jako na nebezpečí na bojovníky Islámského státu vracející se ze Středního východu kvůli jejich možným bojovým zkušenostem, které tam mohli nabýt.

Autor této studie sociolog Wolfgang Aschauer si stěžoval, že lidé přehlíží „složitost islámu“, o které má pocit, že se „nedostatečně zdůrazňuje“, a tvrdil, že většina muslimů v Rakousku se snaží do rakouské kultury adaptovat.

Výsledky této studie rovněž komentoval prezident Islámské náboženské komunity Ümit Vural, který řekl: „Jsme součástí celku a chceme tak být vnímáni. Náboženská svoboda je základním právem a lidským právem,“ a vinu za takový přístup lidí svaloval na politická rozhodnutí.

Tato studie přichází jen rok poté, kdy jiný průzkum ukázal, že 84 procent Rakušanů prohlásilo, že by netolerovali migranty, kteří se odmítnou integrovat.

Sean Gallup/Getty Images

CHRIS TOMLINSON

27 Sep 2019

Zdroj: https://www.breitbart.com/europe/2019/09/27/study-70-per-cent-austrians-say-islam-not-compatible-west/

0 0 votes
Article Rating

Sdílejte přátelům

RELATED ARTICLES

Demografické změny v Německu s otevřenými hranicemi vyobrazeny na webu spuštěném europoslancem

Německý poslanec Evropského parlamentu spustil interaktivní web využívající statistik z vládních zdrojů, aby vyobrazil demografické změny, k nimž došlo v jeho domovské zemi.

Podívejte se, jak v japonském parlamentu kvůli imigrační reformě vypukla rvačka

Náhledový obrázek: Japonští zákonodárci se rvou během hlasování o bezpečnostních zákonech v horní komoře parlamentu v Tokiu, ve čtvrtek, 17. září 2015 (AP Photo/Eugene...

‚Neuvěřitelná zrada!‘ Česká opozice volá po mimořádném zasedání poté, co vláda schválila migrační reformu EU

„To je neuvěřitelné selhání naší vlády, která je vůči Bruselu servilní,“ tvrdí vůdce opozice Andrej Babiš. Náhledový obrázek: Bývalý...

Most Popular

Globální průšvih se rozbíhá v České republice, Česko zveřejnilo data vyzrazující smrtonosnost COVID vakcín

Během časů pandemických lockdownů a krátce poté se ozývaly četné hlasy, že se naprosto přehlíží rizika a škody přinesené drakonickými proti-epidemickými opatřeními oproti jejich...

Demografické změny v Německu s otevřenými hranicemi vyobrazeny na webu spuštěném europoslancem

Německý poslanec Evropského parlamentu spustil interaktivní web využívající statistik z vládních zdrojů, aby vyobrazil demografické změny, k nimž došlo v jeho domovské zemi.

George Soros předal kontrolu nad svým 25miliardovým $ impériem svému synovi Alexovi

Levicový miliardář a mecenáš Demokratů George Soros předává kontrolu nad svým 25 miliardovým $ finančním impériem svému mladšímu synovi Alexovi, který slíbil,...

Zelenskyj oznámil, že ukrajinská protiofenziva proti Rusku oficiálně začala

KYJEV, Ukrajina (AP) – Ukrajinský prezident Volodymyr Zelenskyj v sobotu řekl, že protiofenzivní a defenzivní akce proti Ruským silám už probíhají s tvrzením, že...

THE EDITORS RECOMMEND

0 0 votes
Article Rating
0
Would love your thoughts, please comment.x