Autoři

Kromě toho, že Reformy.cz slouží jako platforma pro publikování a překlad zajímavých zahraničních videí, je to také místo, kde publikujeme ty nejzajímavější články od českých a zahraničních autorů. Není náhodou, že mezi autory je značná část buď členy klubu Reformy.cz nebo Strany svobodných občanů a že převládající ideologický proud je libertariánství. Níže najdete odkaz na blogy a na jejich články a videa publikovaná na Reformy.cz.

Čeští autoři:

Zahraniční autoři:

  • Nigel Farage – předseda skupiny Svoboda a demokracie v Evropském parlamentu (EFD) a předseda Strany za nezávislost Velké Británie (UKIP) (články, youtube)
  • Edward Griffin – zakladatel Freedom Force International (od které odvozujeme svojí filosofii a logo). Autor knihy o vzniku americké centrální banky Fed. (články, youtube)
  • Jozef Kollár -předseda klubu poslanců slovenské strany Svoboda a Solidarita, předseda Výboru NR SR pro finance a rozpočet, tímlíder SaS pro veřejné finance a finanční trh, plánovaný host Klubu Reformy.cz
  • Ron Paul – V letech 1976–1977 a 1979–1985 byl členem Kongresu za Texas. V roce 1988 se za Libertariánskou stranu ucházel o prezidentský úřad. V roce 1997 se do Kongresu vrátil, opět za republikány. 11. ledna 2007 ohlásil, že bude uvažovat o kandidatuře na prezidenta USA v roce 2008. V roce 2010 byl znovu zvolen jako kandidát Republikánské strany ve státě Texas spolu s ním uspěl ve volbách do amerického senátu i jeho syn Rand Paul. (články, youtube)
  • Peter Schiff – americký burzovní makléř, ekonom, komentátor a populární video blogger, který se často objevuje v mnoha finančních zpravodajstvích. Schiff je prezidentem Euro Pacific Capital, makléřské firmy založené v roce 1980. (článek)