Free Porn
Pátek, 21 června, 2024
Home NWO Mezinárodní konflikty Al-Kaiída je silnější, než kdy byla. Ukázka výsledku války s terorismem

Al-Kaiída je silnější, než kdy byla. Ukázka výsledku války s terorismem

Teď, když se blížíme dvěma desetiletím po 11.9, kdy ta tzv. „válka s terorismem“ začala, tak se nám uzavírá úplný kruh. Když je kalifát ISIS prý mrtvý a činitelům Pentagonu čím dál víc dochází ospravedlnění pro rozšiřující se americké aktivity na Středním východě na základě oné neustále nafukované hrozby, tak se dovídáme, že al Kaiída je zpátky a přitom silnější, než kdy byla.

A to i přesto, že před pár dny titulky dělala nejednoznačná a nepotvrzená zpráva, že syn Usámy bin Ládina a jeho nástupce v roli šéfa této teroristické organizace Hamza bin Ládin by měl být údajně mrtev.

Bloomberg cituje zprávu ministerstva zahraničí z tohoto týdne, v níž se praví, že al-Kaiída se „přestavuje“ a jeví se jako „silnější, než kdy byla.“

Al Kaiída a její pobočky zůstává pořád stejnou hrozbou USA, „jakou vždy byla“, když se teď tato teroristická skupina přebudovala, zatímco USA a další země se soustřeďovaly na zničení Islámského státu v Iráku a v Sýrii, uvedl činitel ministerstva zahraničí.

„Al-Kaiída v posledních několika letech postupovala strategicky a trpělivě,“ řekl ve čtvrtek na briefingu ve Washingtonu Nahtan Sales, koordinátor boje proti terorismu na ministerstvu zahraničí. „Bylo to tak, že zatímco ISIS na sebe stahovala veškerou sílu protiteroristického boje celého světa, tak se al-Kaiída trpělivě rekonstruovala. A dnes vidíme al-Kaiídu, která je tak silná jako nikdy.“

Přitom však není žádným tajemstvím, že americké zpravodajství ve skutečnosti roky zařizovalo, aby pobočky al-Kaiídy, které působily v Sýrii, rostly, když je zásobovali zbraněmi a technikou, dokonce v roce 2015 přímo koordinovali zabrání Idlibu al-Kaiídou, což v minulosti přiznávala i řada oficiálních „expertů“ na terorismus. Od Sýrie přes Jemen až po Afriku, všude al-Kaiída zjevně roste, jako by to probíhalo ve vakuu.

„Vidíme, jak filiálky al-Kaiídy smrtonosně působí po celém světě, včetně Somálska, kde al-Shabab provádí pravidelné útoky jak uvnitř Somálska, tak rovněž začíná útočit na své sousedy, zvláště Keňu,“ pokračoval Sales ve zprávě Bloomberg.

Ale ne všichni z hlavních mediálních platforem baští tu povídačku, že Amerika je tak nějak zapojená do věčného zápasu s džihádistickými teroristy, předkládané jako boj „dobra se zlem“, kdy USA jsou vždy na té správné straně historie.

Americká kandidátka na prezidentskou nominaci za Demokratickou stranu Tulsi Gabbard, proti které zahájila média hysterickou kampaň, o které se říká, že Impérium jde po Tulsi to vidí jinak, jak vidíme na videu z její debaty prezidentských kandidátů.

Všem nám lhali. Je to zrada. Je to zrada Amerického lidu, je to zrada mě, je to zrada mých spolubojovníků v ozbrojených silách, všem nám lhali.

O všem, že Saddám Hussein má zbraně hromadného ničení, že spolupracuje s al-Kaiídou, a to představuje hrozbu Americkému lidu. Po 11.9 jsem poslouchala, že je to, aby chránili naši zemi, a že po těch osudových dnech půjdou po těch, co na nás útočí, což si vyžádalo životy tisíců Američanů.

Problém je ale v tom, že dokonce i ještě náš současný prezident pokračuje v té naší zradě. My bychom měli jít po al-Kaiídě, ale teď už celé roky nejenže vůbec po al-Kaiídě nejdeme, a ta je dnes silnější, než byla 11.9, přičemž ovšem náš prezident na místech jako Sýrie a Jemen v úzké součinnosti se Saúdskou Arábií dokonce al-Kaiídu podporuje.

Takže utracené biliony dolarů, ztracené tisíce životů, Střední východ nestabilnější, než kdy byl, a sem jsme se v roce 2019 dostali s tím, že nám vyhrožují stejně jako v roce 2003 před útokem na Irák, že je nutno vést válku s „nově přebudovanou“ al-Kaiídou.

Na úvodním obrázku američtí k al-Kaiídě náležející „umírnění“ rebelové v Sýrii Zdroj obrázku: Freedom House

by Tyler Durden

Sat, 08/03/2019 – 14:25

Zdroj: https://www.zerohedge.com/news/2019-08-02/al-qaeda-stronger-ever-war-terror-redux

0 0 votes
Article Rating

Sdílejte přátelům

RELATED ARTICLES

George Soros předal kontrolu nad svým 25miliardovým $ impériem svému synovi Alexovi

Levicový miliardář a mecenáš Demokratů George Soros předává kontrolu nad svým 25 miliardovým $ finančním impériem svému mladšímu synovi Alexovi, který slíbil,...

Zelenskyj oznámil, že ukrajinská protiofenziva proti Rusku oficiálně začala

KYJEV, Ukrajina (AP) – Ukrajinský prezident Volodymyr Zelenskyj v sobotu řekl, že protiofenzivní a defenzivní akce proti Ruským silám už probíhají s tvrzením, že...

Masakr tanků Leopard 2 a BVP Bradley v Záporoží (video)

9. června zveřejnila ruská média video ukazující drsnou porážku, kterou o den dříve kyjevské síly utrpěly při pokusu o postup u vesnice...

Most Popular

Demografické změny v Německu s otevřenými hranicemi vyobrazeny na webu spuštěném europoslancem

Německý poslanec Evropského parlamentu spustil interaktivní web využívající statistik z vládních zdrojů, aby vyobrazil demografické změny, k nimž došlo v jeho domovské zemi.

George Soros předal kontrolu nad svým 25miliardovým $ impériem svému synovi Alexovi

Levicový miliardář a mecenáš Demokratů George Soros předává kontrolu nad svým 25 miliardovým $ finančním impériem svému mladšímu synovi Alexovi, který slíbil,...

Zelenskyj oznámil, že ukrajinská protiofenziva proti Rusku oficiálně začala

KYJEV, Ukrajina (AP) – Ukrajinský prezident Volodymyr Zelenskyj v sobotu řekl, že protiofenzivní a defenzivní akce proti Ruským silám už probíhají s tvrzením, že...

O to jde: Německý ekonom ‚varuje‘, vzestup populismu brání imigraci

Vůdčí německý ekonom varoval, že nárůst populismu nejspíš přidusí imigraci do země, kdy tímto prohlášením asi voliče neodstraší. Prezident...

THE EDITORS RECOMMEND

0 0 votes
Article Rating
0
Would love your thoughts, please comment.x