Středa, 22 května, 2024
Home NWO Cenzura a informační manipulace Americký vládnoucí režim se nebojí dezinformací, bojí se pravdy

Americký vládnoucí režim se nebojí dezinformací, bojí se pravdy

Líčit své kritiky jako teroristy a hrozbu pro prý nejmocnější a nejsofistikovanější policejní stát v historii světa s nejdelšími prsty není samozřejmě o obhajobě demokracie nebo o ochraně pravdy – je to o zastrašování demokratické opozice, aby mlčela a podvolila se oficiální povídačce.

V Americe Joe Bidena se pokouší zrušit i moderátora pořadů Joe Rogana s tím, že jde o protiteroristickou politiku.

To proto, že naše vládnoucí třída ve jménu „obrany demokracie“ klasifikuje ty, kdo zpochybňují režim v jakékoliv významné záležitosti, jako hrozbu vlasti a slibuje, že s nimi podle toho zatočí.

Naše vládnoucí elity se pustily do otevřené války proti ideozločinům, kterou přinejmenším od událostí na Kapitolu s protesty z 6. ledna 2021 proti Bidenovým volebním manipulacím maskují jako protiteroristickou misi.

V rámci těchto snah nedávno Ministerstvo domácí bezpečnosti (DHS) k odstrašování od svobodného vyjadřování vydalo Poradní bulletin pro národní protiteroristický systém.

Ten tvrdí, že USA se nachází v „prostředí vystupňovaných hrozeb rozdmychávaných řadou faktorů včetně internetového prostředí plného falešných nebo zavádějících povídaček a konspiračních teorií a jiných forem dezinformací, zavádějících informací a nepatřičných informací.“

Zde je něco o tom novém newspeaku z bulletinu Ministerstva domácí bezpečnosti o domácím terorismu, co by mohlo mít potenciálně důsledky pro kohokoliv, kdo zpochybňuje vládní instituce. https://t.co/JcJrfgUbn2

— Robert F. Kennedy Jr (@RobertKennedyJr) February 11, 2022

Podle tohoto bulletinu je jedním z největších přispěvatelů k tomuto současnému „prostředí hrozeb rozsáhlé šíření falešných nebo zavádějících povídaček o COVID-19 na internetu.“

Takže to vypadá, že Bidenova administrativa považuje za takové hrozby třeba kšeftování s invermectinem, chlemtání tequily, podporu Bernie Sanderse pro Rogana zpochybňujícího vládní oblbování, který je proto tedy veřejným nepřítelem číslo jedna.

Rogan se krátce po hostitelství odpadlíků od COVIDOVÉHO katechismu jako Dr. Peter McCullough a tehdy z internetu vyhozený Robert Malone ve svém podcastu ocitl sám jako terč kampaně za zrušení na internetu zosnované už odepsanými hudebníky, doktory pokrokových pseudověd a nikoliv medicíny a korporátními médii, jejichž věrohodnost znemožnil.

Ale nebyly to jen tyhle už odkecané partičky.

Nebyl to nikdo menší než prezident USA, jeho tisková tajemnice a ministr zdravotnictví, kdo se připojili k džihádu proti Roganovi, kdy volali po válce s COVIDOVÝMI „dezinformacemi a zavádějícími informacemi.“

Tahle snaha vypadala poněkud křivácky. Dobře víme, jak lze brát vážně postoje vlády „k dezinformacím a k zavádějícím informacím“ o COVIDU, protože podle jejich vlastních standardů jsou Bílý dům a jeho mediální hlásné trouby těmi nejproduktivnějším šiřiteli „dezinformací“.

Vláda nakonec vycouvala skoro ze všech aspektů postojů ke koronaviru na jejích sociálních médiích, které se používaly k banování lidí na internetu. Neudělala to, protože se změnila „věda“, ale udělala to, protože se změnila politika.

Bidenův Bílý dům tvrdí, že jeho kritici jsou nebezpeční nikoliv pro veřejnost, nýbrž pro jeho nadvládu, protože jestli je jeho vláda ekvivalentem americké demokracie samotné, tak je hlavní epidemiolog Dr. Anthony Fauci vědou samotnou.

Jak tvrdí ten protiteroristický bulletin, tak hlavním klíčovým tahounem „vyvolávajícím toto vypjaté prostředí hrozeb“, je to „šíření falešných či zavádějících povídaček, které zasévají rozkoly nebo podrývají důvěru veřejnosti v americké vládní instituce.“

Je přeci jedno, co udělaly ty vládní instituce samotné, aby zasely rozkoly nebo podvrátily důvěru veřejnosti, jako třeba řekněme, když vyzývaly Twitter a Facebook, aby lidi cenzurovaly.

Jsou to kritici, disidenti, ti, co nemají žádný monopol k donucování nebo rozpočet mnoha tisíc miliard dolarů, kdo jsou skutečnou pohromou.

Bulletin uvádí další potenciální hrozbu „falešné nebo zavádějící povídačky o nepodložených rozsáhlých volebních podvodech“, čímž živí povídačku o „vzpouře“, která je v těžišti snah o perzekuci ideozločinců, spolu s čímž přezírá vlastní činnosti Demokratů erodující poctivost voleb, které zdevastovaly důvěru v systém.

I předchozí bulletiny z Bidenovy éry se podobně zaměřovaly na COVID-19 a poctivost voleb, ale ten poslední přišel s novým blafem, když tvrdí, že volání po násilí bylo podníceno i hněvem „kvůli evakuaci a přesídlení Afghánců po stažení USA z Afghánistánu.“

Takže to není jen otázka přínosnosti masek nebo povinného očkování, nebo skepticismu k bezpečnosti voleb s masovým poštovním hlasováním, ale i pochybností o moudrosti zabydlení neprověřených uprchlíků z líhně terorismu v dalekém zapadákově doprostřed vaší čtvrti, kvůli čemu se můžete dostat do problému s policejním státem.

Tento bulletin hrozeb podobně jako jeho o nic méně znepokojiví předchůdci přirozeně vychází z Národní strategie boje s domácím terorismem Bidenovy administrativy první svého druhu.

Tato strategie vyzývá k boji proti dlouhodobým přispěvatelům k domácímu terorismu opatřeními jako:

„Zvyšováním víry ve vládu a řešením extrémní polarizace rozdmychávané krizí dezinformací a zavádějících informací… Budeme pracovat na nalezení způsobů boje s vlivem a dopady nebezpečných konspiračních teorií, které by mohl otevřít brány teroristickému násilí.“

Spojování projevů, které nejsou v souladu s katechismem režimu, s terorismem a používat to jako záminku k dozoru nad myšlením pomocí „Ministerstva pravdy“ působícího v našem národně bezpečnostním a zákon prosazujícím aparátu, to je prý „protiteroristická“ politika.

Líčit své kritiky jako teroristy a hrozbu pro prý nejmocnější a nejsofistikovanější policejní stát v historii světa s nejdelšími prsty není samozřejmě o obhajobě demokracie nebo o ochraně pravdy – je to o zastrašování demokratické opozice, aby mlčela a podvolila se oficiální povídačce.

Režim si evidentně myslí, že si musí v Americe udržet monopol nad myšlením, protože jinak si neudrží monopol moci.

Joe Rogan ten monopol ohrozil a tudíž představuje nebezpečí. Způsobil hrozbu vyvěrající z hostů v pořadu, kteří zpochybňovali věrohodnost režimu ve všech ohledech spojených s COVIDEM a miliony lidí to poslouchaly.

Také Trump a jeho spojenci podobě ten monopol ohrožovali a tudíž představují nebezpečí. Ti byli považováni za teroristy a pořád jsou, jelikož sněmovní komise k 6. lednu má plnou pravomoc federální vlády je vyšetřovat, odposlouchávat jejich komunikaci a auditovat jednání.

Proč? Trump a jeho spojenci vyhlásili krach režimu, oznamovali nezpochybnitelné pravdy, které u Američanů rezonovaly, aby zdůvodnili své postoje a podpořili politiky zaměřené na nápravu toho krachu, což by ale podvrátilo moc vládnoucích elit.

I ti nejmírnější a nenásilní obhájci protestů z 6. ledna teď čelí extrémním, hyper-zpolitizovaným stíháním. Ta probíhají jako příkladná, nikoliv protože by představovali hrozbu pro moc režimu, kterou je nutno brát vážně, ale jako signál milionům mírumilovných patriotických Američanů, kteří by se mohli prosadit přes své kolektivní vyjadřování, uplatňováním svých zájmů a přes volby.

To samé platí pro rodiče pobouřené proti-vědeckými a škodlivými politikami COVID-19 a kteří jsou příliš kritičtí k rasové teorii, kterou se indoktrinuje ve školách. Ministerstvo spravedlnosti už jim pohrozilo, že s nimi bude zacházet jako s džihádisty, ne proto, že by byli džihádisty, nýbrž proto, že rodiče, kteří jsou si vědomi zkorumpovaného monopolu všemocných školských institucí, by mohli tento monopol zlomit a skoncovat s kariérami politiků, kteří je podporovali. Ty je proto nutno odstrašit.

Ta válka s ideozločiny není o levici nebo pravici. Je o tom, kdo vládne, jestli suverénní lid nebo elity, které se uráčily nad námi panovat.

Vládnoucí třída, tj. ti, co se prohlašují za „obránce demokracie“, vidí občany, jestli nalevo nebo napravo, jak se vzpouzí jejich agendě, a odmítá se mírumilovně zabývat řešením jejich starostí. Místo toho je prohlašuje za teroristickou hrozbu a perzekuuje je pomocí veškeré veřejné moci a stejně smýšlející části soukromého sektoru.

Vládnoucí třída se neděsí dezinformací a zavádějících informací. Má hrůzu před pravdou, zvláště pravdou o své vlastní prohnilosti, korupci a nekompetenci, která vyvolává pochybnosti o její autoritě.

Tím pro nás zůstává otázka: když jsou všichni, od prezidentů nevyznávajících doktrínu přes moderátory kuriózních pořadů až po starostlivé rodiče považováni za existenční hrozbu režimu, tak jak je ten režim vlastně silný?

BY TYLER DURDEN

SATURDAY, FEB 19, 2022 – 05:00 AM

Authored by Ben Weingarten,

Zdroj: https://www.zerohedge.com/geopolitical/americas-ruling-regime-doesnt-fear-disinformation-it-fears-truth

5 1 vote
Article Rating

Sdílejte přátelům

RELATED ARTICLES

Demografické změny v Německu s otevřenými hranicemi vyobrazeny na webu spuštěném europoslancem

Německý poslanec Evropského parlamentu spustil interaktivní web využívající statistik z vládních zdrojů, aby vyobrazil demografické změny, k nimž došlo v jeho domovské zemi.

George Soros předal kontrolu nad svým 25miliardovým $ impériem svému synovi Alexovi

Levicový miliardář a mecenáš Demokratů George Soros předává kontrolu nad svým 25 miliardovým $ finančním impériem svému mladšímu synovi Alexovi, který slíbil,...

Zelenskyj oznámil, že ukrajinská protiofenziva proti Rusku oficiálně začala

KYJEV, Ukrajina (AP) – Ukrajinský prezident Volodymyr Zelenskyj v sobotu řekl, že protiofenzivní a defenzivní akce proti Ruským silám už probíhají s tvrzením, že...

Most Popular

Demografické změny v Německu s otevřenými hranicemi vyobrazeny na webu spuštěném europoslancem

Německý poslanec Evropského parlamentu spustil interaktivní web využívající statistik z vládních zdrojů, aby vyobrazil demografické změny, k nimž došlo v jeho domovské zemi.

George Soros předal kontrolu nad svým 25miliardovým $ impériem svému synovi Alexovi

Levicový miliardář a mecenáš Demokratů George Soros předává kontrolu nad svým 25 miliardovým $ finančním impériem svému mladšímu synovi Alexovi, který slíbil,...

Zelenskyj oznámil, že ukrajinská protiofenziva proti Rusku oficiálně začala

KYJEV, Ukrajina (AP) – Ukrajinský prezident Volodymyr Zelenskyj v sobotu řekl, že protiofenzivní a defenzivní akce proti Ruským silám už probíhají s tvrzením, že...

O to jde: Německý ekonom ‚varuje‘, vzestup populismu brání imigraci

Vůdčí německý ekonom varoval, že nárůst populismu nejspíš přidusí imigraci do země, kdy tímto prohlášením asi voliče neodstraší. Prezident...

THE EDITORS RECOMMEND

0 0 votes
Article Rating
0
Would love your thoughts, please comment.x