Free Porn
Úterý, 16 července, 2024
Home Nezařazené Australani čelí obrovským pokutám za zločin "nelichotivého projevu o uhlíkových daních"

Australani čelí obrovským pokutám za zločin “nelichotivého projevu o uhlíkových daních”

Velice nepopulární australská uhlíková daň, vychvalovaná prezidentem Barakem Obamou jako model pro celý svět, která vejde v platnost 1. července 2012, má být vymáhána spolu se zákony, které zakazují majitelům podniků vinit uhlíkovou daň jakožto příčinu narůstajících cen. Na myšlenkové zločince, kteří tak učiní, čeká pokuta v přepočtu až do výše přes 21,7 milionu korun.[1]

“Obchody a restaurace by mohly čelit pokutě až $1.1 millionu australských dolarů, pokud číšníci nebo prodávající chybně obviní uhlíkovou daň za nárůst cen nebo zveličí její dopad,” informuje Daily Telegraph.

Podle místopředsedy ACCC[2] Dr. Michaela Schapera, varování platí na “komentáře utrousené pracovníky po telefonu[3], přímo v obchodu nebo na jednáních. Také platí pro reklamu, nálepky na produktech, webové stránky, hlasové zprávy, smlouvy a vyjednávání smluv.”

Toto drakonické opatření bude vymáháno týmy “uhlíkových policistů”, kteří budou chodit ulicemi a provádět bleskové inspekce podniků, aby se ujistili, že nijak protizákoně nezmiňují uhlíkovou daň.

Charakterizace nesouhlasu s uhlíkovou daní jako kriminálního činu jasně ukazuje, že opatření schválené minulý rok zachází mnohem, mnohem dál, než je pouhé donucení největších 500 australských firem k placení $23.78 (přes 470 Kč) za každou tunu CO2. Systém má být integrován do obchodování s uhlíkovými povolenkami do roku 2015.

Nejenže budou Australané skalpováni narůstajícími cenami všeho od energie po potraviny, teď budou ještě majitelé malých podniků zastrašováni do mlčení, až budou muset platit a účtovat víc za nepostradatelné zboží. Ceny energií napříč Austrálií dramaticky vzrůstaly již během minulého roku.

Poté, co minulý rok prošel australským federálním parlamentem zákon o uhlíkové dani, se vláda začala “snažit vymazat jakýkoliv nesouhlas s pracovní příležitosti ničící legislativou,” píše Miranda Devine.

“Je to všechno velmi orwellovské: daň, jejíž jméno nesmíme vyslovit. Již teď platíme za hysterii okolo klimatické změny, která svírá Australii již celé desetiletí.”

“Ale bez ohledu na to, jak orwellovské taktiky používají, bez ohledu na to, kolik “uhlíkových policistů” je vysláno do kadeřnických salónů, aby vyslýchali kadeřníky ohledně přesné povahy jejich důvodů pro zvyšování cen, pravda zůstává: Austrálie se dostala do předpeklí, vynucujíce uhlíkovou daň, která potopí podniky, způsobí zbytečné těžkosti rodinám a sváže Australany ještě těsněji s vládními sociálními dávkami.”

“A brzy budeme posílat miliardy do zámoří, abychom nakoupili bezcenné kusy papíru nazvané uhlíkové povolenky. Investiční bankéři, právníci a obchodníci s povolenkami zbohatnou, stejně jako známí šmelináři a podvodníci, kteří jsou připraveni strčit kyblík pod vládní pípu čepující peníze daňových poplatníků.”

Přestože Barack Obama byl z větší části donucen uhlíkovou daň pro Američany opustit, stejně jako zaměřování uhelných elektráren pro likvidaci skrz EPA[4] mandáty, tak minulý rok vychvaloval australský systém jako “dobrý pro svět.”

Jak je dokumentováno zde, celý podvod s uhlíkovou daní je monumentální úmyslné překroucení pravdy, které nedělá nic pro pomoc životnímu prostředí, a to i pokud věříte hysterii točící se okolo klimatické změny. Hlavním cílem je nacpání kapes ‘uhlíkových miliardářů’ jako je Al Gore a Maurice Strong, deindustrializace a naprostá kontrola toho, co zůstane.

Obamova podpora pro australskou uhlíkovou daň není překvapivá vzhledem k tomu, že byl “instrumentální pro vývoj a spuštění soukromé Chicagské klimatické burzy” skrz miliony dolarů v dotacích od Joyce Foundation (nadace), které Obama předsedal jako její ředitel.

Schémata uhlíkových povolenek jsou přímo spojená s brutálním vyhošťováním lidí zemí třetího světa, jako je Honduras a Uganda, a v některých případech dokonce jejich chladnokrevným vyvražděním. Západní korporace vydělávají miliardy ze zabavených území a jejich používáním pro pěstování stromů (tvorba takzvaných “uhlíkových jímek”) výměnou za lukrativní uhlíkové povolenky, které jsou pak prodávány společnostem podléhajícím uhlíkovým zákonům, jako jsou ty v Austrálii.

[1] Kurz koruny vůči australskému dolaru byl v době psaní článku přibližně 19,81. 1 100 000 * 19,81 = 21 791 000 Kč

[2] ACCC – Australian Competition & Consumer Commision (Australská komise pro konkurenci a spotřebitele) je “nezávislý” regulátor, který vymáhá dodržování práv a závazků podniků, monitoruje ceny a zárověň plní funkci antimonopolního úřadu.

[3] Všem do tváře – monitorujeme o čem si telefonujete a budeme vás za to trestat! Lepší nadpis článku by možná byl “Austrálie podlehla totalitnímu puči, svoboda projevu se chýlí ke konci”

[4] EPA – Environmental Protection Agency (americká Agentura na ochranu životního prostředí) Její neoficiální prací je systematická deindustrializace Spojených států skrz implementaci Agendy 21.

 
Jiří Bok je člen klubu Reformy.cz

Jádro článku pochází z InfoWars.com od Paul Joseph Watsona.

Zdroje tohoto článku zahrnují Divizi OSN pro udržitelný rozvoj a Australskou komisi pro konkurenci a spotřebitele

0
0
votes
Article Rating

Sdílejte přátelům

RELATED ARTICLES

Liberlend u lobističkim dokumentima SAD, Vojvodina glavni partner te „države“

VESTI Autor:Radio Slobodna Evropa20. jul. 202217:3912 komentara Izvor: N1 Poluostrvo od sedam kvadratnih kilometara na reci Dunav...

Sedláci v Itálii, Španělsku a Polsku se přidávají k holandským protestům: „Nejsme otroci“

Sedláci v Itálii, Španělsku a Polsku se přidali k holandským sedlákům, aby protestovali proti ‚Zeleným‘ vládním regulacím, které decimují jejich průmysl, když je nutí...

Předurčená k válce?

Přemysl Janýr, Vídeň, březen 2022 Europe: Destined for Conflict? (Evropa: předurčená ke konfliktu?) byl titul referátu, který přednesl George...

Most Popular

Demografické změny v Německu s otevřenými hranicemi vyobrazeny na webu spuštěném europoslancem

Německý poslanec Evropského parlamentu spustil interaktivní web využívající statistik z vládních zdrojů, aby vyobrazil demografické změny, k nimž došlo v jeho domovské zemi.

George Soros předal kontrolu nad svým 25miliardovým $ impériem svému synovi Alexovi

Levicový miliardář a mecenáš Demokratů George Soros předává kontrolu nad svým 25 miliardovým $ finančním impériem svému mladšímu synovi Alexovi, který slíbil,...

Zelenskyj oznámil, že ukrajinská protiofenziva proti Rusku oficiálně začala

KYJEV, Ukrajina (AP) – Ukrajinský prezident Volodymyr Zelenskyj v sobotu řekl, že protiofenzivní a defenzivní akce proti Ruským silám už probíhají s tvrzením, že...

O to jde: Německý ekonom ‚varuje‘, vzestup populismu brání imigraci

Vůdčí německý ekonom varoval, že nárůst populismu nejspíš přidusí imigraci do země, kdy tímto prohlášením asi voliče neodstraší. Prezident...

THE EDITORS RECOMMEND

0 0 votes
Article Rating
0
Would love your thoughts, please comment.x