Free Porn
Sobota, 13 července, 2024
Home NWO Mezinárodní konflikty Biden má jedinou šanci na vítězství v zinscenování útoku pod falešnou vlajkou

Biden má jedinou šanci na vítězství v zinscenování útoku pod falešnou vlajkou

Černošská revoluce běží v USA na plné obrátky. V následujících šedesáti dnech budeme vystaveni největšímu politickému show na Zemi, jelikož Demokraté a jejích politiko-vodiči z Davoské hordy budou protlačovat největší lež od vynálezu Klimatické změny.

Události roku 2020 se prodírají ke klimaxu tohoto příběhu, který skončí jediným výsledkem – spornými volbami, které po příchodu volebních výsledků 3. listopadu přiživí pokusy o puč.

A když je to tak, potom je už teď zjevný plán na zinscenování falešné vlajky kolem voleb jako prostředku pro nejpravděpodobnější výrobu volebních výsledků dostatečně blízkých žádoucím, aby tím byla podpořena taková aktivita.

Nejsem jediný, kdo v tomto okamžiku smýšlí tímto způsobem. Dopisovatel pro Fort Russ Joaquin Flores minulý týden přemítal podobně.

S tím, jak se průzkumy posouvají ve prospěch Donalda Trumpa a demokratická kampaň se točí kolem vyfantazírovaných pohádek, kdy však po tom manipulačním obrazu skutečnosti Demokraté nechají Joe Bidena blábolit dostatečně dlouho, aby lidé viděli, jak už mentálně zdegeneroval, tak jsem téměř přesvědčen, že to je pravděpodobné.

Barevné revoluce se rozvíjí v předpověditelných fázích. První fází je zničení lokální ekonomiky. Obvykle to znamená, že Federální rezervy a americké ministerstvo financí stáhne tuhou monetární politikou a sankcemi dostupné dolary, aby byla v cílové zemi vytvořena masová nezaměstnanost.

Pak poté, co neziskovky položí ideologické základy pro revoluci, se rozdmýchá násilí ze strany mládeže, která je ekonomickou zkázou nad-proporcionálně postižena. Použije se ta nejdostupnější záminka. V USA to znamená rozdmýchat rasismus a nenávist k ‚bohatým‘.

Vyberte si barvu, pod níž je sjednotíte, v tomto případě černou, a obviňujte vůdce z každé jednotlivé ošklivé věci, k níž dojde, i když ty jsou obvykle prací agentů provokatérů, kteří zesilují organickou frustraci do cílených útoků, které jsou pak médii protlačovány do novinových zpráv.

Je-li vůdce hloupý, jedná jako typický paranoidní diktátor potlačováním násilí, což z něj činí snadnou kořist médii, které ho označují za diktátora.

Pak už je přivést dav do hlavního města snadné, protože teď už je lidí moc na to, aby to mohla policie efektivně zvládnout, a potenciál pro násilnosti vře až tak, že vyvření do puče je velice reálné.

Všechno to funguje, pokud se k tomu přidají oligarchové, kteří v cílové zemi dirigují politický systém. V USA je z reakcí všech mamutích korporací zjevné, že toto poselství přijímají. Vzpomeňte, jak to nedávno kvůli nedostatečnému sponzorství takových korporací v Bělorusku selhalo.

Podíváme-li se, jak se Demokraté na tyto volby stavějí do pozic, je jasné, že si připravují půdu pro právě takový výsledek po volebním dnu.

Využili karantény, aby vytvořili armádu před-připravených protestujících, nevidí žádnou jinou možnost a mají jen nepatrnou naději na budoucnost.

Všechnu pomoc zaměřili na střední třídu, aby se jim vedlo dobře během vrcholu volební kampaně, přičemž zablokovali jakoukoliv další pomoc, ač ministerstvo financí vytáhlo skoro 2 biliony $ nasazené na podporu a stimuly.

Média bez ustání rozdmýchával strach z COVID-19, aby dotlačila voliče uvažovat o poslání svých hlasů poštou (nebo vytvořit iluzi, že k tomu dojde), aby se zpozdila certifikace těchto voleb o volební noc.

Ale místo toho, co od něj čekali, prezident Trump nejednal způsobem, jakým měl. Zvládl ten chaos jako federalista přesně tak, jak to od něj chtěla většina Američanů. Ač k tomu měl pravomoci, zdržoval vyslání federálních vojsk do měst nepokojů, aby vysvékl do naha to počínání místních správ, které byly těm násilnostem nápomocné.

Nezavedl kvůli COVID-19 celonárodní karantény a drakonická omezení, místo toho nabízel pomoc a umožnil, aby ho data nakonec potvrdila do té míry, že teď už i Centrum pro kontrolu chorob vycouvalo z tvrzení o tom, jak je ten virus ve skutečnosti nebezpečný.

A jeho odpůrci např. v New Yorku teď vypadají jako prolhaní, od reality odtržení vrahové vlastní babičky.

Nakonec převládla únava z krize a lidé se přizpůsobili novým podmínkám a nejhorší části jejich strachu už uvadly. A i když se nedívají na nová data, tak si dostatečně uvědomují náklady, které to přivodilo, a že je čas pohnout se svými životy.

To se teď vynořuje z dat z průzkumů, i když je to pořád vysoce podezřelé. A to pro volby 3. listopadu umisťuje Trumpa na sedačku řidiče. K dnešku to vypadá, jako by tyto volby měl prohrát.

A přesto Demokraté trvají na tom, že volby nebudou rozhodnuty v den voleb. Ve skutečnosti je zjevné, že klohní povídačku, že Trump jen předstírá, že o volební noc vyhraje, ale ve skutečnosti záplava písemných hlasů během několika dnů změní výsledek voleb.

Samozřejmě, že to může vybuchnout do tváře desetiletí volebních statistik, kdy výsledek voleb je témě určitě rozhodnut v době spočítání 25% voličů a lze z toho vypočítat míry, jak to dopadne.

Zpráva od Axios vytyčuje, co můžeme očekávat.

Vrcholná firma datových analýz pro Demokraty řekla „Axios na HBO“, že je vysoce pravděpodobné, že to o volební noc bude vypadat, že prezident Trump zvítězil – potenciálně s lavinovitou převahou – i když nakonec prohraje, až se sečtou všechny hlasy.

Jaký je v tom význam: Demokraté budou nejspíš hlasovat poštou častěji než Republikáni, neboť se bojí koronaviru a bude trvat dny, pokud ne týdny, než se započtou. To znamená, že Trump díky Republikánům shrábne téměř všechny jejich hlasy, takže by za volební noc nasbíral velké volební kolegium a lidové hlasy…

Podle čísel: Podle jedné skupiny modelových scénářů by Trump mohl o volební noc získat předpokládané vedení 408-130 hlasů voličstva, pokud by bylo započteno 15% hlasů poštou.

A to mi dělá největší starosti. Protože pokud všechny ty přípravné práce selžou a Trump jasně zvítězí ve vítězství volebního kolegia, tak plánují sklízet hlasy během následujících dnů, a hledat, jak by to mohlo dynamicky posunout věci ve prospěch Bidena mezi teď a potom, aby to udrželo volby dost blízko tomu, aby podle nich šlo prohlásit, že volby byly ukradené?

Jak bude probíhat více násilí.

Máme dva týdny do Obléhání Bílého domu, co má začít 17. září. Organizují to Adbusters, což je přední partner George Sorose v páchání zločinů, dále David Brock a Na médiích v Americe záleží, kdy Obležení Bílého domu plánuje 50 dní protestů na Lafayette Square ve Washingtonu D.C., a údajně budou protestovat proti tomu, jak prezident Trump ‚krade volby‘.

To je na míru střiženy recept pro orgie násilí ve stylu Majdanu v národní metropoli, aby se tam vytvořila událost útoku pod falešnou vlajkou, která se ošklivě obrátí proti Trumpovi. Vždyť vzpomeňte na snajpry na střechách, co stříleli jak protestující, tak policajty, když to bylo v roce 2014 na náměstí Majdan v Kyjevě podobné.

D.C. není stát. Nepodléhá stejným předpisům jako státy, kde to mají na starost guvernéři. Trump může a podle mého názoru by měl v rámci strategie převzít nad D.C. kontrolu, aby udržel možnost násilí na minimu. Starostka D.C. Muriel Bowser po násilnostech na Republikánském národním konventu se pokouší vycouvat ze své podpory protestujících, kdy naléhá na prokurátora USA v D.C, aby ty lidi, co policie zatkla, obvinil.

Tím se Bowser veřejně pokouší Trumpa udržet, aby neděla přesně to, co jsem právě říkal, že by dělat měl. Protože když se v městech loupilo a pálilo, tak demokratičtí politici ve svých obvodech ztráceli úctu, takže už jim nezbývají žádné politické nohy, na které by se mohli postavit.

Guvernér Andrew Cuomo v New Yorku na tiskové konferenci řekl, že chce-li Trump spočinout nohou v tomto státě, tak by si s sebou měl přivést armádu, což odpovídá rozvratné činnosti, přičemž je ovšem případ téměř všech významných Demokratů při jejich prohlášeních v uplynulých šesti měsících.

„Jestli si myslí, že se bude procházet ulicemi New Yorku, tak by si s sebou měl přivést nejlépe armádu. Newyorčané s ním nechtějí mít nic společného,“ řekl tento Demokrat, což jsou čisto čisté výhrůžky nejvyššímu veliteli.

Mezitím je Cuomo už cílem vyšetřování ministerstva spravedlnosti za své řízení krize COVID-19, spolu s čímž Trump z tohoto stáhl federální financování, čímž podnítil Cuomovo silácké předvádění se.

Mezitím mluvčí Nancy Pelosi Republikány nazvala „domácími nepřáteli státu,“ což je vyjádření ve stylu, z jakého se nelze vykroutit. Demokraté a Hluboký stát USA jsou odhodláni jakkoliv všemi nezbytnými prostředky  Trumpa odstranit z úřadu.

Nemyslím si, že po událostech v Kenosha máme nejhorší násilnosti za sebou. Myslím, že to nejhorší je před námi.

Konec formuláře

by Tyler Durden

Fri, 09/04/2020 – 21:05

Authored by Tom Luongo via The Strategic Culture Foundation,

Zdroj: https://www.zerohedge.com/political/luongo-false-flag-bidens-only-chance-win

5 1 vote
Article Rating

Sdílejte přátelům

RELATED ARTICLES

Demografické změny v Německu s otevřenými hranicemi vyobrazeny na webu spuštěném europoslancem

Německý poslanec Evropského parlamentu spustil interaktivní web využívající statistik z vládních zdrojů, aby vyobrazil demografické změny, k nimž došlo v jeho domovské zemi.

George Soros předal kontrolu nad svým 25miliardovým $ impériem svému synovi Alexovi

Levicový miliardář a mecenáš Demokratů George Soros předává kontrolu nad svým 25 miliardovým $ finančním impériem svému mladšímu synovi Alexovi, který slíbil,...

Zelenskyj oznámil, že ukrajinská protiofenziva proti Rusku oficiálně začala

KYJEV, Ukrajina (AP) – Ukrajinský prezident Volodymyr Zelenskyj v sobotu řekl, že protiofenzivní a defenzivní akce proti Ruským silám už probíhají s tvrzením, že...

Most Popular

Demografické změny v Německu s otevřenými hranicemi vyobrazeny na webu spuštěném europoslancem

Německý poslanec Evropského parlamentu spustil interaktivní web využívající statistik z vládních zdrojů, aby vyobrazil demografické změny, k nimž došlo v jeho domovské zemi.

George Soros předal kontrolu nad svým 25miliardovým $ impériem svému synovi Alexovi

Levicový miliardář a mecenáš Demokratů George Soros předává kontrolu nad svým 25 miliardovým $ finančním impériem svému mladšímu synovi Alexovi, který slíbil,...

Zelenskyj oznámil, že ukrajinská protiofenziva proti Rusku oficiálně začala

KYJEV, Ukrajina (AP) – Ukrajinský prezident Volodymyr Zelenskyj v sobotu řekl, že protiofenzivní a defenzivní akce proti Ruským silám už probíhají s tvrzením, že...

O to jde: Německý ekonom ‚varuje‘, vzestup populismu brání imigraci

Vůdčí německý ekonom varoval, že nárůst populismu nejspíš přidusí imigraci do země, kdy tímto prohlášením asi voliče neodstraší. Prezident...

THE EDITORS RECOMMEND

0 0 votes
Article Rating
0
Would love your thoughts, please comment.x