Free Porn
Pátek, 19 července, 2024
Home Nezařazené Utekla agenda Bilderbergu: válka a boj s alternativními médií

Utekla agenda Bilderbergu: válka a boj s alternativními médií

Ve středu korporátní média informovala, že CIA staví na Středním východě tajnou leteckou základnu, aby ji využívala pro útoky ozbrojených dronů na al Kaiídu v Jemenu a plnocenné rozšíření zinscenované války ze Středního východu do arabského Maghribu v Africe (dron je bezpilotní útočný letoun pozn. redakce). Tahle následující reportáž je o tom, že al Kaiída se přesunula do hlavního města jihovýchodní provincie Jemenu a varovala vládní činitele, aby utekli nebo je čeká odplata, jak hlásí New York Times.

Tyto manévry al Kaiídy v Jemenu a zprávy o plánech CIA na eskalaci války dronů do Afriky následují jen několik dnů po slovech, že elita plánuje rozšíření zinscenované války proti teroru.  Minulý týden v St. Moritzi ve Švýcarsku zdroje insiderů ze shromáždění Bilderberg odhalily, že globalisté pracují na rozšíření války po celém regionu.

Elita chce „velkou krvavou válku na Středním východě, která bude zahrnovat všechny země kromě Izraele, který je chráněn,“ řekl 9. června Alexi Jonesovi veterán lovu na Bilderbergy Jim Tucker. Velká válka, poznamenal, pomůže úsilí elit o vyhnání cen ropy nahoru a uvalení dalšího ekonomického tlaku na mizející střední třídu v Americe.

K dalšímu vývoji poukazujícímu na rozšiřování války patří to, že ve čtvrtek Pentagon vyslal ke středomořskému pobřeží Sýrie válečné lodě.

V současnosti ceny ropy padají. Ropa Brent a US ceny ropy ve středu prudce spadly z pětitýdenního maxima, ale projekce pro ně jsou, že budou dlouhodobě významně stoupat. Nestabilita na Středním východě nakonec ceny vyžene daleko výše. Finanční ředitel v Rio de Janeiro sídlící Petrobras Brasileiro Almir Barbassa na tyto průmyslové predikce reagoval, když v březnu řekl, že konflikt v Libyi a tzv. „Arabské jaro“ vyženou ceny výše.

Podle insiderů Bilderbergu eskalace cen benzínu a ropy nakonec americký lid dovede na pozice podpory válek na Středním východě, kde se produkuje většina světové ropy.

I přes tyto předpovědi oznámila ve středu skupina Sněmovny reprezentantů z obou stran, že podávají na Obamu žalobu za jeho ilegální neústavní obcházení Kongresu, když schválil US vojenskou akci proti Libyi. „Co se týče války v Libyi, věříme, že byl porušen zákon. Požádali jsme soudy, aby konaly k ochraně amerického lidu před důsledky těchto ilegálních politik,“ řekl reprezentant Denis Kucinich, demokrat z Ohia.

Mluvčí Sněmovny John A. Boener presidenta Obamu v úterý varoval, že pokud nezíská od Kongresu autorizaci pro své vysílání vojsk do Libye, tak bude porušovat Rezoluci o válečném zmocnění.

Insideři Bilderbergu minulý týden odhalili, že globální elita má obavy ze vzrůstu kongresové opozice vůči nekonečným válkám a děsí se, že by mohlo dojít ke krokům stažení z vojenských akcí v regionu. CIA plány na rozšíření války do Jemenu a nakonec do Somálska a Afriky Kongresu odhalují rostoucí trend nestoudných pokusů o neústavní vojenské aktivity. Elita je rozhodnuta jednat, než jim to zákonodárci a americký lid zatrhnou.

Ignorujíc lavinovitě rostoucí opozici, Pentagon a Obamova administrativa zase přistupují k vojenské aktivitě proti al Kaiídě sídlící v Jemenu na Arabském poloostrově, kterou „považují za nejnaléhavější teroristickou hrozbu pro Ameriku,“ jak tvrdí Associated Press. „Existují konzistentní zprávy o spojení mezi al Kaiídou sídlící v Jemenu a al Šababem za Adenským zálivem v Somálsku. A to by se mohlo prohloubit, pokud jemenská vláda ztratí další kontrolu nad svými pobřežními oblastmi,“ hlásila ve středu AP.

Kromě rozšiřování války proti teroru – a devastujících účinků, jaké to nadále má na USA a globální ekonomiku – odhalily Tuckerovy skuliny minulý týden, že elitě dělají starosti alternativní média a jejich rostoucí dopad na poslušnost korporátních médií při dodržování scénáře proválečné propagandy.

Globální elita si uvědomuje, že musí dát alternativním médiím náhubek a zahnat americký lid zpět do kruhů propagandy korporátních médií, pokud tedy chtějí udusit odpor k jejich plánům na vytvoření řádu z chaosu prostřednictvím války a také utlumit ekonomiku a přikročit k uvalení globalistického ekonomického schématu s globální měnou a high-tech autoritářským policejním státem.

Současná posedlost korporátních médií hackingem je součástí propagandistického úsilí o přesvědčení Američanů, že neregulovaný internet nekontrolovaný a bez dohledu vlády je pro moderní civilizaci s jejími energetickými a infrastrukturními sítěmi hrozbou. Stínové a mysteriózní skupiny jako LulzSec a Anonymus jsou v přední linií tohoto úsilí o zastrašení amerického lidu, jehož většina nechápe, že takové „hackerské kolektivy“ ve skutečnosti nepředstavují pro korporátní a vládní sítě žádnou vážnou hrozbu, alespoň ne takovou, vůči níž by uplatňovaná bezpečnostní opatření byly adekvátní.

Nově se vynořujícím trendem je omezování přístupu na internet pod pláštíkem autorských práv. Minulý měsíc byla schválena EU strategie práv intelektuálního vlastnictví, politika uvalování odpovědnosti za pirátství na ISP (poskytovatele internetu), čímž je budou nutit, aby trestali uživatele, aniž by do toho vstupovaly soudy či poroty. Španělsko, Irsko a Británie se nedávno rozhodly pirátství řešit přes omezování přístupů.

Ve Spojených státech by mohl „Zákon o boji proti on-line porušování a kopírování“ zmocnit Ministerstvo spravedlnosti, aby webové stránky zavíralo či k nim blokovalo přístup, shledá-li, že „se věnují aktivitám narušování.“ Ministerstvo spravedlnosti to ve skutečnosti už nesčetněkrát provedlo. Koncem května se ministerstvo spravedlnosti přesunulo od zavírání stránek kvůli pirátství vůči copyrightu na zavírání stránek hazardních hráčů. Tento precedens ponechává vládě otevřené dveře pro zavírání i dalších stránek nespojovaných s kriminální či domněle kriminální aktivitou.

V únoru vláda zavřela několik webovek za odkazy k materiálům s autorskými právy, což vytváří nebezpečný precedent. Společnost Rojadirecta podala u soudu v New Yorku stížnost s tvrzením, že vláda porušila První dodatek ústavy a udala celou řadu předchozích případů, kdy byl materiál bez ospravedlnění zabaven.

Zákon o OCHRANĚ IP, který Kongres zavedl, uzákoňuje možnost zabavení domény, blokování ISP, cenzuru internetových vyhledávačů a další drsné vládní zákony a to vše pod záminkou prevence porušování autorských práv. Jak dlouho bude trvat, než vláda prohlásí odkazy na novinové články a další informace za chování „věnující se porušování práv“ a začne s procesem zavírání webových stránek alternativních médií? Nejednoznačnost tohoto zákona může zastrašit poskytovatele a služby hostingu, aby neposkytovali služby žádné aktivitě, o které by vládní byrokraté mohli rozhodnout, že porušuje autorské právo.

Zákon by rovněž mohl zabránit zobrazování v vyhledávačích  a on-line kreditním kartám a platebním službám k webovým stránkám, o kterých nějaký uředníck prohlásí, že jsou „darebné“ a kriminální.

Zákon o OCHRANĚ IP je v současnosti zaměřena na zahraniční webové stránky, ale v rámci nově se vynořujícího trendu je to jeden z těch, které nakonec ničivě dopadnou na všechny internetové aktivity.

Spousta legislativy pro kyberbepečnost je určena k tomu, aby s porušujícími webovými stránkami mohlo být zacházeno jako s teroristickou aktivitou. Koncem května oznámil Pentagon, že počítačoví vetřelci ze zahraničí jsou odteďka považováni za vykonavatele válečného aktu proti Spojeným státům a bude se na ně reagovat konvenčními vojenskými silami.

Loni Pentagon ustanovil nové velitelství vedené generálem Keith B. Alexandrem, ředitelem NSA, aby konsolidovalo internetové obrané a útočné aktivity. Alexander loni v listopadu řekl Washington Post, že nové technologie si žádají takový manévrovací prostor, aby mohl zřídit „plné spektrum“ operací v kyberprostoru.

Nikoliv náhodou jsou aktivistické webové stránky jako Anonymous považovány za přední linii kyber-teroristické hrozby proti Spojeným státům. Mysteriózní hackeři z LulzSec převzali odpovědnost za útoky na různé stránky včetně US Senátu, výrobce her Bethesda Software (producenta takových titulů jako Brink, Doom a Quake), Sony BMG, bezpečnostní firmy Unveillance, Nintendo, a Atlanta pobočky spojence FBI InfraGard.

„LulzSec nebo lidé jako oni jsou budoucností hackování na Netu. A stane se to opravdu hnusné, než se to povede zlepšit – jestli se to vůbec zlepší,“ tvrdí InfoWorld.

Nikdo opravdu neví, co je LulzSec opravdu zač. Je však dost podezřelé, že tato skupina zvýšila své hackovací aktivity během období, kdy Kongresem prochází spousta zákonů o kyberbezpečnosti.

Minulý týden řekl generální prokurátor Eric Holder, že kyberbezpečnost je pro ministerstvo spravedlnosti jednou z vrcholných priorit. „Jsem hrdý, že tato práce je – a zůstane – vrcholnou prioritou nejen osobně pro mě, ale pro naše národní ministerstvo spravedlnosti i pro tuto administrativu na úrovni vládního kabinetu,“ řekl tento první národní četník.

Vláda a vládnoucí elity, kteří se minulý týden sešli ve Švýcarsku, pomalu ale jistě utahují smyčku kolem internetu a brzy pro alternativní zpravodajství toto médium učiní neudržitelným.

Vysoko na jejich seznamu priorit je schopnost vést destruktivní a nekonečnou válku pro zisk a za získání řádu z chaosu – v současnosti proti vzdorovitým muslimům na Středním východě – a dále udržovat nyní probíhající ekonomický úpadek, a to všechno bez vtíravého vměšování alternativních médií, která budou nakonec charakterizována jako LulzSec teroristé a zavedena na neustále rostoucí seznam cílů Pentagonu.

Zdroj: http://www.prisonplanet.com/insider-leaks-reveal-full-bilderberg-agenda-on-war-and-alternative-media.html

Kurt Nimmo
Prison Planet.com
Thursday, June 16, 2011

Přeložil Miroslav P pro NWOO, opravil Vít Jedlička

Kam dál:

0
0
votes
Article Rating

Sdílejte přátelům

RELATED ARTICLES

Liberlend u lobističkim dokumentima SAD, Vojvodina glavni partner te „države“

VESTI Autor:Radio Slobodna Evropa20. jul. 202217:3912 komentara Izvor: N1 Poluostrvo od sedam kvadratnih kilometara na reci Dunav...

Sedláci v Itálii, Španělsku a Polsku se přidávají k holandským protestům: „Nejsme otroci“

Sedláci v Itálii, Španělsku a Polsku se přidali k holandským sedlákům, aby protestovali proti ‚Zeleným‘ vládním regulacím, které decimují jejich průmysl, když je nutí...

Předurčená k válce?

Přemysl Janýr, Vídeň, březen 2022 Europe: Destined for Conflict? (Evropa: předurčená ke konfliktu?) byl titul referátu, který přednesl George...

Most Popular

Demografické změny v Německu s otevřenými hranicemi vyobrazeny na webu spuštěném europoslancem

Německý poslanec Evropského parlamentu spustil interaktivní web využívající statistik z vládních zdrojů, aby vyobrazil demografické změny, k nimž došlo v jeho domovské zemi.

George Soros předal kontrolu nad svým 25miliardovým $ impériem svému synovi Alexovi

Levicový miliardář a mecenáš Demokratů George Soros předává kontrolu nad svým 25 miliardovým $ finančním impériem svému mladšímu synovi Alexovi, který slíbil,...

Zelenskyj oznámil, že ukrajinská protiofenziva proti Rusku oficiálně začala

KYJEV, Ukrajina (AP) – Ukrajinský prezident Volodymyr Zelenskyj v sobotu řekl, že protiofenzivní a defenzivní akce proti Ruským silám už probíhají s tvrzením, že...

O to jde: Německý ekonom ‚varuje‘, vzestup populismu brání imigraci

Vůdčí německý ekonom varoval, že nárůst populismu nejspíš přidusí imigraci do země, kdy tímto prohlášením asi voliče neodstraší. Prezident...

THE EDITORS RECOMMEND

0 0 votes
Article Rating
113
0
Would love your thoughts, please comment.x