Čtvrtek, 1 prosince, 2022
Home NWO Mezinárodní konflikty Bratranec Muammara Kaddáfího žaluje Hillary Clinton za „zničení Libye“

Bratranec Muammara Kaddáfího žaluje Hillary Clinton za „zničení Libye“

Politický činitel libyjské Fronty národního zápasu Ahmed Gaddaf al-Dam v pondělí oznámil, že spustil první kroky k žalobě bývalé kandidátky na prezidenta USA a někdejší ministryně zahraničí Hillary Clinton za obvinění z šíření zkázy a podpory terorismu v Libyi.

Tento bratranec zesnulého libyjského prezidenta plukovníka Muammara Kaddáfího v exkluzivním interview s ruským Sputnikem řekl, že pověřil svůj právní tým, aby tuto bývalou ministryni zahraničí USA žalovali.

Gaddaf al-Dam dodal, že právnímu týmu poskytl další dokumenty, které nebyly ministerstvem zahraničí USA zveřejněny, k žalobě na Hillary Clinton za obvinění z šíření zkázy a podpory z terorismu v Libyi.

Žádné další podrobnosti zveřejněny nebyly a není ani jasné, kde byla ta žaloba podána.

Hillary Clinton byla ministryní zahraničí za amerického prezidenta Baracka Obamy, kdy v roce 2011 NATO intervenovalo do Libyjské občanské války.

Libyjský prezident Muammar Kaddáfí byl nucen pod těžkým bombardováním NATO v roce 2011 uprchnout z Tripolisu a hledat útočiště v blízkém městě Sirta, kde ho později chytily protivládní síly a následně ho jeho věznitelé zabili.

Níže proslulé video, kde Hillary s hlasitým chechtotem jásá nad zavražděním Kaddáfího.

https://www.youtube.com/watch?v=6DXDU48RHLU&feature=emb_err_woyt

Libye od roku 2011 zažila spoustu svářících se vlád a milicí snažících se uchvátit kontrolu nad ropnými zdroji země, které ve stavu vypuklé anarchie zůstávaly kriticky důležité, přičemž zažila i vzestup ISIS a trhu s otroky, což tam niky předtím neexistovalo.

Náhledový obrázek: Ahmed Gaddaf al-Dam, bratranec bývalého libyjského prezidenta Muammara Kaddáfího, via Reuters.

by Tyler Durden

Wed, 10/14/2020 – 18:45

Via AlMasdarNews.com,

Zdroj: https://www.zerohedge.com/geopolitical/muammar-gaddafis-cousin-sue-hillary-clinton-destroying-libya

0 0 votes
Article Rating

Sdílejte přátelům

RELATED ARTICLES

Holandská vláda sedlákům zruší 3 000 farem, aby vyhověla Zeleným předpisům EU

Tato vláda vyčlenila 24,3 miliardy € na kompenzace podnikům za jejich plánované vyvlastnění a zrušení provozu tohoto soukromého vlastnictví.

Školy vyznávající zásluhy, férovost a rovnost by měly zvítězit nad těmi vyznávajícími diverzitu, rovnost a inkluzivitu

Před asi stoletím rozběhli „pokrokoví“ uchvácení amerického vzdělávacího systému. Chtěli vymýtit individualismus, který byl vždy puncem lidského charakteru, aby tak lidé byli...

20 států NATO je už hrozně vysátých z neustálého posílání zbraní na Ukrajinu

Dvě třetiny Severoatlantické obranné organizace (NATO) si už posíláním zbraní Kyjevu vybrakovaly sklady, tvrdí činitel této aliance. Už i větší státy NATO...

Most Popular

Kdo vraždí krypto-milionáře?

Jsou nejdůležitější pionýři průmyslu krypto-měn něčím cílem? Právě jsme se dověděli, že zemřel 53letý miliardář krypto-měn jménem Vyacheslav Taran a je to...

2 miliony migrantů se přes noc stanou občany, Německo znásobuje úsilí o velkou výměnu obyvatel

Nový německý zákon o občanství radikálně Německo transformuje na generace. Německo se blíží k úplnému přetvoření zákonů o občanství a...

Holandská vláda sedlákům zruší 3 000 farem, aby vyhověla Zeleným předpisům EU

Tato vláda vyčlenila 24,3 miliardy € na kompenzace podnikům za jejich plánované vyvlastnění a zrušení provozu tohoto soukromého vlastnictví.

Bidenův gender-fluidní šéf jaderného úřadu obviněn z trestného činu krádeže

Vedoucí činitel Ministerstva energetiky vedoucí jaderný úřad byl obviněn z trestného činu krádeže, neboť na letišti v Minneapolis v září ukradl zavazadlo a krátce nato...

THE EDITORS RECOMMEND

0 0 votes
Article Rating
0
Would love your thoughts, please comment.x