Čtvrtek, 25 dubna, 2024
Home MULTIKULTURALISMUS Britská policie asi změní výraz „islamistický terorismus“ na „vírou odůvodněný terorismus“

Britská policie asi změní výraz „islamistický terorismus“ na „vírou odůvodněný terorismus“

Na základě požadavků muslimských zájmových organizací.

Policie v Británii říká, že usiluje o zrušení termínu „islamistický terorismus“ a o jeho nahrazení termínem „vírou odůvodněný terorismus,“ neboť za to lobbovala muslimská organizace.

„Tuto reformu si vyžádala muslimská policejní organizace, která oficiální používání výrazů jako „islamista“ a „džihádista“ obviňuje z negativního vnímání a ze stereotypů, z diskriminace z islamofobie,“ referuje London Times.

Podle této zpráva o dané záležitosti během on-line akce za účasti přeživších, akademiků a aktivistických skupin minulý měsíc diskutoval asistent komisař Neil Basu, tedy národní náčelník protiteroristických politik.

Navrhovány byly také termíny jako „teroristé zneužívají náboženskou motivaci“ a „přívrženci ideologie Usámy bin Ládina,“ že by mohly nahradit „islamistický terorismus,“ přičemž slovo „džihádista“ by se mělo také naprosto zrušit.

Respondenti na Twitteru si stěžovali, že změna tohoto termínu je jen flagrantním pokusem skrývat realitu o převážně terorismus táhnoucí ideologii.

„Takže místo přesného portrétu pachatelů, tak kvůli velkému tsunami PC valících se na názor veřejnosti pomýšlí na kalení vody! Už nastal čas, aby nám došlo, že ne úplně vše, co se v dnešní době říká, se prohlašuje se zlovolnou zaujatostí,“ poznamenal jeden.

„Politická korektnost takovýto typ problémů NEVYŘEŠÍ,“ dodal další.

„Proč policie prostě jen nezačne dělat svoji práci a nepřestane se zatahovat do politické korektnosti,“ řekl další.

Paul Joseph Watson
PrisonPlanet.com
July 20, 2020

Zdroj: https://www.prisonplanet.com/uk-police-may-change-islamist-terrorism-to-faith-claimed-terrorism.html

3 1 vote
Article Rating

Sdílejte přátelům

RELATED ARTICLES

Demografické změny v Německu s otevřenými hranicemi vyobrazeny na webu spuštěném europoslancem

Německý poslanec Evropského parlamentu spustil interaktivní web využívající statistik z vládních zdrojů, aby vyobrazil demografické změny, k nimž došlo v jeho domovské zemi.

Podívejte se, jak v japonském parlamentu kvůli imigrační reformě vypukla rvačka

Náhledový obrázek: Japonští zákonodárci se rvou během hlasování o bezpečnostních zákonech v horní komoře parlamentu v Tokiu, ve čtvrtek, 17. září 2015 (AP Photo/Eugene...

‚Neuvěřitelná zrada!‘ Česká opozice volá po mimořádném zasedání poté, co vláda schválila migrační reformu EU

„To je neuvěřitelné selhání naší vlády, která je vůči Bruselu servilní,“ tvrdí vůdce opozice Andrej Babiš. Náhledový obrázek: Bývalý...

Most Popular

Demografické změny v Německu s otevřenými hranicemi vyobrazeny na webu spuštěném europoslancem

Německý poslanec Evropského parlamentu spustil interaktivní web využívající statistik z vládních zdrojů, aby vyobrazil demografické změny, k nimž došlo v jeho domovské zemi.

George Soros předal kontrolu nad svým 25miliardovým $ impériem svému synovi Alexovi

Levicový miliardář a mecenáš Demokratů George Soros předává kontrolu nad svým 25 miliardovým $ finančním impériem svému mladšímu synovi Alexovi, který slíbil,...

Zelenskyj oznámil, že ukrajinská protiofenziva proti Rusku oficiálně začala

KYJEV, Ukrajina (AP) – Ukrajinský prezident Volodymyr Zelenskyj v sobotu řekl, že protiofenzivní a defenzivní akce proti Ruským silám už probíhají s tvrzením, že...

O to jde: Německý ekonom ‚varuje‘, vzestup populismu brání imigraci

Vůdčí německý ekonom varoval, že nárůst populismu nejspíš přidusí imigraci do země, kdy tímto prohlášením asi voliče neodstraší. Prezident...

THE EDITORS RECOMMEND

0 0 votes
Article Rating
0
Would love your thoughts, please comment.x