Pátek, 3 února, 2023
Home MULTIKULTURALISMUS Britská policie asi změní výraz „islamistický terorismus“ na „vírou odůvodněný terorismus“

Britská policie asi změní výraz „islamistický terorismus“ na „vírou odůvodněný terorismus“

Na základě požadavků muslimských zájmových organizací.

Policie v Británii říká, že usiluje o zrušení termínu „islamistický terorismus“ a o jeho nahrazení termínem „vírou odůvodněný terorismus,“ neboť za to lobbovala muslimská organizace.

„Tuto reformu si vyžádala muslimská policejní organizace, která oficiální používání výrazů jako „islamista“ a „džihádista“ obviňuje z negativního vnímání a ze stereotypů, z diskriminace z islamofobie,“ referuje London Times.

Podle této zpráva o dané záležitosti během on-line akce za účasti přeživších, akademiků a aktivistických skupin minulý měsíc diskutoval asistent komisař Neil Basu, tedy národní náčelník protiteroristických politik.

Navrhovány byly také termíny jako „teroristé zneužívají náboženskou motivaci“ a „přívrženci ideologie Usámy bin Ládina,“ že by mohly nahradit „islamistický terorismus,“ přičemž slovo „džihádista“ by se mělo také naprosto zrušit.

Respondenti na Twitteru si stěžovali, že změna tohoto termínu je jen flagrantním pokusem skrývat realitu o převážně terorismus táhnoucí ideologii.

„Takže místo přesného portrétu pachatelů, tak kvůli velkému tsunami PC valících se na názor veřejnosti pomýšlí na kalení vody! Už nastal čas, aby nám došlo, že ne úplně vše, co se v dnešní době říká, se prohlašuje se zlovolnou zaujatostí,“ poznamenal jeden.

„Politická korektnost takovýto typ problémů NEVYŘEŠÍ,“ dodal další.

„Proč policie prostě jen nezačne dělat svoji práci a nepřestane se zatahovat do politické korektnosti,“ řekl další.

Paul Joseph Watson
PrisonPlanet.com
July 20, 2020

Zdroj: https://www.prisonplanet.com/uk-police-may-change-islamist-terrorism-to-faith-claimed-terrorism.html

3 1 vote
Article Rating

Sdílejte přátelům

RELATED ARTICLES

Na Maďarsko migranti dále útočí, tento rok jich to zkusilo už 5 500

Maďarsko nezažívá pokles pokusů migrantů, jaký se v zimě očekával, a v posledním roce se potýká s nárůstem pokusů o překročení hranice, sdělil Orbánův šéf-poradce.

Německá strana Zelených vyměňuje svého vlastního ministra spravedlnosti, bílého muže, za černošku bez diplomu z práva nebo politické zkušenosti

Po kontroverzním případu mají bílí muži z německé strany Zelených důvod ke strachu, že je kvůli barvě jejich kůže a pohlaví vyhodí.

EU odmítá Itálii ukáznit, když si neziskovky taxi dovozu migrantů stěžují na její kontrolu hranic

Neziskovky provozující taxi dovozy migrantů podaly k Evropské unii stížnost na novou pohraniční kontrolu Itálie, Unie ale říká, že nezasáhne.

Most Popular

Volební kampaň gmail.com

Přemysl Janýr, Vídeň, únor 2023 18. ledna, několik dní před prezidentskými volbami, jsem z nepolitické skupiny přátel obdržel mail s protibabišovským...

Objektivnost musí pryč, mediální vůdci volají po skoncování s objektivní žurnalistikou

Předtím jsme už diskutovali o hnutí v žurnalistických školách za odstranění principů objektivnosti v žurnalistice. Novým svorníkem médií je agitační žurnalistika, i když průzkumy...

Cenový šok teprve začíná, německý průmysl platí za energie o 40% více než před energetickou krizí

V srpnu 2022 publikoval guru na repo-sazby Zoltan Pozsar fascinující graf předvádějící jako „2 biliony $ Německem produkované hodnoty závisí na 20 miliardách...

Ukrajinský náměstek ministra zahraničí žádá o Německé ponorky k napadání ruských lodí

Andrij Melnyk chce německé ponorky použít k „vykopání Ruské flotily z Černého moře“. Náhledový obrázek: Německá ponorka typu 212A v přístavu...

THE EDITORS RECOMMEND

0 0 votes
Article Rating
0
Would love your thoughts, please comment.x