Free Porn
Čtvrtek, 25 července, 2024
Home MULTIKULTURALISMUS Migrace Bývalý generální ředitel švédského průmyslového gigantu Scania varuje, že Švédsko směřuje k...

Bývalý generální ředitel švédského průmyslového gigantu Scania varuje, že Švédsko směřuje k občanské válce

Asi bude zapotřebí ozbrojené síly k potlačení nepokojů v migračních oblastech.

Bývalý generální ředitel výrobce náklaďáků Scania varoval, že Švédsko kvůli nekontrolované masové migraci směřuje k občanské válce.

Tento podnikatel Leif Östling v interview se Swebbty řekl, že příchod tolika nových migrantů, které se nepodařilo integrovat do švédské společnosti, vytvořil úrodnou půdu pro násilné nepokoje.

„Zatím jsme nabrali příliš mnoho lidí zvenku. A teď je máme. Ti, kdo přišli ze Středního východu a z Afriky, žijí ve společnosti, kterou jsme my opustili před skoro stovkou let,“ řekl.

V mnoha švédských městech raketově vyrostly útoky granáty, kdy z většiny z těchto nepokojů obviňují gangy migrantů. Rostou i sexuální zločiny a násilná kriminalita.

Östling zdůrazňoval problémy s integrací, když poukazoval na vlastní zkušenosti s vedením Scanie, v níž 90 ze sta somálských migrantů najatých k práci v této společnosti bylo vyhozeno nebo propuštěno, protože buď nebyli schopni chodit do práce včas, nebo pracovat v týmu.

Östling si myslí, že „předávání znalostí“ nezbytné pro to, aby si migranti poradili se Švédskou společností, by mohl trvat generace, než se povede.

Tento podnikatel říkal, že doufá, že problémy této země by mohly být vyřešeny do 10 let, ale jestli se to nepovede, mohla by z toho vykypět občanská válka, kvůli čemuž bude nutno povolat ozbrojené síly, aby si poradily s násilnými nepokoji v migračních oblastech.

Paul Joseph Watson
PrisonPlanet.com
October 28, 2019

0 0 votes
Article Rating

Sdílejte přátelům

RELATED ARTICLES

Demografické změny v Německu s otevřenými hranicemi vyobrazeny na webu spuštěném europoslancem

Německý poslanec Evropského parlamentu spustil interaktivní web využívající statistik z vládních zdrojů, aby vyobrazil demografické změny, k nimž došlo v jeho domovské zemi.

Podívejte se, jak v japonském parlamentu kvůli imigrační reformě vypukla rvačka

Náhledový obrázek: Japonští zákonodárci se rvou během hlasování o bezpečnostních zákonech v horní komoře parlamentu v Tokiu, ve čtvrtek, 17. září 2015 (AP Photo/Eugene...

‚Neuvěřitelná zrada!‘ Česká opozice volá po mimořádném zasedání poté, co vláda schválila migrační reformu EU

„To je neuvěřitelné selhání naší vlády, která je vůči Bruselu servilní,“ tvrdí vůdce opozice Andrej Babiš. Náhledový obrázek: Bývalý...

Most Popular

Globální průšvih se rozbíhá v České republice, Česko zveřejnilo data vyzrazující smrtonosnost COVID vakcín

Během časů pandemických lockdownů a krátce poté se ozývaly četné hlasy, že se naprosto přehlíží rizika a škody přinesené drakonickými proti-epidemickými opatřeními oproti jejich...

Demografické změny v Německu s otevřenými hranicemi vyobrazeny na webu spuštěném europoslancem

Německý poslanec Evropského parlamentu spustil interaktivní web využívající statistik z vládních zdrojů, aby vyobrazil demografické změny, k nimž došlo v jeho domovské zemi.

George Soros předal kontrolu nad svým 25miliardovým $ impériem svému synovi Alexovi

Levicový miliardář a mecenáš Demokratů George Soros předává kontrolu nad svým 25 miliardovým $ finančním impériem svému mladšímu synovi Alexovi, který slíbil,...

Zelenskyj oznámil, že ukrajinská protiofenziva proti Rusku oficiálně začala

KYJEV, Ukrajina (AP) – Ukrajinský prezident Volodymyr Zelenskyj v sobotu řekl, že protiofenzivní a defenzivní akce proti Ruským silám už probíhají s tvrzením, že...

THE EDITORS RECOMMEND

0 0 votes
Article Rating
0
Would love your thoughts, please comment.x